ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pásová bruska II. Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/24/2020
Tak vám představuji upocenej díl k mému výrobku na broušení čepelí.

Wolfheartt vložil tyto přílohy:
1a.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/31/2012
Ahoj Wolfheart,
mas to hezke, ale ako som Ti pisal, neviem ci ma vyznam sa "vybijat" na uhlovej stupnici, ked to elegantne vyriesi digitalny uhlomer.
Toto je moj koncept, ktory je zlozeny z dvoch ohnutych plechov. Upnem cepel, nastavim uhol digitalnym uhlomerom, zaaretujem packy a ficiiiim... Co Ty na to?

otsar vložil tyto přílohy:
downloadfile_2.jpeg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2019
Já to dělám bez měření úhlu. Ono občas je dost jedno otočení šroubem M8. Nevím jak moc to bude patrné na úhloměru. Prostě to ladím dle potřeby, linek a oka.
Důležitá je snad jen výrobní jednoduchost a dostatečná přesnost vzhledem k dostupnému vybavení (vrtačka, felxa, bruska).
Většinou po prvním modelu odhalíš nedostatky. Zkus si jeden vyrobit, ozkoušet, pak ladit detaily.
Posláno:
Pozorovatel
otsar napsal:
Ahoj Wolfheart,
mas to hezke, ale ako som Ti pisal, neviem ci ma vyznam sa "vybijat" na uhlovej stupnici, ked to elegantne vyriesi digitalny uhlomer.
Toto je moj koncept, ktory je zlozeny z dvoch ohnutych plechov. Upnem cepel, nastavim uhol digitalnym uhlomerom, zaaretujem packy a ficiiiim... Co Ty na to?

Ahoj otsar.
Máš to moc hezkéApplause . To víš, jsem moc velký perfekcionalista.
Dost na to dojíždím, věř mi Laugh . Zrovna jsem našel na netu dost podobné,
skoro stejné udělátko, myslel jsem jak nejsem originální no Laugh Cry a stojí to v přepočtu cca 4500KčSurprised
Jen jsem tam vymyslel pár udělátek.
Je jasné že digi. úhloměr je fajn.
Jsem ale názoru, že je hloupé mít něco, k čemu potřebuješ plno dalších hovadinek.

gringing_jig_sm_3_800.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Jen ještě doplním, když vidím ty nablejskaná udělátka.
Člověku to moc asi nedochází (mě, když jsem dělal svoje). Při broušení létají jiskry, prach a bordel. Závity se zanáší, jemné panty tuhnou, občas se někde něco ubrousí a tak.
Také mám rád precizní věci, u tohoto je ale spíš důležitá jednoduchost. Můj názor.
Určitě nechci nic kritizovat, jen aby jsi s tím neměl zbytečnou práci.
Hodně zdaru.
Posláno:
Pozorovatel
Karel W napsal:
Jen ještě doplním, když vidím ty nablejskaná udělátka.
Člověku to moc asi nedochází (mě, když jsem dělal svoje). Při broušení létají jiskry, prach a bordel. Závity se zanáší, jemné panty tuhnou, občas se někde něco ubrousí a tak.
Také mám rád precizní věci, u tohoto je ale spíš důležitá jednoduchost. Můj názor.
Určitě nechci nic kritizovat, jen aby jsi s tím neměl zbytečnou práci.
Hodně zdaru.

Ahoj, jo s tím se počítá, máš pravdu.. nebudu to tak blejskat, neboj .-)
Posláno:
Pokročilý
Ja se zase rád priučím o nové nápady a řešení.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/29/2019
Kluci,já jsem šťastnej jak blechaHappy dneska jsem zkoušel nový pásy... Wolfheartt díky!!

Mirda66 vložil tyto přílohy:
20200505_200608.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/12/2018
Ahoj. A kde ty pásy objednáváš??? Dík
Posláno:
Pozorovatel
Truhlarime.cz, Top abrasive nebo Alca cz.
Posláno:
Pozorovatel
Mirda66 napsal:
Kluci,já jsem šťastnej jak blechaHappy dneska jsem zkoušel nový pásy... Wolfheartt díky!!

Čus,Paráda.
Mirda66 nevím za co mi děkuješ, nemáš začLaugh
Tak jsem s tím mým výtvorem zase trochu pohnul, bohužel jsem ještě reálně nic nevyrobil.
Vychytávám mouchy, není to tak jednoduché, aspoň pro mě teda Laugh
Jasan taky mám pár pásů od www.truhlarime.cz, mám to dokonce kousek od baráku, jsem zjistil.
Jinak jsem našel fotečku čepele co se brousila na hodně podobném přípravku, jsem uchvácen.. tak uvidíme no.

aaaaaaaaaaaa.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/12/2018
Dík H
Posláno:
Pozorovatel
Wolfheartt napsal:
Mirda66 napsal:

Čus,Paráda.
Tak jsem s tím mým výtvorem zase trochu pohnul, bohužel jsem ještě reálně nic nevyrobil.
Jasan taky mám pár pásů od www.truhlarime.cz, mám to dokonce kousek od baráku, jsem zjistil.
Jinak jsem našel fotečku čepele co se brousila na hodně podobném přípravku, jsem uchvácen.. tak uvidíme no.

Ahoj, promiň, .

nevím proč ale nějak jsem si tě spojil s tím výrobcem z Rakovníka ( možná pár piv Laugh ) mluvil právě o přípravku na broušení, a že chce nabízet i materiál na čepele, a další věci ...
Dneska dal na Facebook nabídku na ten přípravek

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3197035787014526&set=pcb.2301090306862179&type=3&ifg=1&__tn__=HH-R&eid=ARBXNJHEFqCqVtDz4QPT1FtU67WTp7Ebi80M9K1As4w_a_HLAUuSzpY7zO6
Posláno:
Pozorovatel
Mirda66 napsal:
Wolfheartt napsal:
[quote=Mirda66]Kluci,já jsem šťastnej jak blechaHappy dneska jsem zkoušel nový pásy... Wolfheartt díky!!

Čus,Paráda.

Ahoj, promiň, .

nevím proč ale nějak jsem si tě spojil s tím výrobcem z Rakovníka ( možná pár piv Laugh ) mluvil právě o přípravku na broušení, a že chce nabízet i materiál na čepele, a další věci ...
Dneska dal na Facebook nabídku na ten přípravek

Ahoj, jo tak Laugh v pohodě.
Odkaz nefunguje, škoda podíval bych se..
Posláno:
Pozorovatel
Posláno:
Pozorovatel
[quote=Mirda66]Mě to funguje - ?

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/96517938_3197036017014503_4823413298936414208_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=8d00HJbEY8cAX8J7j8Y&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=73d89c5e015e3cc181b9e7caae15cc2e&oe=5EE05F57

Už jo, no jo, to je to samé dá se říct co dělám já.. jen tam mám to měření úhlů ještě, které tam asi nemají? Kolik za to chtějí?
Posláno:
Pozorovatel
Posláno:
Pozorovatel
Posláno:
Pozorovatel
Mirda66 napsal:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/96226241_3197035960347842_957821820617097216_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=ctWK28qnT6cAX8mRjA6&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=647085ed11361e6a5dc77ec598e0b3b2&oe=5EDFE89A

Jasan, hezký to mají dík.
Mám to trochu větší a dělám k tomu ještě další vychytávky, tak uvidím jak to bude šlapat.

Bez_názvu.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Hodně se mi tam líbí ty drážky. Stačí jen povolit není potřeba celé šroubovat.
Je to rychlé a jednoduché.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum