ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Uncovsky Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2015
Díky všem za pochvaly! Admire Happy

P.S. Ano už je mi lépe, ale asi to bude pořád, jak na houpačce, uvidíme, každopádně děkuji za optání!Happy Zítra jdu do nemocnice na kontrolu po čtvrt roce léčby, tak se uvidí co krev a jestli bude potřeba dělat magnet.
Anička
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Držím palce, Aničko... Všechno dobře dopadne Wink
Posláno:

Štamgast
Ahoj,
nebojte se ještě žijeme! Tento rok nám dává trochu zabrat. Kromě toho, že na jaře bylo šílenství kolem korony, tak poté co Anička přestala cítit polovinu těla, jí byla diagnostikována Roztroušená skleróza. Děkujeme moc lidem co občas napíší a sdílí svoje zkušenosti.
Už několik let se staví náš malý domek. No a sotva jsem se nějak srovnali s nemocí tak bylo potřeba zařizovat, stěhovat a dodělávat. Do toho jsem finishoval nožíky, aby všichni měli ten svůj.
Ale! Už jsme přestěhovaní, situace se pomalu uklidňuje a doufám, že se co nejdříve zde objeví nožíky z nové dílny. Chceme se také co nejdříve vrhnout na nové návrhy na které čekáte. Nezbývala nám žádná síla na tvůrčí práci. Také budeme pokračovat v zasílací soutěži, tu jsme museli stopnout, ale snad už nás letos žádná pohroma nečeká a vše zase rozjedeme.

Děkujeme všem za podporu, moc pro nás znamená.
Anička a Matěj

Unčovský vložil tyto přílohy:
2020091501fb.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/5/2018
Je moc dobře, vidět Aničku takhle vysmátou 😉.
Ty Vaše nože tu docela chybí, ale hlavně, ať jste oba v pohodě ✌
Posláno:

Štamgast
marin996 napsal:
Je moc dobře, vidět Aničku takhle vysmátou 😉.
Ty Vaše nože tu docela chybí, ale hlavně, ať jste oba v pohodě ✌

Díky moc! Jo paradoxně deprese mě naučily mít že života radost, aji když se zdá, že se všechno pos**lo 😁😁 každopádně je tady na dědině krásně a mám v plánu tunu zvířátek takže to bude super ❤️
Anička
Posláno:
Štamgast
Jsem moc rád, že se vám daří lépe...
Moc vám držím palce. A díky za fotku, jste krásný pár...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Unčovský napsal:
[.................Díky moc! Jo paradoxně deprese mě naučily mít že života radost, aji když se zdá, že se všechno pos**lo 😁😁 každopádně je tady na dědině krásně a mám v plánu tunu zvířátek takže to bude super ❤️Anička

Jj, taky jsem až tady na venkově pochopil, co míní Angličané tím "Můj dům - můj hrad!". Ale jak jsem viděl z fotek, totéž by mohli říkat i Vaši králíci. Laugh Tak luxusní králíkárnu jsem už dlouho neviděl. Happy

Mějte se tam krásně! Ok Zdenek
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Držím vám palce.
Posláno:

Štamgast
Moc všem děkujeme. No a už zase něco nožového. Poslední dokončený nůž. Zákazních chtěl ještě černější Černou sérii. No a tady to je. Zajímavost je "stonewash" na čepeli. Protože omílačku nemám tak malá improvizace s laserem. Myslím, že se to povedlo :)

Matěj

PS: Fotostudio je zatím zabaleno a ještě na staré adrese. Takže nově budou videa.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Matěji...držte se s Aničkou a úsměv ať vás všude provází Admire Ok
Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Štamgast
Ahoj, díky, úsměv nás provází, někdy je to trochu černý humor ale to se také počítá :D

Zase jeden dokončený nožík. Elmaxcore z Liberce, zircuti také odtud. Zbytek ještě z Brna bych si i troufnul říct :). Tento byl poslední co jsem udělal na předchozí adrese. Teď dokončuji jeden kreslený, tak ten už bude z Lovčic. Matěj

200813001fb.jpg.jpg
200813002fb.jpg.jpg
200813003fb.jpg.jpg
200813004fb.jpg.jpg
200813005fb.jpg.jpg
200813006fb.jpg.jpg
200813007fb.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/12/2008
Ahoj, že by z Lovčic tady u nás? Tak to vás zdravím, jsme přes kopec.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
Zdravím
Co je,prosím,ta černá čára přes to zircuti? Z fotky to nejde vyčíst...
(šestá fotka)
Posláno:

Štamgast
Zdravím, no my jsme v těch moravských Lovčicích u Kyjova :).

Ta čára, to je stín, nebo jak to říct, tam jak je vršek toho kolečka a tam se láme světlo. Anička mě to vysvětlovala jak to tam vzniká, já nedával pozor :D Matěj
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/12/2008
Ahoj, tak to je ono. My jsme v Kloboučkách.
Posláno:
Štamgast
Ahoj! Sendvič vypadá parádně! Ok Akorát, jak jsem Ti už říkal, já osobně bych nemusel spojení díry s front flipperem. Já vím, je to přání zákazníka, nicméně chtěl bych front flipper proto, aby na čepeli už nic jiného nebylo, aby zůstala čistá. Ale proti gustu, žádný dišputát! Happy

Nůž je to moc pěkný! Ok Fotky jako vždycky na jedničku, Aničko! Wink

Mějte se pěkně! Zdenek
Posláno:

Štamgast
Ahoj Zdeněčku, díky a vzpomněla jsem si na tebe s kralikarnou, trochu jsme ju vylepšili. Nejdřív se vyklidilo po pás bordelu a pak jsem vydláždila (akorát Matěj me musel pomoct narezat dlažbu u kraje, já se flexy bojím) 😅😁😁
Anička

IMG_20201003_184156.jpg.jpg
IMG_20201003_184205.jpg.jpg
IMG_20201003_184216.jpg.jpg
IMG_20201003_184211.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Smekám, Aničko! Bohatě jsi strčila do kapsy toho, kdo pokládal dlaždice u mě v chodbě a v kuchyni. Palec hore! Ok

Zdenek
Posláno:

Štamgast
Ahoj,
další kousek z Černé série. Ani nevíme jak to uteklo a dneska jsem si uvědomili, že černé děláme již přes rok. Začali jsme o prázdninách před Příbramskou výstavou. Za tu dobu jsme udělali pár vylepšení (tanto čepel, standoffy, anodizace, čepel z elmax core, frontflipper atd.). Hodně vylepšení se nedostalo ven z dílny a stále ještě máme pár nápadů v rukávu. Jsme moc rádi, že se Vám stále líbí, protože bez Vás by to nešlo :)

Anička a Matěj

200704001fb.jpg.jpg
200704002fb.jpg.jpg
200704003fb.jpg.jpg
200704004fb.jpg.jpg
200704005fb.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Takový krásný ušáci Applause
Tak nevím, jestli šetřit na kudlu od Matěje nebo na pokládku dlažby od Aničky Grin Moc pěkná práce Ok
Ta černá série je moc pěkná. Krásný tvary, perfektní zpracování, bezchybný... Ok
Moc vám ve všem držím palce... Ok
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum