ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
FOX Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/11/2017
Micartový Deimos. Orem toho, že mikarta je moja slabosť, je tento nôž fakticky bojový zatvárak. Okrem prídavnej poistky, má aj spodnú záštitu, takže prsty sú v bezpečí hneď trojnásobne Ok .

Štefan vložil tyto přílohy:
Micartový_Deimos..JPG.jpg

Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Tak to vyzerá, že Arés a Afrodita mali synov, bohov teroru, dvoch Grin .

DSC_0170.JPG.jpg
DSC_0171.JPG.jpg

Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/21/2013
Měl jsem ten dřevěný, super nůž 👍
Posláno:

Štamgast
Každý zatvárak, ktorý vydrží (bez prídavnej poistky) toto: https://www.youtube.com/watch?v=XgBDzJH9Gi8 Shocked , je viac než super. Verím však, že rovnako dobre by si počínala aj mikartová verzia Ok .
Mea culpa, maxima...
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/16/2020
Anso flipper Titán Applause divný ale super Grin

Dabo vložil tyto přílohy:
IMG_20200616_122546.jpg.jpg
IMG_20200603_102721_574.jpg.jpg

Next you'll say" I was only pretending to be retarded"
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/15/2005
Houby divnej Grin , super kudla to je mrGreen
Jenom já mám celotitanovou verzi (nikoliv jen střenky přišroubované na příložkách). Koupen loni přímo v Maniagu Ok Ok

Spyder vložil tyto přílohy:
IMG_5665.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/16/2020
Spyder napsal:
Houby divnej Grin , super kudla to je mrGreen
Jenom já mám celotitanovou verzi (nikoliv jen střenky přišroubované na příložkách). Koupen loni přímo v Maniagu Ok Ok

Jooo mezi námi tu verzi bych měl radši Grin ale I tady ta verze je super , největší překvapení je že jako žiletka a krásně řeže. Ansø a Fox věděli co dělají.
Next you'll say" I was only pretending to be retarded"
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Dobry den tak novy prirustek Fox pro huntr prvni dojem byl ze je lechci nez moje Rat 1 ale neni tomu tak potom ze je vetsi nez ratka ale ne sou oba dva stejne jen fox ma sirsi cepel ale co me sklamalo je pouzdro holt si casem necham ust nove za penize co se prodava by me to mrzelo ale zaty co sem dal ja je to v pohode napar dni vystrida moji letitou ratku a uvydime ktery nakonec budu nosit hezky den jo a otazko fox si nechava delat noze u lionstilu? dekuji a hezky den.

brom vložil tyto přílohy:
111535764_d.jpg
111535764_q.jpg
111535764_w.jpg
111535764.jpg

Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/14/2020
Nedávko jsem si koupil fox livri a libar a musím říct jsou super :D a nikoho stím v kanclu nevyděsím :D

fazzyk vložil tyto přílohy:
IMG_0831.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Tak dnes dorazil olivový Libar a som ním naozaj nadšený. Krásne, tradičné talianske (olivové) drevo, čepeľ z M390tky, pekne tuhý slipjoint s niekoľkými zastávkami, navyše úplne legálny aj vo Veľkej Británii (to tam pre istotu nedali ani zárez na necht Laugh), no a celé to neváži ani toľko, ako jedny horalky. Proste Applause Applause Applause Ok Ok Ok.

20200907_091640.jpg.jpg

Mea culpa, maxima...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum