ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Bushcraft-život v přírodě II. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/9/2009
Já měl dneska snídani na dřívkáči Grin kdo by chtěl tak kouknětě Razz

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/12/2008
Kejda, čo to je za kovová panvica? Vajíčka na nej pôsobia tak chutne, že si idem urobiť praženicu Happy
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...všichni co vaříte na dřívkáčích,plynáčích,liháčích jste borciOk ...ohnišť je fakt zbytečnej bambilion a hodně jich je na totálně "nahovnomístech"...
Jedna taková píčovinka...když bude slunce žblunce a pokolena sněhu tak by to mohlo bejt milý,že to funguje a stačí k tomu umolousaná splstnatělá jízdenka z kapsy (nejni špatný v kapse nějakej ten žmolek tahat akorát je to voser když se to s tím vypere)

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/23/2019
Ahojky, s tím musím souhlasit. Snad to tu zbytečně neplevelíme.
Jsem přesvědčený o tom, že tohle by nikdo normální z Knifu neudělal....
Jsem vlastník lesa a tohle mně fakt dostalo....Surprised Beating
To , že tam někdo občas přespí, nebo si udělá oheň, to je prostě fakt. Když tam nezůstane bordel a ohniště, tak se vlastně nic neděje. Jenom mám občas obavy, když je sucho. To tu dookola hoří furt něco....
Ale to co jsem nafotil zhruba před třemi lety, posuďte sami.
Než jsem to zrušil, tak sem si pěkně máknul Laugh
To už je asi moc !NoNoNo

Richardos vložil tyto přílohy:
20140519_165813.jpg.jpg
20140519_165824.jpg.jpg
20140519_165837.jpg.jpg
20140519_165848.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Ahojky, sorry, pořád se to točí, nevím proč.....Confused
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/18/2017
Tak to si někdo pořádně máknul.. Pěkná stavba, jen ten komín je asi celkem k hounu..Grin
Jinak ten solar lighter mám, ale ještě jsem ho nezkoušel.. red face

EDIT:
Ty fotky mi občas taky dělají brikule. Je to tím, že fotka má "zafixovanou" pozici v leže - z gyro čidla v mobilu, přitom se jeví jako na stojáka.. Stačí fotku načíst v nějakém editoru, snad ani není potřeba něco měnit, maximálně třeba jas/kontrast a uložit. Pak by neměl být problém.. Wink
..kdyby byli všichni stejný, byla by to pěkná nuda..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/31/2012
Zkus jinou polohu mobilu při focení.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/3/2015
Co to sakra je? A na co tam vůbec je ta rouraLaugh Laugh Laugh To mi vysvětlete..

No, sám nejsem svatý, rád chodím do lesa vařit a opékat a to ne na dřívkáči... Ale je dobré udělat ohniště jen tak velké, jak potřebuji. Což většinou znamená opravdu hodně malé. Sakra, nejlepší je prostě najít místo dál od stromů, odhrnout hořlavý materiál pryč, polní lopatkou vyříznout drn a jak skončím, polít vodou co zbyla ve flašce, co jsem měl na vaření a drn přiklopit zpět a znovu zahrnout...

Jistě, rád si připadám jak zálesák, ale tento pocit pramení z toho, že jak uhasím oheň, stačí mi 10 minut úklidu, aby nikdo nikdy nepoznal, že jsem tam vůbec byl, natožtak dělal oheň...

EDIT: A bonus je, že mi jako palivo stačí drobné klacky ze vzdálenosti do 10 m...
,,Všeliké kvaltování pro hovada jest"...J. A. Komenský; Nechceš-li vyrobit svůj 20. nůž, nevyráběj ten 1.!
Posláno:
Pokročilý
Kapol napsal:
Zkus jinou polohu mobilu při focení.

Příště Cool
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/9/2009
Dido napsal:
Kejda, čo to je za kovová panvica? Vajíčka na nej pôsobia tak chutne, že si idem urobiť praženicu Happy

Ahoj, je to slezská miska, tato akorát menší :)

https://www.lh-shop.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=trh_flypage.tpl&product_id=2573&category_id=73&option=com_virtuemart&Itemid=5&lang=cs
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/23/2015
Kejdo, můžu se tě zeptat na průměr?
Je parádní!
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/9/2016
Tento výrobek nemá atest pro styk s potravinami, proto jej nabízíme pouze jako dekorační doplňek.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/18/2016
..dcera mě nacpala domácíma pelmeněma a v půl sedmý večer nahodila, že bysme mohli někam vyšlápnout na přesnoc... páč jí nechci učit hledat ve všem nějaký problém a překážku, před setměním už jsme šlapali lesem na flek... pohoda u ohně, čertovy obrázky..ráno osvěžující deštík.. pohoda

fusgal vložil tyto přílohy:
_DSC0315.jpg.jpg
_DSC0324.jpg.jpg
_DSC0331.jpg.jpg
_DSC0342.jpg.jpg
_DSC0351.jpg.jpg
_DSC0357.jpg.jpg
_DSC0363.jpg.jpg
_DSC0370.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
fusgal napsal:
..dcera mě nacpala domácíma pelmeněma a v půl sedmý večer nahodila, že bysme mohli někam vyšlápnout na přesnoc... páč jí nechci učit hledat ve všem nějaký problém a překážku, před setměním už jsme šlapali lesem na flek... pohoda u ohně, čertovy obrázky..ráno osvěžující deštík.. pohoda

luxusní rodinej vejlet a krásnej bostońák Ok
nemohu se dočkat až syn (2) povyroste
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
fusgal napsal:
pohoda

A velká paráda!Ok
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/8/2011
egres2 napsal:
Tento výrobek nemá atest pro styk s potravinami, proto jej nabízíme pouze jako dekorační doplňek.

Myslim, ze staci dat jeden "mekac obed" a mam v sobe vic lahudek, nez kdyz tu zeleznou misku olizu i zespodu ;)

Ostatne, kdo z mistnich nevlastni nuz od nozire (bez prislusneho potravinarskeho certifikatu) a neriznul s nim do jidla?
Posláno:
Pokročilý
krezac napsal:
egres2 napsal:

Myslim, ze staci dat jeden "mekac obed" a mam v sobe vic lahudek, nez kdyz tu zeleznou misku olizu i zespodu ;)

Ostatne, kdo z mistnich nevlastni nuz od nozire (bez prislusneho potravinarskeho certifikatu) a neriznul s nim do jidla?

Ahojky, baže, nikdy nevíš z čeho ztlůstneš Laugh To je čistá špínaHappy
Posláno:

Začátečník
Připojený: 5/13/2019
Kousek za domem

milanco77 vložil tyto přílohy:
20200528_182208.jpg.jpg
20200528_182943.jpg.jpg
20200528_183842.jpg.jpg
20200528_184054.jpg.jpg
20200528_183753.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/15/2014
Proč se válet doma, když venku pěkně mrholí Happy .

JirkaUH vložil tyto přílohy:
DSCF4526.jpg.jpg
DSCF4524.jpg.jpg
DSCF4515.jpg.jpg
DSCF4518.jpg.jpg
DSCF4520.jpg.jpg
DSCF4521.jpg.jpg
DSCF4522.jpg.jpg

Your knife - your life.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/18/2016
..ve čtvrtek jsme s dcerou přirazili z přesnocovky, v pátek jsem to nabral směr Krušné hory, takže ani nebylo třeba vybalovat... stačilo přihodit šišku salámu, palici česneku, kus chleba a pár plešek pivka a razit na další výšlap. Krušné hory, nevím proč, mám spojené s kyselými dešti a trpícím lesem.. ale to už dávno není pravda, krajina je tu vskutku malebná. Omylem jsem došel až do Německa, při návratu do vlasti u obce Kalek mě chtěli zastavit dva mladí vojáčci, vartujíce zde ve vojenské T 815- když zjistili, že jsem Čech, upozornili mě, že hranice jsou stále zavřené.. poté jsme vlídně pohovořili, zkoukli techniku a šup do obce na jedno točený...
Moc fajn výlet...

fusgal vložil tyto přílohy:
_DSC0376.jpg.jpg
_DSC0380.jpg.jpg
_DSC0419.jpg.jpg
_DSC0429.jpg.jpg
_DSC0432.jpg.jpg
_DSC0433.jpg.jpg
_DSC0439.jpg.jpg
_DSC0443.jpg.jpg
_DSC0448.jpg.jpg
_DSC0457.jpg.jpg