ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Lionsteel Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Ahoj, neviem či to pomôže, no ja som od neho kupoval drevený Fox Deimos a všetko bolo v pohode. Komunikácia, nôž a ešte mi dal aj menšiu zľavu. Myslím, že takto sa fejkár nespráva...
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2016
Pánové díky za rady. Inzeráty jsem zkoumal všechny a také mi to přijde v pořádku.
Jen jsem chtěl názor někoho zkušenějšího. Díky mocOk
Posláno:

Štamgast
Určite daj vedieť, ako si s ním spokojný, po takom poškuľujem už dlhšie a hlavne ma zaujíma tá prídavná poistka. Vďaka Ok.
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/23/2010
Tak už aj ja som šťastným majiteľom SR 1 G. Hlinikovú verziu už mám tuším piaty rok a až teraz som sa odhodlal na titanovú. Musím konštatovať, že pocitovo je to ozaj rozdiel, ako som tu párkrát čítal, ten titanový kúsok je perfektný. Som z neho nadšený. Už dlho ma žiadny nôž tak neočaril. Má trochu masívnejšiu čepeľ, potraviny vraj rozlamuje (jablko určite, ale s ostatným som so svojou SR1A nemal nejaké problémy), ja som s ním rezal iba do dreva zatiaľ a ten konvex sa veru pekne zakusuje... Štefan, ak sa ti páči, choď do toho, je to pecka.

peku86 vložil tyto přílohy:
20200701_174822.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Vďaka za odporúčanie Ok. Veru, mne ťažšie nože nevadia, má to (pre mňa) ideálnu dĺžku čepele a aj ten Sleipner je naozaj lákavý Applause. Na druhú stranu mi moje EDCčka verne slúžia a ja, keď už si niečo obľúbim, som tomu verný. A tento nôž sa mi nezdá ako kandidánt na vitínu, to je bezpochyby makač.
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
To s tým rozlamovaním jablka máš odskúšané? Ja som krájal tvrdé jablko aj s kudlami ako BOB Hunter alebo ESEE 6 ktoré sú ešte hrubšie a keď som si dal trochu pozor a netlačil iba ako besný tak sa mi nerozlomilo. 4.5mm by som sa ešte nebál že bude nejaký závažný problém s potravinami. Happy
Posláno:

Začátečník
Připojený: 8/31/2019
Štefan napsal:
Ahoj, neviem či to pomôže, no ja som od neho kupoval drevený Fox Deimos a všetko bolo v pohode. Komunikácia, nôž a ešte mi dal aj menšiu zľavu. Myslím, že takto sa fejkár nespráva...

Ahoj chtěl bych od nej taky nuz.
Jmenuje se tedy Roman Kulifaj.Je tedy v pohode obchodník?
Posláno:

Štamgast
Petr6955 napsal:
Štefan napsal:

Za mňa určite áno, nemal som s ním jediný problém, ale kupoval som od neho len jeden nôž, takže sa na 100 percent za neho zaručiť nemôžem. No chápem, na bazoši sa to čiernymi ovcami len tak hemží. Skús mu navrhnúť dobierku, ja som sa s ním na nej dohodol.
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Začátečník
Připojený: 8/31/2019
Štefan napsal:
Petr6955 napsal:
Štefan napsal:

Za mňa určite áno, nemal som s ním jediný problém, ale kupoval som od neho len jeden nôž, takže sa na 100 percent za neho zaručiť nemôžem. No chápem, na bazoši sa to čiernymi ovcami len tak hemží. Skús mu navrhnúť dobierku, ja som sa s ním na nej dohodol.

Chapu.Nabidl dobírku sám tak se rozhodnu a uvidim.moc ti diky za infoAdmire
Posláno:

Štamgast
Chapu.Nabidl dobírku sám tak se rozhodnu a uvidim.moc ti diky za infoAdmire [/quote]
On sám navrhol dobierku?Shocked Shocked. Tak to mu môžeš pokojne veriť. Mne sa ešte nikdy nestalo, aby predajca navrhol dobierku sám od seba, vždy som to bol ja. Veľa zdaru a určite o noži trošku poreferuj Ok.
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Nebol by som prekvapený,keby bol aj tu na fóre, akurát inzeroval inde Cool

Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum