ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
MIKOV II. - historie i současnost Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/10/2010
Jsem spokojeny....Happy

yeneek79 vložil tyto přílohy:
839BDAFC_B798_428D_9F5B_28491942DFCC.jpeg.jpg

"...můžeš bejt blbej jak chceš, ale musíš si umět poradit..."
IRA
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/21/2014
No,žena si koupila tu Rybyčku v Lidlu hlavně kvůli tomu, že jsem jí tu starou, historickou, zabavil, aby ji někde neztratila. Jesm viník, kaji se mrGreen A nebo už je to úchylka??? Oh No
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/23/2017
yeneek79 napsal:
Jsem spokojeny....Happy

Prosím tě...co je to za gumu na tom UTONU N 690?Nějak se leskne nebo se mi to zdá? Díky
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/10/2010
Dave93 napsal:
yeneek79 napsal:
Jsem spokojeny....Happy

Prosím tě...co je to za gumu na tom UTONU N 690?Nějak se leskne nebo se mi to zdá? Díky

Hele neni to takova ta mekka, je to tvrda guma... ale ne plast jako na civilnich...
"...můžeš bejt blbej jak chceš, ale musíš si umět poradit..."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Kousek uhlíkové historie. Dárek od kolegy, který vyklízel garáž po tátovi. Zatím lázeň z wedéčka.

Ježour vložil tyto přílohy:
IMG_20200821_001952.jpg.jpg

Prosím pište pouze na mail, PM je zdlouhavá komunikace, díky.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/17/2019
Brigand mi vždycky přišel na obrázku pěkně hnusnej, ale potkal sem ho teď na živo v Bauhausu za dvě stovky, a dostal chuť ho prubnout v kuchyni.
Díky tenký a plochý čepelce a skoro žádný záštitě to s ním jde celkem pohodlně. A najednou koukám, on vlastně není tak hnusnej... Happy

PePro vložil tyto přílohy:
Mikov_v_kuchyni.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Prosím o radu znalce Mikovu... dá se někde koupit samotná obyčejná čepel k Predátorovi???
Je to pro zdejšího člena, kterému napadl kudlu "zdatný" brusič flexou a výměna čepele se nám jeví jako nejelegantnější řešení Wink
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
mydlinkaTM napsal:
Prosím o radu znalce Mikovu... dá se někde koupit samotná obyčejná čepel k Predátorovi???

Eshop rybicka.cz, kontakty-p. Venclík. Mně zatím pomohl vždycky.
Ovšem cena je k zamyšlení.
Prosím pište pouze na mail, PM je zdlouhavá komunikace, díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Tam to už to koumal, ale nabízeli mu celou stavebnici :(
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/5/2013
mydlinkaTM napsal:
Je to pro zdejšího člena, kterému napadl kudlu "zdatný" brusič flexou a výměna čepele se nám jeví jako nejelegantnější řešení Wink

Ahoj, myslím, že se mi jedna válí v šuplíku. Pokud ji stále sháníš, tak mi napiš email, a určitě se nějak dohodneme. Lukáš
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/30/2008
Včera objednáno, dnes dorazila. https://www.nespresso.com/cz/cs/order/accessories/kapesni-nuz-rybicka

Pronghorn vložil tyto přílohy:
IMG_20200917_163022.jpg.jpg
IMG_20200917_163042.jpg.jpg
IMG_20200917_163117.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/13/2015
Pronghorn napsal:

Když jsem viděl v Č.Krumlově obyč rybičku v retrokrámku za 225,- Kč, tak jsem si říkal že se majitel po...l v kině. Tak tento kousek za litr je flek na hru 4x otočenej.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
dagger napsal:
Pronghorn napsal:

Když jsem viděl v Č.Krumlově obyč rybičku v retrokrámku za 225,- Kč, tak jsem si říkal že se majitel po...l v kině. Tak tento kousek za litr je flek na hru 4x otočenej.

Ano, loni tahle limitovaná edice stála 500,- a letos stojí 1000,-. Je to dost, ale stejně jako loni jde výtěžek z prodeje na Nadaci Terezy Maxové a projekt MADE BY.
Na charitu, stejně tak na žádné podobné účely nic nedávám, ale tohle je výjimka.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
A co teprve ty ceny na aukru. To zase bude ...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/12/2006
Vývoj nezastavíš. 45 let od sebe.
Ale vlivem ostře ohraničených výbrusů, zejména toho u vrchního krátkého ostří a ricassa, drhnou při zasouvání mezi planžety pochvy. Snad se to ochodí. Jsem rád, že konečně existuje s červenou rukojetí. Protože o něm píší v knize. Ale tam autor evidentně zaměnil nože a myslel Bonus. Těch opravdu bylo kdysi pár vyrobeno.

john1 vložil tyto přílohy:
P9200134.JPG.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/20/2020
Zdravím Vás, nedá mi to se nezeptat... . Už jste si s těma kudlama hodil ??? Happy
FMJ
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/13/2004
Nedá mi to neodpovědět otázkou: Proč?
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/20/2020
Je to jednoduché, John1, nemá problém hohodit i s daleko vzácnějším typem nožů Happy) Kdo ho zná osobně, tak ví... .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/7/2004
john1 napsal:
Vývoj nezastavíš. 45 let od sebe.
Ale vlivem ostře ohraničených výbrusů, zejména toho u vrchního krátkého ostří a ricassa, drhnou při zasouvání mezi planžety pochvy. Snad se to ochodí. Jsem rád, že konečně existuje s červenou rukojetí. Protože o něm píší v knize. Ale tam autor evidentně zaměnil nože a myslel Bonus. Těch opravdu bylo kdysi pár vyrobeno.

Zdravím vás.

Len ticho závidím.👍👍
Vašu zbierku by som naozaj niekedy rád videl naživo.

S pozdravom

Slavik
Nebojím sa zajtrajška,prežil som včerajšok a milujem dnešok.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/12/2006
Omlouvám se, že píši až teď. Mám Coviďáka. A vážím si samozřejmě všech názorů, co zde přečtu. Ale mám takovou zkušenost, na to abych nožem vrhnul, jej musím hodně dobře osahat a musí se mi v ruce zpocitovatět. Ale vrhnul jsem všemi typy co mám. Nevěřili by jste co Vám to řekne. Například tři echt bojové nože slovutných firem jsem během tří hodů zlomil a měly neviditelné vady. Samozřejmě překalení se ukáže a i to jak nože "zvoní" hodně řekne. Nehážu s nimi dlouho, dva tři hody stačí. U toho Utonu mají konečně tvrdší ručky a už se neodrážejí jako hopíci od terče. Jako ty s kubánskou gumou. A otázka : Jak ošetřujete ručky Utonů, aby nezboulovatěly a neshnily?
Vždycky rád poslouchám vyprávění starých vrhačských legend například, jak vrhali SS a SA dýkami. Říkali : "To letěla orlička na jednu stranu a odznak na druhou". Jak vrhali bajonety, Carcano, vz.98, mannlicher atd. RU útočáky vz. 17 (ty si moc pochvalovali). A celé to snažení dovedli k výrobě nože Faraon.
Dnes je to historie a vrhání je sport se vším všudy. Ale tyhle příběhy stále voní ohněm, zalomenými palci a kytarami.
A závěr - vrhání mě baví a vrhám co mě baví.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum