ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Šrouby, matky, nýty, kolíky... Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/15/2008
Ahojte! Neviete mi poradit, kde kupit sroby na rucku pre ontario rat 3? Neviem ako sa presne volaju, potreboval by som oba sroby aj s tym medzikusom...

fremen vložil tyto přílohy:
IMG_20200905_193855.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/23/2019
Ahojky, asi by bylo lepší poměřit a napsat rozměr a typ. Je to Torx ?
Každý doma takovou kudlu nemá....
Třeba tu něco mají...
Chtěl jsem tam dát přímo odkaz, ale nefunguje to Cry
www.jatagan.eu do vyhledávání dej šroub.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/15/2008
Ok

Dakujem! Ten "stredovy cep" 4,65 mm vyzera podla rozmerov, ze by to mal byt presne on.

Ospravedlnujem sa, ze som nehodil aj rozmery- nemal som doma subleru, mohol som to namerat az teraz v praci. Hlavne som myslel, kde sa vobec taketo nieco da zohnat. Dakujem za nasmerovanie. Admire
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Prosím vie mi niekto poradiť čo je to za šroub priemer/závit aby som vôbec vedel čo mám zháňať. Je to Cold Steel Rajah ll . Ďakujem

Motorkar vložil tyto přílohy:
15995044183552864252276626496549.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Pokud to je emerická výroba, tak to bude nejspíš něco z UNF/UNC - viz. třeba https://www.briol.cz/technicke-informace/unifikovane-palcove-zavity-unc-unf . Šroubky bývají běžně v nabídce u Číňanů, občas některé rozměry koupíš i doma.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
... jak píše Slon, taky bych tipoval UNC/UNF pokud byla kudla vyrobená v americe.
Možná zkusit jestli tam nepasuje něco od ZT abychom se podle průměru přes závit dobrali k velikosti.
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Ja nemam vybavenie na to aby som to zmeral a zistil. Skorej som mal na mysli ci niekto nevie presny typ, rozmer toho sroubu aby som vedel co mam nahanat pripadne dat vyrobit??? ci vôbec to pojde. Volal som predajcovy CS a povedal mi se mu to mam poslat a on to da opravit do USA +-2-3mesiaceLaugh . aj tak dakujemAdmire .Keby niekto vedel potesili bi ste ma.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/20/2020
Ahoj vo vlákne spyderco niekto písal že objednával skrutky vo fabory .sk bolo to do paramilitaru 2 takže majú aj "americké".Skús ho kontaktovať.Uživatel ma nick Abadon.

Peter 80 vložil tyto přílohy:
Screenshot_20200908_171622_Samsung_Internet.jpg.jpg

Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Štamgast
Ok dakujem
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/25/2019
Motorkar napsal:
Prosím vie mi niekto poradiť čo je to za šroub priemer/závit aby som vôbec vedel čo mám zháňať. Je to Cold Steel Rajah ll . Ďakujem

Pokud je to stejné jako na Espade, tak jsem ji rozebral a změřil.

1.92mm - závit bez lepidla (cvičné jsem do hliníku udělal díru a projel závitníky z Hornbachu M2 a šel zasroubovat i dotáhnout krásně)

3.5mm hlavička šroubu

1mm výška hlavy šroubu

4mm délka sroubu

Funkysaurus vložil tyto přílohy:
IMG_20200908_175924.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
... no shodou náhod jde do UNC#2/56 (šroubky klipů ZT, Benchmade a některých Spy) našroubovat M2, ale má to dost vakl, protože má UNC asi o 0,2mm větší průměr. Obráceně do nejde Wink
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Zdravím a děkuju za případné info:

Sháním mosazné podložky průměr 8mm, díra 2mm. Zaboha nikde, jen půlkilová sada podložek za 1040.- kaček.
Díky, 🦔
Prosím pište pouze na mail, PM je zdlouhavá komunikace, díky.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum