ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
nože Joker Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/4/2010
roman296 napsal:
stalker001 napsal:
¨zdravim,velmi se mi zalibil nozik JOKER NO-76-carbono-olive-9,bohuzel se mi nedari najit ho nekde na netu.nevite nekdo kde se da sehnat treba v praze nebo pripadne na netu?diky

Nemají ho na stránkách, ale dokážou ho sehnat.
Code:
http://zbrane.subrt.cz

pripadne: _http://www.thebushcraftstore.co.uk/joker-olive-wood-handled-carbon-steel-penknife-3802-p.asp
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/7/2012
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/7/2012
Admire Prosím o odpoveď.Admire
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Jestli mají zmáknuté zpracování té 440,tak vhodný určitě bude.Stejně tak jako na běžný táboření, přípravu jídla a všecny ostatní potřebný činnosti.Materiály v pohodě a tvarově i velikostně taky,není důvod proč by neměl dobře sloužit.
Mluvim tedy o noži v prvním odkazu s olivovýma střenkama.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/2/2011
Mně se ten s olivou taky zamlouvá více. Jukni ještě na tento:
http://www.kizlyarknifestore.com.au/index.php?main_page=product_info&cPath=118_61_64&products_id=327
Já s ním jsem spokojen Happy .

dr.bike vložil tyto přílohy:
DSC_0176.JPG.jpg

Kdo chce, najde cestu. Kdo nechce, najde výmluvu.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/26/2001
Ten olivovy mam doma. Tvarove docela prijemny nozik. Na mne ale trochu mala rucka a nic moc ocel. Kdyz jsem ho zkousel nejak intenzivneji pouzivat, tak jsem docela casto brousil. Ted uz ho mam jen jako outdoorovy svacinak a slouzi dobre.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2011
mám jediného JOKERa. Ocel 440, celková délka 23 cm, rukojeť délka 11,5 cm, čepel délka 11,5 cm, tloušťka čepele 0,4 cm. Zařazen do kategorie EDC. Pohodlně se drží, není ani malý, ani velký, řeže jako ďas...mrGreen

rak nožomil vložil tyto přílohy:
003__8_.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Oživím vlákno... Nevíte, kde by se dal sehnat tento model Jokeru, ideálně v Praze nebo Hradci Králové? Měl bych sice možnost získat ho i jinak, ale zatím nechci otravovat jiného knajfmena, aby mi ho přivezl Happy.

Rozhodně uhlíkovkou, nejlíp model s 90 mm dlouhou čepelí (a střenkou z bubingy - NH76). Na fotce s Opinelem 9 je se střenkou z buku.

Tyler vložil tyto přílohy:
Joker_NO74_Olive_Wood_Carbon_Steel_2.jpg.jpg
Joker_NH76_Carbon_steel_90_mm_buk_vs_Opinel_VRN_9.jpg.jpg

"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Tohodle fešáka jsem sháněl letos na podzim a jako by se po nich země slehla, ani na netu jsem je nevypátral Confused
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/11/2009
Není to sice Joker, ale velice podobné nože jsou na www.pielcu.com
Víru v tvou sílu dává ti zbraň, prohraje kdo má jen prázdnou dlaň
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Nože Joker včetně téhle řady prodává společnost Banner - nemají je na svém eshopu, ale v kamenných prodejnách by ještě být mohly (http://www.banner-shop.cz/cz/index.php?page=prodejny/mesta).

Já se před časem stavoval v pražské pobočce, ale měli jen modely se 70 mm a 80 mm čepelí, chtěl jsem 90 mm. Tak jsem poprosil známého z Knifeu, jestli by se nestavil v Plzni, tam ale taky neuspěl a navíc mu bylo sděleno, že Banner s Jokery bude asi končit celkově.

Našel jsem je na zahraničních internetových shopech, hlavně ve Velké Británii, ale k ceně kolem 500 Kč (což odpovídá tuzemským cenám) je nutné připočíst třeba 10 liber poštovné, a to se mi moc nechce.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
Tak jsem pořídil tenhle kousek: celková délka 18 cm, délka čepele 8 cm, řezná část 7,5 cm , tloušťka ve hřbetu 2 mm , ocel Sandvik 12C27 - jemný duťák do zhruba 3/4 čepele . Střenky jsou kombinace rohu a nějakého exotického dřívka, zpracováním a celkovým dojmem Španělé překvapili Ok . Nožík bych řezivostí přirovnal k Bucku 110 nebo k Opinelu.

Michal.Vl vložil tyto přílohy:
STP67721.JPG.jpg

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/13/2014
zdravím pánové a dámy,
po dlouhém pročítání fora jsem se zaregistroval, páč se musím pochlubit mým novým nožem, který je i důsledkem názorů zdejších uživatelů...
Jsem kluk ze vsi i s kouskem lesa, kde se kudla vždycky hodí. Doposud - asi 25 let jsem používal klasiku -. zavírák z Mikovu- Je to výborný a kvalitní nůž, ale už delší dobu jsem koukal po něčem pevném - zvláště na posledním vejletu pod širák se to ukázalo nezbytností. Líbil by se mi nějaký kousek od nožíře, ale rodinný rozpočet to (rozuměj manželka) by to nesnesl...Cry
Takže jsem musel volit nízká cena / dobrý výkon - a to se mi čírou náhodou docela povedlo. V mysliveckých potřebách mi padlo voko na Joker CO 17 za devět stovek.. a odnes jsem si domů.
Ocel 440, rukojeť dřevo oliva, čepel ca 10cm, celková délka ca 21cm..
Docela mě za ty prachy překvapila slušná úroveň zpracování a materiály..

tomas.kontakt vložil tyto přílohy:
joker1.jpg
joker2.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/26/2010
Zdarec!
Tady mají ještě 1 ks nůž Joker NO76.Druhý už putuje ke mněApplause
http://zbrane.subrt.cz/nuz-joker-no-76-2/
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/20/2016
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/3/2019
Kdysi jsem měl zavíracího Jokera a musím říct že opravdu nic moc, hlavně to spravování tragické.
Dnes mi přišel Buscrafter v micartě, N695 a jsem doslova nadšený..
Krásný nůž, bezva materiály, perfektní spravování a úchop, nabroušen tak že holí.
Popravdě, nečekal jsem ani polovinu s toho co má!
No, už se nemůžu dočkat až ho vemu na výpravu a pořádně si řízne 😋👍

Tonyto73 vložil tyto přílohy:
IMG_20200108_211553.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Od rána třikrát napuštěn lněným olejem a ještě by asi cucal. 😀
Nicméně ručka krásně stmavla a ta kresba je krásná..

IMG_20200201_214353.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Nějak jsem jim propadnul 😃😛

IMG_20200325_182638.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum