ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Benchmade pro denni noseni? Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 10/1/2007
laurin napsal:

To je maly rukus - podla zubov. Cislo modelu je na cepeli pod motylom - na fotke to nie je vidiet.

6150 ... mas pravdu - to jsou veci ja zil v presvedceni ze je to ten velkej :D
... 610 musi bejt teda pekna krava, protoze uz tenhle je na horni hranici toho co dokazu jako EDC mit...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Tak to je - trosku vacsi nozik. Poznam ludi co ho nosia a nedaju nanho dopustit, nic mensie by nechceli Laugh
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/6/2014
Mohli by jej vrátit. Čekám na nějakej v super stavu v inzerci, ale už se asi neobjeví a nebo bude za nehoráznej peníz. Z aktuální produkce mi žádný BM za nákup nestojí, resp. ostatní značky pro mě mají hezčí nože. Sad
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/10/2018
Zdravím,
potřeboval bych poradit respektive odradit od nákupu modelu Vallation. Dlouhodobě se mi líbí, nicméně po zkušenostech se Subrosou x asistované otevírání o nákupu nejsem úplně přesvědčený.

Mají to asistované otevíraní u Benchmadu už lépe vymyšlené ? Pamatuji si, že Subrosa se stále povolovala v čepu i když jsem ho zalepil a dost mě to rozčilovalo.

Takže koupit x nekoupit ? Stačí napsat ano x ne.

Díky

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/17/2014
Mám Volli s asistencí.
Otevřeno,, bambilionkrát'' a nic se nepovoluje.
Takže ANO.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/10/2018
OK. Tak to jdu koupit.

Díky

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/30/2017
Vallation som mal pred chvíľou v ruke, nový nôž na predajni, asistencia fungovala veľmi príjemne, tak akurát, nič čo by ti vytrhlo nôž z ruky pri otváraní, poistka proti otvoreniu bola z tých lepšie fungujúcich v porovnaní napríklad s Volli, či Barrage. Čap sa sám určite nebude povolovať, ako píše Růža, milióny otvorení som mal na Volli či Barrage a nože držia.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum