ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Švýcarské zavíráky IV. - Všechno kolem nich Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/3/2009
Souhlasím, výstružník v Aloxech je opravdu pracant k pohledáníOk

Rahmed vložil tyto přílohy:
P1100559.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Trochu one-manshow, ale dám dnes ještě jeden příspěvek...

Nová limitka - 4000ks... Climber s damaškem v ebenu - 194 CHFCool

climber.se.2011.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2009
2Rahmed: Uff, ať tu nejsi sám... to máme cca 4 litry za climber s pidiplátkem damašku a kouskem dřívka? Oh No

Přestávám se před svou okradenou rodinou stydět za "minathor" - za tytéž prachy bych měl 2, v kůži karibů! Laugh

A když si vemu že za +/- totéž tady Skea nedávno prodával svůj unikátní "Hanesáček", stydím se za zaváhání. Beating
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/13/2007
radek124 napsal:

A když si vemu že za +/- totéž tady Skea nedávno prodával svůj unikátní "Hanesáček", stydím se za zaváhání. Beating

Tak to já neváhal vůbec Happy . Nadchnul mě už na prvních fotkách a Skeovi jsem ho skutečně záviděl ! Happy. Jsem moc rád, že si ke mě našel cestu. V reálu je jetě mnooohem hezčí než na fotkách. A funguje skvěle !
ibu
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/12/2010
Rahmed napsal:

Nová limitka - 4000ks... Climber s damaškem v ebenu - 194 CHFCool

Už keď sa bavíme o extrémnom tuningu je otázka, či by nejaký nožiar bol schopný/ochotný vyrobiť čepeľ do švajčiara. Predpokladám, že áno, ale cena práce by asi nebola príliš nižšia (zaslúžene, mám prešpekt pred takýmito machrami).
Trebárs takúto damaškovú, ale viem si predstaviť aj trebárs inak tvarované čepele z uhlíkovky, než je štandardne používaný tvar. Shocked Ale to už sú asi moc výmysly.
<°)))><
Posláno:

Štamgast
2ibu: Však se poptej Hanese a Skey co to obnáší - u nich to zdaleka nebyla jenom číča na čepelce...
Posláno:

Štamgast
ibu napsal:

Už keď sa bavíme o extrémnom tuningu je otázka, či by nejaký nožiar bol schopný/ochotný vyrobiť čepeľ do švajčiara....
Trebárs takúto damaškovú, ale viem si predstaviť aj trebárs inak tvarované čepele z uhlíkovky, než je štandardne používaný tvar. Shocked Ale to už sú asi moc výmysly.

Za peníze v Praze důmGrin

Čerstvě dopitvanej Master ExplorerCool
Do Explorera jsem na přání doplnil pilu a pilník... dobrý, ne?

P1120398.JPG.jpg
P1120401.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/15/2011
Krasavec, at uz ho mam doma Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Zdar Švýcaři-podařil se mi husarský kus,od chlapa co měl v Ostravě sportovní potřeby a kvůli nízkému nájmu a extrémním ziskům zkrachoval-jsem doslova vysomroval obrovský,reklamní,půlmetrový Victorinox,je z plastu,má adapter a motorek,kterej hýbe čepelema-jistě jste ho viděli.příští týden mi ho donese.Mně bude asi naprd,ale pro někoho z Vás to může být kultovní doplněk Švýcarského koutku-takže,nehlaste se prosím všichni....Laugh
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
To by se mi mohlo hodit, kdybych si chtěl otevřít krámekLaugh
Ale moje drahá by to nemusela rozdejchatmrGreen
Posláno:

Štamgast
Boží artefakt - malé se v krámě za rohem taky líbí, ještě že na podobný ptákoviny mám moc malej kvartýr... mrGreen

To mi připomíná že znám nezávisle na sobě už dva(!) lidi, co když při prolejzání starožitnictví nenarazili na nic interesantního, propadli takové depce že si na ukojení pudů koupili aspoň velkýho sádrovýho trpajzlíka! Razz

Jeden z nich prej má toho zwerga doteď doma, s drahou polovičkou mu říkají "Wolfgang Schulze" - a používají ho jako společný hromosvod na nadávky "když spolu němluvěj"... Angry Laugh (...sorry za mozkoškrabácký offtopic)
ibu
Posláno:

Štamgast
radek124 napsal:

Jeden z nich prej má toho zwerga doteď doma, s drahou polovičkou mu říkají "Wolfgang Schulze" - a používají ho jako společný hromosvod na nadávky "když spolu němluvěj"... Angry Laugh (...sorry za mozkoškrabácký offtopic)

Laugh Laugh
<°)))><
Posláno:

Štamgast
Mimochodem - jak tak koukám na další z Rahmedových uměleckých aktů a porovnávám to s Wengerem - nepřijde Vám taky že Victorinox zbytečně nechává přední část 91mm hřbetních pružin tak nějak "nedotaženou", s ostrýma mezistěnama trčícíma do ruky?

Já jen proč mi furt ten žabožroutskej "classic" přijde v dlani "fajnovější" než jeho germanofonní bratranec... Ok

...Fotku prosím berte jako námět k zamyšlení - ne jako hanobení jedné a vychvalování druhé značky! Cool

radek124 vložil tyto přílohy:
R0018855.JPG.jpg

ibu
Posláno:

Štamgast
:: radek124 - máš asi recht. Aj ten ich Cellidor mi príde taký fajnovejší - akokeby hladší, hutnejší.

::Rahmed
už sa teším, ako bude nožnicový Alox chrániť moje vrecko Applause Ok

::limitka mi nedá pokoj, čo takto Metallist? Laugh
Montáž berte ako amatérčinu z dlhej chvíle - z programu Malování pod Windows nedokážem vyžmýkať viac Oh No a na Corel je neskoro. Ak by adminovi niečo vadilo, nech príspevok zmaže.

ibu vložil tyto přílohy:
kncust1.JPG
kncust2.JPG

<°)))><
Posláno:

Štamgast
No výborněApplause Místo výstružníku dát miniSD a je to můj CityBasic aka TrailGuideHappy
A nějaké spešl střenky: žlutá, zelená, modráCool

P1110069.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
2ibu: Tisíc lidí, tisíc chutí - a u švýcaráčků zvlášť Neutral

Nejsem úplně přesvědčený že by to tu nakonec došlo do stádia megaobjednávky na opravdovou limitku - ale proč nevyužít výhody kterou tahle konstrukce má = snadno vyměnitelné střenky - a nesoustředit se místo želízek (které už každý buď máme a nebo si je můžeme pořídit/zbastlit dle chuti a skladových zásob) jen na ten plastik, konkrétně třeba v 91mm verzi?

Pár set stránek zpět se tady řešila možnost dovozu přímo ze Švýcarska (ani za prase si ale nevzpomenu kde že ten shop byl) - vzpomínám si že nové SAMOSTATNÉ střenky všech možných typů tam i s potiskem nabízeli celkem levně - akorát u jednotlivých kusovek to zabíjelo poštovné v ceně nového nožíku.
Určitě by šel oslovit i Rössler - ale obávám se (možná neprávem) že tam by nám ke střenkám chtěli vnutit "i ten nožejk uvnitř" - a tam už by shoda na nějakém jednotném řešení byla asi dost těžkej porod... KO

PS: A když už teda exkluzívní klubová limitka, proč rovnou nezačít u stejně exkluzivních Stayglow? Razz
...tyhle kdysi Swissbianco osobně vydyndal ze šuflíku od Elsenera a chtěl za páreček $12 red face

A tyhle vloni nabízel Rahmedův kámoš Neil za 7 GBP včetně DPH - nebyl by ještě nějaký zdroj?
Posláno:

Štamgast
Tomu taky rozumímOk Dobrá úvaha, to by byla schůdná cestaWink

edit: a na nějakém sletu by mohlo vzniknout prďácké skupinové fotomrGreen
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/3/2011
Rahmede máš pm.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/13/2011
Já na vinoxe moc nejsem,mám dva které používám k naprosté spokojenosti,
ale moje dcerka je zběratelkaHappy
A vidět ty svítící,tak se pomátne,od té doby co je u mne viděla na SP Manix,
pořád nějaké potřebujeHappy
Její pidisbírkaOk

glock70 vložil tyto přílohy:
012.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/26/2011
Nevím proč ale tyhle nože (myslím všeobecně vinoxy)mi pripomínají " Party džejms". Happy . I když asi budou dobrý. Ok
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum