ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/25/2019
virtual1jk napsal:
Funkysaurus napsal:
Funkysaurus napsal:
Dabo napsal:
[quote=Štefan]...

Právě uvažuju že jim to omlátím o hlavu ... Jestli to jen použitý a vráceny nůž, dokážu s tím žít. Ale jestli je to fejk, tak to už je skandál...
...
Nedávno jsem na YouTube viděl video porovnávání klonů a byl tam závěr jako u svycaraku, to cvaknutí pojistky se jim kopírovat nedaří.
/b]

Tak se musím poopravit, už jsou na Aliexpress(u) i Recon(y)
(Zkopírováno z Cold Steel z pevných nožů, spíš to patří sem)

Dříve jsem měl Recona z AUS8, nyní z S35 a FinWolfa. Ty nový CS mají podle mě měkčí pojistku - péro co drží páku triadlocku.

Určitě je to možné, tyhle starší modely jsem nikdy neměl možnost zkusit.
Ta myšlenka rozpoznání podle cvaknutí byla přejatá z videa na youtube.

Ještě mě napadá, že pružina je v drážce, možná kdyby se posunula blíže směrem k čepeli, šlo by nůž hůře zavírat. Ale to už hodně lovim v paměti a nevím jestli se mi to neplete s backspacerem na Voyagerovi, který jsem si dělal a možná jsem tam měl něco jinak.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/25/2019
Zdravím Cold Steel fandovéApplause ,
potřeboval bych poradit od někoho kdo má/měl Cold Steel Voyagery Large a XL, zda-li jsou co se týče šířky střenky stejné.
Pomáhám vybírat kolegovi nůž, nejlépe nám vychází Large Voyager, tak mě napadlo, že bych mu donesl na zkoušku úchopu (co se týče šířky) a nošení svůj XL aby si ho osahal.

Za odpovědi děkuji,
David.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/29/2016
Funkysaurus napsal:
Zdravím Cold Steel fandovéApplause ,
potřeboval bych poradit od někoho kdo má/měl Cold Steel Voyagery Large a XL, zda-li jsou co se týče šířky střenky stejné.
Pomáhám vybírat kolegovi nůž, nejlépe nám vychází Large Voyager, tak mě napadlo, že bych mu donesl na zkoušku úchopu (co se týče šířky) a nošení svůj XL aby si ho osahal.

Za odpovědi děkuji,
David.

Ahoj, bohužel nejsou stejné, mam oba a Lko je subtilnější a "hubenější" na ručče, takze na XLku si toho moc neosaha, bohužel. Tady davam fotku pro porovnani.

Johny22 vložil tyto přílohy:
20200911_181436.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Tak sa mi opäť podaril husársky kúsok alebo lepšie povedané parádny úlovok. Tak ako je nôž na fotke, sme si ako chlapčiská ukazovali, kto chytil akú rybu, pravou rukou naznačujúcu približnú veľkosť ryby. Nemohol som to však ukázať, lebo čím by som fotil, všakže Grin. Naspäť ale k noži. Má továrne ostrie, bez jedinej vlásočnice a aj klip je dokonca nový a to z bazošu. Na fotke veru ten satinový finiš čepele vyzeral skôr ako stonewash. Ten klip je vlastne jediná vec, ktorá sa Cold Steelu dá vytknúť a to od začiatku výroby zatvárakov. Klipy mohli pokoje stonewashovať a budúci predajcovia by sa nemuseli ospravedlňovať, že klip je ošúchaný... V každom prípade s týmto nožom mi Vianoce prišli naozaj skoro Applause Applause Applause Ok Ok Ok.

Štefan vložil tyto přílohy:
1.jpg.jpg

Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013

nádhera Ok
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Chloupek napsal:

nádhera Ok

thx Ok. Viem, fotka nanič, fotené večer pod žiarovkou. Ak niekedy budem mať čas, nafotím aj za denného svetla, ale aj vtedy sa pôvab ich satinového finišu zachytáva dosť ťažko...
Mea culpa, maxima...
Peine forte et dure Ich heisse Lars und ich bin Smogebrotformer. Don Corleone aus Schweden.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Chlapi, nemáte někdo klip na Air ite pro leváka volný? Rád se ho popř ujmu. Díky

blam vložil tyto přílohy:
image1.jpeg.jpg

knifepanic
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum