ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
ŠEVA Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/18/2009
Maticový klíč 14-17.

ŠEVA vložil tyto přílohy:
DSC_0892.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Ok Seš hračičkaOk
Wink To mají v HornbachuLaugh
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/1/2020
Robil som také čosi ako molgabet luk a tiež kopal, lebo som nechal moc hrubé špičky, teda ak sa nemýlim tak kopú ak to nevyvážiš správne celé a necháš na špiciach moc materiálu v pomere ku sile luku . Inak asi neni glej ako glej,som niekde čítal že tam treba dať niečo ako plastifikátor(vraj trocha medu sa dá), mám rozrobené rohy z muflona na čosi také, ale popraskali mi pri schnutí, lebo som to namočil aby sa lepšie orezávali, tak sa na to asi vykašlem lebo by som musel dlho žiť aby som to pri svojom výkone dokončil
Posláno:

Pokročilý
Igor Vilém napsal:
Robil som také čosi ako molgabet luk a tiež kopal, lebo som nechal moc hrubé špičky, teda ak sa nemýlim tak kopú ak to nevyvážiš správne celé a necháš na špiciach moc materiálu v pomere ku sile luku . Inak asi neni glej ako glej,som niekde čítal že tam treba dať niečo ako plastifikátor(vraj trocha medu sa dá), mám rozrobené rohy z muflona na čosi také, ale popraskali mi pri schnutí, lebo som to namočil aby sa lepšie orezávali, tak sa na to asi vykašlem lebo by som musel dlho žiť aby som to pri svojom výkone dokončil

Já mám zkušenost že není třeba do klihu cokoliv přidávat. Právě naopak. Jde o pevnost spoje, Při tak vekých reflexech je nápor na spoj obrovskýa je potřeba aby byl pevný. Ať se přimíchá cokoliv, pevnost se snižuje. Už mám těch lukú 5 a žádný ještě nepovolil a neztratil ani na libráži.Z toho prvního už padlo tisíce výstřelů.(kdž sem to počítal tak minimálně 1500 výstřelů jen za 4 měsíce v Dánsku )
Testoval sem pružnost klihu tím že jsem jej nanesl na papír a pak ho sloupl. Po roce je stále pružný ( viz foto ) Takové ohnutí mít na luku nikdy nebude.

Ano, " kopání luku dělají těžké konce.

Nevzdávej to, nic není zadarmo. Ne všechno jde hned. Já měl radost jak malej kluk když sem začal střílet za svého prvního hornbow. ( za to to stojí )(

DSC_0904.JPG.jpg
DSC_0901.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Teď se dívám že mi tam chybí jedna nula. Těch výstřelů bylo min 15.000
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/1/2020
Dúfam že si to nerátal naozaj Laugh ale pozeral som testy nožov a jeden rus tam krájal lano a tiež počítal zárezy Grin
Posláno:

Pokročilý
Igor Vilém napsal:
Dúfam že si to nerátal naozaj Laugh ale pozeral som testy nožov a jeden rus tam krájal lano a tiež počítal zárezy Grin

Ne nepočítal, ale zhruba se to spočítat dá, protože jsem tam střílel pravidelně každý den ( zabíjel sem tím čas mezi vstoupením , na vystoupení jse teda střílel z laminátu Sad, to se do toho nepočítá. ) Takže kdybych sřílel jen 2x deně ( většinou to bylo vícekrát ) 10 šípů v touklci X 8 sérijí což mám odstříleno do 15 min. i s posbíráním šípů X 4 měsíce... tak jsem těch 15.000 ještě dost podhodnotil. Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Pavle, jsi prostě ďábel...Happy
Rameno si šetři, ať Ti dlouho vydrží na takový krásný věci...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/13/2015
Ahoj
Veliká poklona ke všemu co je v této galerii je velikou inspirací pro všechny, takřka u každého příspěvku mi padla brada a měl sem co dělat aby sem ji zase vrátil spět Admire Admire Applause Ok
Milan
Posláno:

Pokročilý
....a tady je pravý důvod výroby toho klíče Happy

DSC_0923.JPG.jpg
DSC_0925.JPG.jpg
DSC_0928.JPG.jpg
DSC_0933.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/5/2018
Super nápad a provedení Ok . Podobný stojánky bývaly kdysi u modelů letadel Cool
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum