ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Oblečení, obuv, výbava na ven Možnosti
Hmm
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 4/10/2007
rak nožomil napsal:

Problém je s tím, že podrážka není šitá, ale lepená.
Kvalita lepení nestojí za nic.
Po cca 16 měsících normálního používání, (žádný extrém), se mi na
jedné botě odlepila podrážka celá, na druhé botě byla podrážka odlepená
od špičky do poloviny boty...

Nejde o lepení, ale o hydrolýzu polyuretanu. Která postihuje všechny boty s touto mezipodešví bez ohledu na značku. A nejde o dobu používání, ale naopak o dobu nepoužívání. Čím déle se skladují, tím rychleji degradují.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/10/2015
Neviem či dobré vlákno ae skúsim sem: neviete kde by som v SR/ČR zohnal kapsu na bočné balistické pláty 6x8in vo farbe multicam a molle väzbou na uchytenie?
Hmm
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/10/2007
Celkem pravidelně kapsy na boční pláty vozí Frogtac.cz, co se poptat u nich a případně si to nechat dovézt, pokud nebudou skladem?
Posláno:

Pokročilý
Hmm napsal:
Celkem pravidelně kapsy na boční pláty vozí Frogtac.cz, co se poptat u nich a případně si to nechat dovézt, pokud nebudou skladem?

Idem skúsiť. Fenix Protector robí presne to čo chcem ale iba 8x8. Tie 4cm navyše by sa hodili
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
Nemáte někdo tip na nějaký boční kapsy/sumky, který by se daly použít k batohu Tacticalpro 45??
Výrobce je samozřejmě nabízí, i cenu bych skousnul, ale ty kapsy jsou hrozně velký.
Dělají dvě velikosti, ty menší mají objem 6 l a i to je moc, vypadá to na tom báglu jak pytel na mrtvoly. Hledal jsem i u Wisportu, ten je má papírově o trochu menší co se objemu týče (asi 5 l), ale rozměrově jsou skoro stejný (Wisport sparrow).
Stačily by mi s objemem tak kolem 2 l, cordura, oliv zelený, molle vazba, zapínání na trojzubec a ideálně s takovou tou vnitřní stahovací légou.... Wink

Tedy vzhledově jako originály, ale menší.
Orientační foto:

Příloha / Přílohy:
kapsa.webp (48kb) staženo 75 time(s).

Sapere Aude.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/19/2015
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
pohlava napsal:

Stačily by mi s objemem tak kolem 2 l, cordura, oliv zelený, molle vazba, zapínání na trojzubec a ideálně s takovou tou vnitřní stahovací légou.... Wink

mě přijde docela dobrej tenhle formát...
https://www.waragod.cz/brandit-molle-kapsicka-fire-olivova/
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/26/2018
Pohlava - k telátku...

Až dnes jsem si toho nádherného telátka všiml, je krásný moc. Spojařské tele mám spojené s číslem, zde není. Byla i nečíslovaná? A s tím souvisí i má otázka, zda číslo mělo? Jinak chválím, telátka prostě mohu a musím... :)
Tak ať slouží! David
Posláno:

Štamgast
TKladivo + EM - díky za tipy, skouknu to...

Kartagoo - na 99 % to číslo dřív mělo, na předku je vidět, že je tam něco odpáraného. Určitě to byl ten štítek bych řekl. Jestli se dělala i bez čísel nevím, ale na netu se běžně bez čísel dají najít, otázkou je, jestli to není vždycky jen odpárané. Jinak tohle moje je na dvou místech značené tužkou římskou II.
Mám dvě klasický německý telata, tohle spojařský a velký švýcarský alpenkredenc. Ten menší s přední kapsou jsem nedávnou prodal, špatně se mi to nosilo Wink
Od Charlieho jsem si ho chtěl taky nechat udělat, ještě ho mám doma někde nakreslený, ale dokud se dají za dobrou cenu sehnat originály, zůstanu u nich. Ale časem k tomu možná stejně dojde Happy
Sapere Aude.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/13/2009
Můžu se optat, jaké je to velké švýcarský tele při používání? Co se vejde a nevejde dovnitř? Taky o něm uvažuju...
Posláno:

Štamgast
Kouba napsal:
Můžu se optat, jaké je to velké švýcarský tele při používání? Co se vejde a nevejde dovnitř? Taky o něm uvažuju...

Na léto se do něj vejde úplně všechno a na zimu sotva spacák.
Pokud budeš mít zimní péřák, tak na tom budeš krapet líp a vejdou se t tam i náhradní trencle Wink....
Na tuhle otázku ti neodpovím, záleží na tom, co jsi zvyklý nosit s sebou. Já se do něj na zimu normálně sbalím (samozřejmě se žracákem navíc).

pohlava vložil tyto přílohy:
IMG_2239.JPG.jpg
P1140556.JPG.jpg

Sapere Aude.
Posláno:

Pokročilý
Má niekto skúsenosti s českými nohavicami 4M Omega? https://www.top-armyshop.sk/nohavice-omega-ls-4m-systems#47460
Posláno:

Začátečník
Připojený: 5/14/2020
WOTAN Ahoj, teď v týdnu mi přišly, mám je třetí den na sobě tak ti zítra napíšu nějaké postřehy. Zatím maximální spokojenostiOk
.45
Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/8/2007
Pouzivam vic nez rok. Nejlepsi kalhoty ever!!!
Do prace i volny cas, proste pecka...v kombinaci s crye prec. chranici.
.45 - Tool of The Trade
Posláno:

Pokročilý
Vďaka moc, mám dilemu medzi nimi a UF Pro Striker X. S UF Pro mám skvelé skúsenosti ale zrovna na 4M sa mi páči že nemajú žiadne pružné časti čiže by mohli byť ešte o niečo odolnejšie aj keď si nie som istý či sa to oproti UF Pro vôbbec dá. Takže kludne posielajte všetky postrehy čo máte aj do PM, čím viac tým lepšie Ok
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Dobry den mam otazku schanel sem Softshellová bunda za rozumne pezize a nasel sem tudle
Softshellová bunda MFH Scorpion libilase mi na zivo moznost nebila ale co objednal sem ji samozrejme u nejvetsi protore nejsem zadn strizlik merim 188cm a vaha 115kg ale odbocilsem bunda je fajn jak materyalem tak i paktycnosti ale hnet sem narazil na problem kdys dam na paset od kalhot veci co sebou taham tak se buda v pase trosku jakoby zmensi sdoda ale naco se pam co pod takovou bundou nosit sem zvykle nosit termo tilko a nato slabou kosili a mislim ze je to fajn jak to mate vy a po pripadne nevedeli byste o vetsi bunde vym bude asi drasi ale mam rat volnejsi veci jak to mate vy dekuji Jirka
Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/26/2018
pohlava napsal:
Kartagoo ...Od Charlieho jsem si ho chtěl taky nechat udělat... ...Ale časem k tomu možná stejně dojde Happy ...

No já s telátkem váhal a pak jsem tam byl s kamarádem, když si objednával své a když si ho jel vyzvednout, tak jsem jel s ním opět a už objednával. Bylo to silnější než oblíbené vrtání mého kolena. A to jsem tak viděl i tele Vlka, také pěkný. Koukal jsem i na fotku, jakobych i ten flek znal... Grin
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum