ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
UTON I. Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 5/21/2020
Takže prodejce N690 Limit39 na aukru má pro příště smůlu, protože majtel uton.cz nebude podporovat překupování a nahlásil to Mikovu, ale přitom sám majitel uton.cz kšeftoval nejenom na aukru s utony 100 limit za 16000 - 20000 kč?

majitel uton.cz je určitě zde na knife.cz pod dalšími nicky, tak doufám, že nebude zapírat že to je jeho učet...

napřílad:
https://aukro.cz/nuz-uton-sberatelska-edice-ke-100-vyroci-republiky-posledni-kus-6939714255

https://aukro.cz/uton-100-pekne-cislo-sberatelska-edice-noze-uton-6940525095

UTON.cz napsal:
Nože do ČR jsou odeslaný. Majitelé mají podací číslo a můžou sledovat. Budu rád když se někdo pochlubí a napíše zároveň kolik ho nůž ode mě stál. Mohu vše dokázat bankovním výpisem.
Nože na Slovensko budu odesílat jak se spárují platby.

O noži na aukru s číslem 029 už Mikov ví a příště má majitel smůlu. Čísla jsou evidovaná. Samozřejmě nikdo neuhlídá to že si nůž příště někdo objedná na jiné jméno, nebo to ojebe jinak.

Mikov přeci nemá povinnost zjišťovat původ toho co si kdo objedná. Mimo to ty třeba ty žiliny vůbec Mikov nedělal. Není problém koupit na eshopu Mikovu nebo jinde nože UTON a raznice nebo laser udělat kdekoliv jinde. To ohlídat taky nejde.
FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
Admin by všem by nám všem prokázal neskutečné dobrodiní, kdyby celou debatu od strany 91 včetně smazal, či přesunul do žumpy (navrhuju založit nové vlákno s názvem "Zeď nářků"). O nožích UTON jako takových tu píše opravdu málokdo a jen Bonanza, tolokan a perlufanda se tuhle smradlavou bažinu pokusili (zatím marně) prosvítit.

Á propós, škoda, že ten, kdož udělal pár skoroutonů (pro kamarády z fóra) z N690 (už velmi dávno) a pertinaxu už nemá možnost v této bohulibé činnosti pokračovat....

FMJ vložil tyto přílohy:
P_20200522_124036_01.jpeg.jpg

Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/21/2012
Chlapi, pište prosím Sběratel, pokud jste Češi.

U prezidenta Utonu byl Happy chápal bych to jako vtip.

Kolega DavidLucan by si mohl přestat hrát na mravokárce a posledního spravedlivýho.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 5/20/2020
[quote=gravedigger]Chlapi, pište prosím Sběratel, pokud jste Češi.

U prezidenta Utonu byl Happy chápal bych to jako vtip.

Kolega DavidLucan by si mohl přestat hrát na mravokárce a posledního spravedlivýho.[/quote

Aspoň se neschovavam za jiné nickyLaugh Laugh
pot šetří krev
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/20/2020
Ahoj kluci, nechcete se na to praní špinavého prádla už vykašlat ? Já, si například Davida vážím za jeho web o kudlách. To, že se z nože "Uton vz.75", udělala modla, to je zásluha mnohých a ta umělá bublina brzy splaskne. Stějně nám jednou zbydou jenom čepele... .
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/13/2013
tak dneska dorazil . Koupil jsem ho za 2900,- Kč +pošta.

tolokan vložil tyto přílohy:
uton_b_1.jpg.jpg
uton_b.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2007
Já jsem o něj nezaviněně přišel, protože mne v sobotu večer zklátil infarkt , byl jsem do čtvrtka do 16 hod. v nemocnici a nemohl jsem v pondělí poslat zálohu, byv na krovkách na posteli. Bohužel.
Posláno:
Štamgast
Pro FMJ.

tolokan vložil tyto přílohy:
kopie__3.jpg.jpg
kopie_1.jpg.jpg
kopie.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/17/2018
HODNE DOBRYYY CO NA TOOT MIKOV?? VI TO??

Phantogram napsal:
Takže prodejce N690 Limit39 na aukru má pro příště smůlu, protože majtel uton.cz nebude podporovat překupování a nahlásil to Mikovu, ale přitom sám majitel uton.cz kšeftoval nejenom na aukru s utony 100 limit za 16000 - 20000 kč?

majitel uton.cz je určitě zde na knife.cz pod dalšími nicky, tak doufám, že nebude zapírat že to je jeho učet...

napřílad:
https://aukro.cz/nuz-uton-sberatelska-edice-ke-100-vyroci-republiky-posledni-kus-6939714255

https://aukro.cz/uton-100-pekne-cislo-sberatelska-edice-noze-uton-6940525095

UTON.cz napsal:
Nože do ČR jsou odeslaný. Majitelé mají podací číslo a můžou sledovat. Budu rád když se někdo pochlubí a napíše zároveň kolik ho nůž ode mě stál. Mohu vše dokázat bankovním výpisem.
Nože na Slovensko budu odesílat jak se spárují platby.

O noži na aukru s číslem 029 už Mikov ví a příště má majitel smůlu. Čísla jsou evidovaná. Samozřejmě nikdo neuhlídá to že si nůž příště někdo objedná na jiné jméno, nebo to ojebe jinak.

Mikov přeci nemá povinnost zjišťovat původ toho co si kdo objedná. Mimo to ty třeba ty žiliny vůbec Mikov nedělal. Není problém koupit na eshopu Mikovu nebo jinde nože UTON a raznice nebo laser udělat kdekoliv jinde. To ohlídat taky nejde.
FMJ
Posláno:

Štamgast
Tak už mi taky došel - N690 série 0007. Čistě za svou osobu mám k tomu noži pár osobních připomínek, které mě napadly po prvnich pěti minutách s nožem:

Mínusy:

- ricasso je o poznání delší, než u vojenské verze
- to vyleštěné zdrsnění na palec je zbytečné, klouže to po něm neskutečně, ostré záseky na vojenských byly mnohem lepší
- výbrus nesouměrný, linie posunuté o 1 až 2 mm
- na čtyři nápisy mít dva fonty na laserovaný text a 2 fonty raznice? .....není to málo, Antone Pavloviči?
- po vybalení tupé jako......jako nůž z Mikova
- zahloubení děr na vložných nástrojích dost osekané
- zuby pilky tupé, umí to určitě líp

Plusy:

- konečně plochý výbrus, esteticky moc pěkný
- ocel už je alespoň z tohoto století
- odchlípit rukojeť od čepele už není tak snadné
- zaleštěný je i konec trnu v rukojeti, tzn. někdo řešil i "nepohledové plochy"

Uznávám, jsem hnidopich, ale zamlčování nedostatků nikoho výš neposune. Celkově je ale nůž pěkně zpracovaný.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Bonanza napsal:
Já jsem o něj nezaviněně přišel, protože mne v sobotu večer zklátil infarkt , byl jsem do čtvrtka do 16 hod. v nemocnici a nemohl jsem v pondělí poslat zálohu, byv na krovkách na posteli. Bohužel.

Kašli na kudlu, člověče, zaplať pánbůh, že jsi zůstal tady a neodešel na Druhý břeh! Tam by Ti ta kudla stejně k ničemu nebyla. Tohle mám za sebou deset let a můžu říci, že mi to pěkně zamíchalo s prioritama!

Drž se, přeju ať se z toho co nejdříve a s co nejmenšími následky dostaneš!

Buď zdráv! Zdenek (To není pozdrav, to je přání! Wink )
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/30/2011
FMJ napsal:

Plusy:
-
-
- odchlípit rukojeť od čepele už není tak snadné
- .

Je použita jiná guma ?
Nebo stejná, jen jinak zpracovaná ?
Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
FMJ
Posláno:

Štamgast
Bohužel mám pocit, že je to dáno něčím jiným, ta guma smrdí dost podobně jako rukojeť na UTONu pro AZ, co mám doma. Takže bych se nepřestal bát degradace po styku s nějakou chemikálií, žluklým tukem, nebo co to způsobuje.... V době kratonu se divím, že do toho Mikov nejde.....
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
FMJ napsal:
Bohužel mám pocit, že je to dáno něčím jiným, ta guma smrdí dost podobně jako rukojeť na UTONu pro AZ, co mám doma. Takže bych se nepřestal bát degradace po styku s nějakou chemikálií, žluklým tukem, nebo co to způsobuje.... V době kratonu se divím, že do toho Mikov nejde.....

Netlačme tak na nich. Konečne použili N690 miesto 420tky. Určite bude aj kraton... roku 2050... a kydex tak zhruba 2080, majú teraz dosť fofr.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Bonanza napsal:

To mně mrzí chlape, hlavně ať se to vrátí do normálních kolejí. Držím palec. Ježour
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2007
Chlapi, díky za podporu, těší mne to a celkem už jsem v normálu, sice vše pomalu, ale hercna funguje., zaplatˇpánbůh už od r. 1944.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/30/2011
FMJ napsal:
..
guma smrdí dost podobně jako rukojeť na UTONu pro AZ, co mám doma. Takže bych se nepřestal bát degradace po styku s nějakou chemikálií, žluklým tukem, nebo co to způsobuje.... V době kratonu se divím, že do toho Mikov nejde.....

Cry Confused
N690 + na ručce jiný materiál nebo lépe upravený a byla fajn bezúdržbová kudla.
FMF: díky za info
Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/25/2019
Na Aukru se objevil další zelený N690 kus.
https://aukro.cz/nuz-mikov-uton-limit-6968441753
Posláno:
Štamgast
ale tohle není ten správný zelený ,tohle je něco jiného.
PN
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/20/2016
virtual1jk napsal:
FMJ napsal:
..
guma smrdí dost podobně jako rukojeť na UTONu pro AZ, co mám doma. Takže bych se nepřestal bát degradace po styku s nějakou chemikálií, žluklým tukem, nebo co to způsobuje.... V době kratonu se divím, že do toho Mikov nejde.....

Cry Confused
N690 + na ručce jiný materiál nebo lépe upravený a byla fajn bezúdržbová kudla.
FMF: díky za info

To je nejaky paskvil... v tom zasazeni je lvicek, i na pouzdru...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum