ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mora - severská klasika Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 8/24/2018
Kde jsi objevil tu Jonssonku s nebarvenou ručkou?
Zkoušel jsem je hledat, ale měl jsem dojem, že už jsou vyprodané ... tak alespoň do foroty co jsem našel... jsou chudinky nějaký oťukaný i když jsou nový...tak 2 roky zpátky jsem kupoval u Casstromu 2 s ručkou v oleji a měli i trošku jinej tvar čepele - a la garberg, vypadalo to dobře, ale obě byly dárkový a jsou pryč...

kk224 vložil tyto přílohy:
20200520_224513.jpg.jpg
20200520_224705.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/22/2015
kk224 napsal:
Zkoušel jsem je hledat, ale měl jsem dojem, že už jsou vyprodané ... tak alespoň do foroty co jsem našel... jsou chudinky nějaký oťukaný i když jsou nový...tak 2 roky zpátky jsem kupoval u Casstromu 2 s ručkou v oleji a měli i trošku jinej tvar čepele - a la garberg, vypadalo to dobře, ale obě byly dárkový a jsou pryč...

No máš jich pěknou sbírku, já jsem kupoval z U.K., ale casstrom to nebyl..těm jsem volal a neměli a říkali, že už se to vše jen doprodává po tom požáru. Teď už i tam, kde jsem kupoval je vyprodáno a nemají je. Ale vzal jsem navíc i pro bráchu, ale on jej nechce, takže kdyby jsi měl zájem tak mi napiš.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/18/2018
Prostě Mora 2000

marcusio vložil tyto přílohy:
MART_020.JPG.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/24/2018
Sinuhet napsal:
kk224 napsal:

No máš jich pěknou sbírku, já jsem kupoval z U.K., ale casstrom to nebyl..těm jsem volal a neměli a říkali, že už se to vše jen doprodává po tom požáru. Teď už i tam, kde jsem kupoval je vyprodáno a nemají je. Ale vzal jsem navíc i pro bráchu, ale on jej nechce, takže kdyby jsi měl zájem tak mi napiš.

díky, poslal jsem PM.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/5/2019
Ještě dvojka za levno. Tak menší úprava a obleček

Miroslav61 vložil tyto přílohy:
IMG_20200525_173822.jpg.jpg
IMG_20200525_173943_1.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/10/2019
Tak jsem nakonec podlehl a protože jsem byl pomalý a nestihl nakoupit zásobu starých classic, tak jsem si aspoň pořídil takový pěkný setík. Zajímalo mě to a rozhodně to zklamání není, navíc k ceně nového classica se to taky až tak nepřiblížilo, takže mám radost 😀
Posláno:
Začátečník

Öetzi vložil tyto přílohy:
IMG_20200526_100840.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
Öetzi napsal:

Lada umí 👏
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
Nikdy jsem žádnou moru neměl. Vlastně jsem žádnou ani nechtěl. Takže jsem si dnes zajel pro Classic 2. Když jsem vytáhl první, tak během půlvteřiny jsem měl bříško prstu na ostří, mimochodem dost dobře nabroušeném. Zkusil jsem druhou, ta mě chtěla kousnout bez výstrahy rovnou. Třetí raději vypadla z krabice a krabici raději pan Bak zachytil, protože to vypadalo na hromadný úprk Shocked . Tím pro mě byla kauza Classic uzavřená.

Ale ... Companion mě doslova šokoval tím, jak skvěle sedí v ruce, ovladatelností, ideální velikostí na příruční kudlu, a popravdě se mi začal líbit.Protože oranžový byl za nechutně nízkou cenu, vzal jsem čtyři, na rozstrkání, dáreček a tak, a samozřejmě mé partnerce jeden do růžova Happy .

Potom jsem sáhnul na 2000 a bylo to totéž, ale tu jsem i přes opět nechutně nízkou cenu vzal jen jednu, protože ta zelená není úplně můj šálek whisky. Poohlédnu se po oranžové.

Jak říkám, vlastně jsem žádnou moru ani nechtěl. Doufám, že v sanatoriu dostanu vlastní postel ... Confused Laugh

Chloupek vložil tyto přílohy:
P1150963.JPG.jpg
P1150966.JPG.jpg

Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/27/2016
Perfektne si to vybavil som na Teba hrdý Applause
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/23/2019
Ahojky, na to , že jsi vlastně nic nechtěl, teda krom clasika, to je slušný nákup Laugh Ok
Companion je fajn, za ty peníze .
Ta dvoutisícovka, mi už dlouho leží v hlavě. Za ty prachy, jen ta barva, to je jediná věc .....
Za ty prachy, nejde koupit ani samostatná čepelka....
Pěkný nákup Applause Applause
Posláno:
Začátečník
Tak jsem dneska udělal rovnou jednu katalogovou, hned potom jsem zmoknul až na kost :D

IMG_20200526_140708.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
na fotkách vypadá classic 2 dobře, s patinou ještě líp, vlastně je to teď už old-school, ale mi prostě nesedla do ruky, škoda, že jsem zrovna neměl čím vyfotit plnou krabici Laugh

dvoutisícovka tam byla za 374,- oranžový companion za 190,-, za to by i na tý tržnici byl nůž, co se sám omotává kolem prstu Shocked Grin
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/3/2019
Základní, ale super 😀

Tonyto73 vložil tyto přílohy:
IMG_20200524_164158.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/23/2019
Chloupek napsal:
na fotkách vypadá classic 2 dobře, s patinou ještě líp, vlastně je to teď už old-school, ale mi prostě nesedla do ruky, škoda, že jsem zrovna neměl čím vyfotit plnou krabici Laugh

dvoutisícovka tam byla za 374,- oranžový companion za 190,-, za to by i na tý tržnici byl nůž, co se sám omotává kolem prstu Shocked Grin

Ahojky, jak nesedne, tak hold nesedne....
Já se tu nechal inspirovat a ta kudla má něco do sebe.
Opravdu old a za pár peněz....

Richardos vložil tyto přílohy:
DSCN5690.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
Jj.. Companion je Beast.. Líbí se mi jak to tu postupně zaMoruje nová generace fanousku

purschack vložil tyto přílohy:
Screenshot_20200527_081416.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
jen mě trochu mrzí, že uhlíkový companion nedělají i v jasnějších barvách, přece jen je v civilu lepší spíš na nůž vidět než ho ukrývat v trávě Grin
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Chloupek napsal:
Nikdy jsem žádnou moru neměl. Vlastně jsem žádnou ani nechtěl.........

Dobrý, Vláďo, je vidět, že troškař opravdu nejsi! Happy Jen jsem si tak představil, jak by to dopadlo, kdybys nějakou Moru opravdu chtěl. Laugh Laugh Laugh

Hezký den! Zdenek
Posláno:
Začátečník
Tak se hlásím ještě jednou. Musel jsem vyzkoušet toho nového classica. No za mě se kromě ceny nic extrémně výrazně nezměnilo. Pouzdro je trošku větší a asi ze silnějšího materiálu, nebo spíš z jiného materiálu a má odtokovou dírku dole ve špičce. Udělali místo plastového očka na opasek, které stejně na opasek snad nikdo nevyužívá, kožené, ale myslím že je to opět slisovaný materiál z odřezků kůže. Pouzdro je taky delší čemuž moc nerozumím, protože starý classic vleze do nového pouzdra a nový do starého pouzdra. Co se týká nože samotného, tak akorát trn je průchozí a ručka nemá neprůhledný červený lak. Čepel má začištěný hřbet a zdá se mi, že výbrus do špičky šel u staré mory víc pozvolněji (možná se mi to jenom zdá) Na porovnání u sebe mám jenom Laďovu upravenou dvojku.

IMG_20200527_123543.jpg.jpg
IMG_20200527_123447.jpg.jpg
IMG_20200527_134828.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/28/2019
Tak jdu "upravovat" moji Moru - po pár emailech s purschakem jsem si objednal M2/0 - přišla 2...…. No, co už - celek dobrý, až na vyosení čepele proti ručce jak stranové, tak i výškové. Tak ji stahnu ve svěráku, vemu flexu a tu 2/0 z ní udělám. Pak ukážu foto.
Potřebuju vyřezat pár cígo špiček a nemám tak malou kudlu - to bych si ji musel nejdřív udělat....
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum