ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Lipová 2020 Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/4/2010
Tak vrchem - Bratislava - Kraków - Ostrava...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2005
Alexejevich:Ja myslel, že si z naších kamarádů ze Slovenska děláš prdel, teď vidím, že piča si tady asi Ty. Neměl jsem bohužel čas projít Tvoji historii a příspěvky na knife, abych se třeba vyhnul omylu, udělám to v noci, až nebudu v praci. Ale tady opravdu sranda postrádá smysl, bohužel je to tak, jak to je. Hezký večer. P.S. asi jsem Tě nikdy neviděl, nevím, co ostatní společenství, dej na veřejnost ksicht, ať vím, kam kráčím, Howg, dekuji Štefan
Posláno:

Pokročilý
Z nikoho si prdel nedělám! Jen přemýšlím, zda by šly vládní restrikce ať naše nebo našich sousedů nějakým způsobem obejít!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/5/2004
Zarážející je tak v současné situaci která není růžová se najdou lidé,kteří jediné opatření které lze přijmout / i když to mělo být dříve doc. Maďar mel pravdu \ chtějí ochcat
Posláno:

Pokročilý
Nevěřím Covid komedii!!! Je to jen nástroj k upírání práv a svobod člověka!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Alexejevich napsal:

Taky jsem původně nevěřil že jsi to co napsal Štefan...A teď vidím že jsi Razz
Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/5/2004
Alexejevich napsal:

Je mi jasné že představa že by jsi znal Johna Stuarta Millse je iluzorní ale napsal
Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého.
A moje svoboda znamená ochranu před takovým kreten.. laskavě si doplň jak se projevuješ.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/18/2011
Klídek, pánové...
Já, náhodou, znám osobně minimálně dva z Vás rozhádaných a vím, že by jste si to z očí do očí vyjasnili za půl minuty bez urážek, protože jste normální supr chlapi.
Blbej internet - nevidíme se!!Neutral
Dobrou noc, Rudo, Dušane..
Těším se na Lipovou!Happy
Posláno:

Pokročilý
Nehádám se! Jen se divím, jak rychle jsem kamenován za zveřejnění vlastního postoje! Každý ať si zamete před svým prahem... Své názory a postoje NIKOMU NEVNUCUJU!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/15/2010
Taky s dcerkou dorazíme. Jinak patřím mezi píči a kretény a teď přemýšlím, jak se zřetelně a viditelně označit, aby se mi mohli obloukem vyhnout ti, jejichž svobodu bych mohl bez náhubku "nebezpečnou" kontaktní vzdáleností narušit...
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Pokročilý
Radši budu píča, kretén a bůh ví co ještě, ale zachovám si vlastní rozum než aby se ze mě stala poslušná ovce! Nenechám si vzít lidskou individualitu! Kdo se mnou nesouhlasí, nechť se nepřibližuje! Chalcodes si zaslouží panáka za pospolitost!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
pánové, co se trochu umravnit.. to že má někdo jiný pohled na aktuální situaci ještě neznamená, že je třeba ho urážet..

sraz je bohužel poznamenaný tím, že byrokrati všech zemí se spojili a místo aby jim stačilo apelovat na lidský rozum a ohleduplnost, volí raději přímé rozkazy a nařízení..

ponechme stranou jestli covid je až tak smrtelná epidemie jak ji šíří média nebo jen jiná forma rýmičky, na kterou si jen musíme vytvořit nové protilátky.. pokud mi děti kašlou, tak je nechám doma stejně jako v minulosti z pohledu ohledu na ostatní děti, co by nakazili a nepotřebuji to mít někým nařízené a je fuk, jestli je to nosohltan, chřipka nebo covid..

Osobně mám pocit, že omezení lidstva kvůli této cocotině je horší jak samotný virus.. možná že nebude tolik obětí v nemocnicích, ale o to víc obětí bude v bankách a na pracáku.. a to aniž by za to dotyční mohli nějakou leností nebo nechutí makat..

V Lipové to letos asi bude komorní ale předpokládám, že kdo tam chce jet, tak nebude ani chrchlat lidem do ksichtu, ale ani prudit když potká lidi bez náhubků protože nožíři už prostě jsou takoví svérázní, né vždy dodržující co po nich společnost žádá a ono je to nakonec dobře..
kdyby byli všichni stejní, byla by to nuda..

Taky bych rád viděl kamarády ze slovenska a chápu, že je štve už druhé zkažení krásného víkendu v jeseníkách, ale třetí termín Lipové nejde a přece si kvůli tomu nebudou zadělávat na potíže.. zbývá jediná možnost, že by udělali na slovensku externí alter sraz Laugh
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/13/2015
Samurai napsal:
pánové, co se trochu umravnit.. to že má někdo jiný pohled na aktuální situaci ještě neznamená, že je třeba ho urážet..

sraz je bohužel poznamenaný tím, že byrokrati všech zemí se spojili a místo aby jim stačilo apelovat na lidský rozum a ohleduplnost, volí raději přímé rozkazy a nařízení..

ponechme stranou jestli covid je až tak smrtelná epidemie jak ji šíří média nebo jen jiná forma rýmičky, na kterou si jen musíme vytvořit nové protilátky.. pokud mi děti kašlou, tak je nechám doma stejně jako v minulosti z pohledu ohledu na ostatní děti, co by nakazili a nepotřebuji to mít někým nařízené a je fuk, jestli je to nosohltan, chřipka nebo covid..

Osobně mám pocit, že omezení lidstva kvůli této cocotině je horší jak samotný virus.. možná že nebude tolik obětí v nemocnicích, ale o to víc obětí bude v bankách a na pracáku.. a to aniž by za to dotyční mohli nějakou leností nebo nechutí makat..

V Lipové to letos asi bude komorní ale předpokládám, že kdo tam chce jet, tak nebude ani chrchlat lidem do ksichtu, ale ani prudit když potká lidi bez náhubků protože nožíři už prostě jsou takoví svérázní, né vždy dodržující co po nich společnost žádá a ono je to nakonec dobře..
kdyby byli všichni stejní, byla by to nuda..

Taky bych rád viděl kamarády ze slovenska a chápu, že je štve už druhé zkažení krásného víkendu v jeseníkách, ale třetí termín Lipové nejde a přece si kvůli tomu nebudou zadělávat na potíže.. zbývá jediná možnost, že by udělali na slovensku externí alter sraz Laugh

Máš pravdu předsedo.
Jura
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/25/2007
Když to nebude moc na sílu rád letos už podruhé dorazím i s dětmi.
Na nožík se neváhejte optat nejlépe telefonicky 728 605 129 .
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/28/2006
Tak jsem se podíval na předpověď. Pokud se rosničky nepletou, tak počasí nebude nic moc: "nevlídno, hospodno až kořalečno" a kachničky budou mít kde plavat.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/13/2015
lukr napsal:
Tak jsem se podíval na předpověď. Pokud se rosničky nepletou, tak počasí nebude nic moc: "nevlídno, hospodno až kořalečno" a kachničky budou mít kde plavat.

Doporučil bych holínky, nebo ještě lépe rybářské broďáky a místo chatky vojenský ponton.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/23/2011
No to počasí je sice na prd, ale spíše naši akci zhatí ti dobytci boubelatí na hradě !! Sad

Máš-li dobrého přítele, máš víc než on!
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/31/2019
HAMP napsal:
No to počasí je sice na prd, ale spíše naši akci zhatí ti dobytci boubelatí na hradě !! Sad

Do teď by to možná slo...
Ale teď vám to urcite zkazi ten šašek PrymulaAngry
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Motorkar napsal:
Samurai napsal:
co slováci?

No....Sad Ako to vymysleli nasi "mudrosraci" vo vladeBeating tak zase mozme {chatka c.6) ist do prdele. Je nam to nesmierne luto ,strasne som sa tesil -li ,ale do karanteny si nemozme dovolit ist. Nikdy by som neveril ze taketo veci sa mi v zivote stanu ,ze stat bude takto terorizovat vlastny narodAngry Chlapi uzijte si to a sem ,tam si na nas strngnite
Milan

Milánko & spol, těšil jsem se, že vás po loňské přestávce uvidím..... no raděj bez kiomentáře.... Doufám,že to příště vyjde, že budu schopen se zúčastnit a setkat se s Vámi všemi i zpoza moravsko-slovenské hranice.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Dobrá zpráva - k těm blbejm:

Radek doveze nejaké kosti do polávky.
Chtělo by to zamědělci vzít zeleninu ('cibule česnek petržel mrkev brambory...atd ). na 60l polívky.
Hodilo by se nejaké v mražáku zapomenuté žebro s kusem masa.

Takže v sobotu vaříme políévku aji kdyby pahaly helikoptéry.. eště vezmu dobře rezavou sekeru, aby měla říz.

PS velký žufan (naběračku) bohužel ve výbavě nemám. Kdo má - vzít se sebou-

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum