ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2008
Uživatel Hovnocuc doživotní ban - další verze uživatele BadRider.
Nick BadRider - zatím ponechán týdenní ban, ale doba trvání jde změnit.
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
BadRider - ban prodlouzen na 14 dní, za pokus o obejiti rozhodnuti moderatoru
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
uživatel Simco - ban na týden

důvod: neschválená reklama ve svém prodeji

Quote:
Mora 2000 tě vyjde teď po slevě 552,-kč a do budoucna plánujeme, že dáme návštěvníkům tohoto fóra trvalou slevu 10%, když napíše do poznámky k objednávce knife.cz a to tě Mora 2000 vyjde na 585,-kč. Máš pravdu nechci slevu zadarmo.Cool
Posláno:

Štamgast
uživatel Witlong ban 2 dny na popřemýšlení nad tím, jestli by neměl víc lpět na svých včerejších rozhodnutích než na svém psychologickém talentu vytáčet lidi..

Posláno:

Štamgast
chytrému napověz, hloupého trkni..
uživatel Witlong ban 3 měsíce pro důvod pletení si fóra s chatem a nepochopení, za co dostal předchozí výstrahu, první den po banu a výsledek 15 podobných příspěvků za dvě hodiny:

Witlong napsal:
Nejmenovaná věhlasná univerzita zveřejnila dlouholetý výzkum, že platí přímá úměra- čím víc se člověk vyhýbá sexu, tím delší má nůž. .......( tedy jedna ze zkoumaných oblastí).

Witlong napsal:
[Same, dokaž že jsi mocný chlap a vesele banuj.
Doufám jen, že to tak děláš u všech "přínosných" příspěvků. A že jich tu je.
Jestli Tě ta zpráva pohoršuje, jelikož Tvůj jmenovec je v Zašové kněz, tak to sis zbytečně vztáhnul a prostě nechápeš recesi. To je mi líto. Legrace patří k životu. Howgh.

Witlong napsal:
Pánové, neblázněte. Přece nejste takoví starci? Jasně, jsou to bubliny ale copak si neumíte udělat legraci i sami ze sebe? Já to tak beru a je to lepší, než se mračit jako můj švagr Standa. Netřeba být u všeho sakra vážný. Když nejde o život, jde o h.... Já ty příspěvky tak beru a tedy snad se na druhé straně někdo pro blbost nevěší ....doufám.

Witlong napsal:
LUCKYLAKY napsal:
Witlong napsal:
Nikdo mě nemá rádAdmire

To nema Happy Mel bys dostát svého chlapského slova a odejít, jak jsi slibovalApplause

Počkej, zase mě nepřeceňuj. Já jsem nesliboval nic. A cítím, že mě tu je třeba. Vůdce se vždy hodí, ne?
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/6/2006
To je spíše případ pro psychiatra.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2007
Vživatel V permanentní Ban. Další verze uživatele Witlong
Pro uživatele Witlong: "Vychladnou pane, nebo dojde na doživotní Ban i pro ně!!!"NoNoNo

EDIT: permanentní Ban pro uživatele Y .
A ještě jedna nová identita Witlongu a bude z toho permanentní Ban i tvůj původní nick. Včetně banu IP.Angry

EDIT: Opět permanentní Ban pro uživatele Z.Angry

Zablokována IP Uživatele Witlong alias V alias Y alias Z Wink
Život je někdy "pěkná", někdy "sfině" a někdy obojí.
Hanees aka Jenda_b aka Janek aka škuble trhnutý magor :oP
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2010
A None?
Posláno:

Štamgast
turista napsal:
A None?

ten už má taky utrum... teď už jen počkáme na xaxu a pokud bude chtít witlong bojovat jsa silný za monitorem, možná nebude na škodu ho navštívit osobně před monitorem podle vtipu:

Tak jsem byl u toho grafologa..
A co ti řekl?
No žeprý jsem podle písma grobián a rváč!
A co jsi mu na to řekl ty?
..coby, rozbil jsem mu hubu! Laugh
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/1/2006
None.
ban na doživotí, vysvětlování asi netřeba Sad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/15/2008
Chcel by som poprosit adminov, ci je mozne porovnat IP adresu nicku "surino", ktory tu ma ban, s nickom na bushcraft fore. Isty surino tam totiz pridal sedem (jeho prvych sedem) prispevkov do inzercie- konkretne vsetky v zneni cca. kde je foto?, tak som si dovolil upozornit, ze jeden taky rypak bol uz aj na knife s velmi podobnym nickom. Nasledne sa na mna osopil, so surinom z knife samozrejme nic nema, ani knife nepozna a uplne adekvatne mi hned hodil hodnotenie KO .
tu je forum:
http://www.bushcraft-portal.sk/forum/viewtopic.php?f=14&t=145

Pokial so "surinom" nema nic spolocne, rad sa mu ospravedlnim. S jeho vystupovanim si uz tak isty nie som, pretoze to mi nepride prave pokojne a spravne.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Fremen-je to on,inzeruje i na Huntingshop,Bazoš,Aukro,pod jiným nickem,ale mailová adresa je stejná.Na toho kripla si dávám pozor,málem jsem od něj koupil fake za docela vysoký peníz..Angry vydávaný jako originál....Je to jeden z těch vředů na prdeli,kteří se nakýblujou všude...
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/15/2008
Nezvyknem sa zapajat do internetovych "hadok", ale surina mam v zivej pamati a ked som videl jeho prispevky... vsetkych sedem... Laugh mal som pocit deja vu...
No ved nech sa chlapcovi dari....
Posláno:

Štamgast
Uživatel Karliq Ban na jeden den.
Důvod: Vracení se k tématu flamu i přes varování moderátora na vlákně "Ruské bojové nože"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Hanees: A nešlo by smazat i ty čtyři příspěvky (Ládes-Glory) před tvým varováním? Jsou tam úplně k ničemu a jen budou další návštěvníky vlákna mást.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Tyler napsal:
Hanees: A nešlo by smazat i ty čtyři příspěvky (Ládes-Glory) před tvým varováním? Jsou tam úplně k ničemu a jen budou další návštěvníky vlákna mást.

Taky pravda.Ok Díky. Dočištěno Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
Pokud se dávají dohromady nějaké informace měly by být kompletní.Co bude příště budem vytrhávat stránky z učebnic dějepisu?Poprosil bych Milana nebo Xaxu-případně oba o vyjádření se k problému.Mají li zájem shromažďovat kompletní informace nebo jen útržky vytržené z kontextu ať vím jak se zařídit .Wink
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...člověk si zvykne na určitá omezení a nejsnáze se zvyká,když i ty nutný zla mají nějaký řád...třeba že platí nejen ve čtvrtek poobědě a nejen pro někoho.Nejhorší je myslím když to chytne takový to "odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil..."
Komplexnost informací je zase takový termín,se kterým se dá žonglovat...někdo by třeba (asi dost lidí) uvítal komlexní sortiment firem Beretta,Colt,Browning,SW atd. atd. který sice vyrábějí i nože,ale víme že voňavkáři to nejsou... jen takový názor,páč si myslím,že největší binec bývá ve vyjímkách.Komplexnost je výborná...když se později nepoužije jako záminka.
PS : ...co se týká vojenských nožů kdyby třeba john1 nablejskal (pokud by uznal za vhodné) tu svoji grupu a vybavil to popiskama s typovým označením to by se mi velmi líbiloOk třeba jako článek,který se nedá na rozdíl od vlákna rozsekat reakcema...
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
Uživatel Módi, ban na 1 den z důvodu opakovaného porušení pravidel inzerce v jednom inzerátu během 24 hodin i přes upozornění a následné varování moderátora.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
EM: Ale to vůbec neřeší střílející kudly. Ty informace byly v celku těžko sehnatelný. Například pro mne jako člověka který nevládne azbukou měly cenu, protože mne to zajímá. Že to souviselo s noži bylo jasný jak facka. Daly se promazat kecy (každej kdo umí číst pozná, co tam je k věci). Bylo to za leta vlákno se smyslem a kvalitní náplní pro sběratele... Jediný co se tu řeší detailně, jsou sračky všedního dne...
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum