ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/8/2010
Ovšem ani kapitán lodi - pokud to není pirát - nemůže kohokoli poslat po prkně. Tím méně důstojník. Chce to trochu úměrnosti.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
No jak tak zjišťuju, tak asi nemám tu správnou povahu na moderátora. Je mi jasné, že reagovat na osobní urážky banem je asi nesmysl, protože ten druhý mi banána dát nemůže, ale nechát na sebe srát za tu práci a ztrátu času, kterou s moderováním mám.............no to asi ne.
Skoro každý tady mohl moderátorem být, stačí se jen přihlásit, je zajímavé, že při posledním hledání moderátorů se přihlásili jenom dva. Nikoho z nejhlasitějších kritiků jsem tam ale neviděl Confused
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Občas jsem docela nervák,ale nikdy bych se tady nesnížil k tomu někomu nadávat a to ani soukromě...Tohle má holt každej nastavený jinak,já to moc nechápu.
Hami je Petře tvůj kámoš,možná je to i dobrej chlap,ale za tohle bych mu bana dal taky,když budu mluvit za sebe.
Na druhou stranu,určitě by stačilo na pár dní.Popravdě,ani jsem nevěděl,že to na tak dlouho je možný.
Ale nechci se tady dohadovat,nebaví mě to a je to o prdu.
Tohle se líp řeší osobně,z očí do očí...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Souhlasím s tím, že moderátor by měl požívat jistá privilegia a měl by být částečně nedotknutelný
ale to jen za předpokladu, že se bude chovat spravedlivě a tak jak se od něj očekává.
Souhlasím i s banem pro Hamiho ale nečekal bych takto histerickou reakci, 27 let je přece jen poněkud přes čáru...
Jestli tohle Westy myslí doopravdy vážně, neuhnu z toho, co jsem napsal ani o píď, tohle byla ukřivděná ženská reakce - "děti už nikdy neuvidíš" .....
Nemám rád urážení, taky by mě do dožralo, ale toto?

Navrhoval bych 1 měsíc a pokud se to bude opakovat klidně bych takového uživatele osolil, i na toto by se měly stanovit nějaká jasná pravidla.
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
westy napsal:
....... Nic nevíš proč ..........27let .........

Kdyby jsi mi zvedal telefon, tak nenapíšeš co jsi napsal ..... a k tomu léčeníKO .... já nikoho neurážím ani po netu a ani osobněOh No
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/28/2010
Noo panove, ja delam MODeratora na jinym foru a plne chapu Westyho. Pokud nekdo prudi a prudi az tak moc, ze to proste neprekousnes, tak jednas...
Mozna nekdy ukvapene, ale.....
On totiz malokdo vidi a uvedomi si tu opicarnu MODerovat nejaky forum...Navic je odmena vetsinou jen dekuji od Admina... No a kdyz se do tebe zacne nekdo stvat...
Po druhe opakuji, ze to chapu. Tez jsem takhle parkrat vypoklonkoval nejakyho pacholka ze serveru.
A navic tady je to jeste celkem na urovni.. ja denne vymazu 3-5 temat, presunu x diskuzi a banuju nezletilce, kteri tam nemaji co delat.. Ovsem nikdo tudle praci nevidi a kazdej se navazi jen za to, kdyz nekomu slapnes na kuri oko....
Posláno:

Štamgast
No právě si myslím, že neprudil a neprudil až tak moc...
Bavme se o tom jestli je těch 27 let moc ano, bavme se nepřiměřené reakci.
Je to člověk, kterej tady měl dosud asi jen 40 příspěvků, moc v tom tady neorientuje a někdo ho začne stírat,
že něco podělal. Napsal co napsal, ani si myslím neuvědomil, že si píše s moderátorem. Takto se zbavujeme v zárodku nových členů? Pro koho to fórum je - pro lidi...víte vy co je to 27 let? Happy

A Westymu, já ti nezvedal telefon, protože jsem jel do dílny, pak jsem ti volal a nezvedal tys ho mě ...tak jsem šel psat a viděl jsem, že se díváš ...

A pořád jsem neviděl tu diskuzi, ač je jasné, že dohledat se dá.
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Navíc jsem si všimnul, že pokud někdo dostane ban, moderátor o tom informuje a zdůvodňuje proč.
O tomto "zákroku" ani slovo .... nevím, jak to máte nastavené chlapci, ale aby se tu neměřilo dvojím metrem!
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/7/2010
Dobře.. Možná mě Westy taky někdy prudce napomenul a já měl dost adrenalinu se proti tomu ohrazovat, ale neudělal jsem to..Jsem za první na návštěvě a jako takovej si musím nejdřív nasát, co je normální a tolerované a co né..
Sprostota na netu je přeci jen důkaz chudorozumu, těch vulgarismů je tolik, že by ty přestřelky mohli trvat tejden..Takže doporučím vrátit se na začátek a apriory nesedám k odpovědím pokud jsem nasranej..Adrernalin nám dává spoustu šancí na přežití, ale knife je přece o koexistenci stejně šáhlejch...Happy
Takže nejlépe to nechat proplavit a vrátit se k odpovědi o pár hodin později.Tímto myslím jak nováčky, tak Westyho..Jsou to tak trochu blbiny a jde to nechat za hlavou..Polknout a zkusit smířlivější tón..Vždyť člověk někdy napíše krátkou co nejsrozumitelnější věc a pak to přepisuje, neb se to dá pochopit i jinak..( třebas)
Takže se nekohůťte, mladej nenadávej hnedle a ty barde mysli na to , kolik lidí je za tento servr a potažmo za Tvé moderátorství rádo...na takový nadávky se přeci jde povznést i jinak než banem 27 let a víc..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
Sad přestože jsem poměrně prostořeký když si stojím za tím co řeknu... přesto jsem se kupodivu žádného banu ještě nedopracoval... a to rozhodně nepatřím nikde- ani tady, mezi miláčky davu. osobní napadání a urážky bych asi také řešil vztekle- proto nemůžu být moderátorem- proto jejich klid (když ho dokáží udržet ) téměř obdivuji. a docela dovedu pochopit , když sklenice přeteče a někomu ujedou nervy- pak to může odskákat někdo, kdo toho ani tolik neprovedl- jen měl smůlu , na špatný čas a místo... ale i naše soudnictví dává jako doživotí jen 25 let. Westy - ty bys by to podle mého měl trochu "přehodnotit" a Hami (pokud to čteš)ty by ses měl zamyslet, jestli stálo za to Westyho tak vytočit...(nevím o co šlo a nebudu se o to už dál zajímat)a pak by jste se možná domluvili i bez banů nebo nadávek. škoda že si kuci nemůžete dát alespoň virtuální pivko... vždyť je to komické- tady přece jde JEN (bez urážky)o takovou lepší hospodu-navíc jen internetovou.
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/11/2010
Asi by to chtělo přesně stanovené "normy" postihy za to a to např.: překročení jisté hranice slušného jednání, nebo alespoň hraničního k vyloženým vulgárnostem (viz ta opravdu hnusná slova !) + teda ban na třeba 30 dní a poté by se ten inkriminovaný jedinec rozhodl vrátit a přihlásit znovu na knife, nebo ne, jestli že by znovu napadal, nedbal na slušné jednání, porušoval kontinuelně pravidla tak třeba znovu na 30 dní a poté při opětovném porušování kázně atd. by se to už pak mohlo řešit nějak radikálněji. Někdy se to holt po*ere a lidi si přes PM vyměněj pár sprostých slov...., určitě by to ale taky chtělo být více tolerantní k začátečníkům a pouze třeba upomínat, ale 27 let je stejně blbost (i když bude tak či tak chtít, změní IP adresu, účet a bůh ví co ještě, jenom kvůli tomu aby suvereně podkopal základní pilíře tohoto fora kvůli dosti neadekvátnímu a pomalu utopistickému trestu "ban na 27 let" - to si asi každý řekne, že něco není v pořádku, jasně při 30 dnech může udělat to samé, ale jistě má určitý pud sebezáchovy a svědomitosti a dojde mu, že taky i on udělal chybu). Confused
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Sedumadvacet let je fakt hodně. A co se týče moderování..díky podobným afektovaným excesům přišlo toto forum o Ira, který nyní ve své tvorbě roste raketovým tempem. Myslím že nechat odejít tak výrazného řemeslného umělce bylo selháním.. Moderátor by se měl nad podobné věci povznést a řešit věci s trpělivostí a nadhledem. Za celou dobu jsem si nevšiml že by třeba Vencál nebo Samurai sjeli nováčka jak malýho školáka protože něco někam blbě zadal. Byť je to jistě únavné, neustále řešit to samé...
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Dost pánové stačí, s Westym jsme si konečně zavolali a tak nějak jsem vychladl.
Bylo mi vysvětleno, že neměl v plánu ho nechat tak dlouho v "chládku", po pár dnech
měl znovu připuštěn ... jako hrozba to ale funguje dokonale, mě to nazvedlo a to něco vážím Happy

Táta si ze mě vždycky dělal prdel, že jsem ochránce slabších a bojovník za pravdu a spravedlnost ...
nesnáším heslo "co tě nepálí, nehas", vždycky do všeho vlítnu po hlavě a biju se jako lev Happy
Westymu se omlouvám, za slova mnou vyřčená a těším se do Masečína, kde bude i Zbyněk (Hami)
takže mu to i piva všechno vysvětlíme, viď Želvoni ... Happy
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Jasná věc! V Masáku se vždycky všechno vysvětlíHappy
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
uzivatel: Kitias
trvani: 1 den
duvod: arogantni, povyseny zpusob vyjadrovani
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Vencál napsal:
...
Skoro každý tady mohl moderátorem být, stačí se jen přihlásit, je zajímavé, že při posledním hledání moderátorů se přihlásili jenom dva. ...

Skoro kazdy asi ne, kdyz se admini shaneli, rekl jsem si, ze bych se take pokusil prispet trochou prace navic, ozval jsme se primo Milanovi(mluvil jsem s nim o tom i v Pribrami 2010) a odezva zatim zadna. Pravdepodobne se nasli kvalitnejsi uchazeci nez jsem jaSad Confused Happy
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/1/2010
navrh na docastny ban
uzivatel: BadRider
dovod: lovenie postov,spam, urazanie, napoleonov komplex
nozik sa mi vo vrecku otvara, ked vidim post od BadRider-a.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/26/2007
Pepo napsal:
navrh na docastny ban

Souhlas ! Ok
už jsem četl ty jeho plky a urážky v inzerci a po dalších vláknech

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
Pepo napsal:
navrh na docastny ban

typický E-HERO. Se divím že nemá už dávno pernamentní banán. Confused
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Ok
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum