ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pily Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Když už jsem tu našel tohle vlákno, tak sem šupnu tohle video... včera jsem toho chlápka a jeho pilu sledoval celej večer Happy

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Ppetr napsal:
Když už jsem tu našel tohle vlákno, tak sem šupnu tohle video... včera jsem toho chlápka a jeho pilu sledoval celej večer Happy

Krásná pilka, super video Ok
Strom sleduje YouTube kanál: MaP
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
Ppetr napsal:

Tak to jsme si měli hodit mincí, kdo to sem dá. Viz předchozí strana.Happy Happy Happy Happy Happy

“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/22/2005
Zdenek napsal:
Ppetr napsal:

Tak to jsme si měli hodit mincí, kdo to sem dá. Viz předchozí strana.Happy Happy Happy Happy Happy

aha Happy tak to jsem si vůbec nevšiml. Já ho včera objevil na jůtubu a celej večer jsem na něj čuměl... na všechno možný. Čiší z něj děsnej relax. A ta pila mě pak dostala nejvíc.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
Ppetr napsal:

aha Happy tak to jsem si vůbec nevšiml. Já ho včera objevil na jůtubu a celej večer jsem na něj čuměl... na všechno možný. Čiší z něj děsnej relax. A ta pila mě pak dostala nejvíc.

Tak je to tady dvakrát, no. Taky se na něj rád dívám, je to šikula.
“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/27/2012
zdravim chlapi potreboval by som poradit nejaku pilku idealne silky prevazne na suche drevo (padnute konare) ktore by sa chodilo do lesa poziciavat :D neviem si rady ci jemnejsi alebo hrubsi zub s cenou som zmiereny ze za dobre sa plati ale niesom tak bohaty aby som si mohol dovolit kupovat lacne veci :) co sa tyka konstrukcie je to asi jedno mozno o chlp viac som nakloneny skladacke a moznosti pohodlneho ulozenia ale zas ked uz sa budem trepat s baglom plnym dreva tak aj pevna pilka sa tam asi lahko ukryje
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/18/2010
prokolt - Zubat 330 so štandardným zubom. Univerzálna. Aj na suché... Čosi som sa s ňou narezal Happy
Väčší zub lepšie berie ale je skôr na živé drevo, jemnejší zub má krajší rez - je na živé drevo, aby boli okraje rezu čisté...
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 10/5/2011
Ahoj. Ďakujem vám tu za všetky inšpirácie aj za túto. Hoci takéto obdobné stolarske pílky máme, predsa len taka zálesácka má svoje čaro. Zatiaľ stružlikanie tak nahrubo - využiť rozpraskaný hranol agátu aj uzly obísť a čiastočne vyrezať z nich väčšinu... aj sa to nakoniec takmer podarilo aj oskúšanie je zdarilé. Ešte pílový list zohnať asi 60 cm a dlhšiu a rozperu urobiť dlhšiu potom. Takto s 50 je zas skladnejšia...

šalter vložil tyto přílohy:
20200104_141610_LLS.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/15/2013
Ahoj taky sem zkusil

sep01 vložil tyto přílohy:
20190928_183042.jpg.jpg
20190928_182534.jpg.jpg
20190929_161401.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/15/2013
Pilovy listy jsem už vyměnil za nové a řeže to parádně
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Včera mj dorazila nová hračka. Kamarát mi priniesol z krajný vycádzajúceho slnka jednu pílka.Laugh
Hneď som ju mal na búdke a reže super.
Aj tu poviem "Milo dík"
Happy

Gofi vložil tyto přílohy:
IMG_20200521_121414.jpg.jpg
IMG_20200522_104717.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum