ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Informace o omezení přístupu k diskuznímu fóru Možnosti
EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
[quote=želva]EM: Ale to vůbec neřeší střílející kudly. Ty informace byly v celku těžko sehnatelný.

Ale v tom jsme zajedno...jenže holt neudržíme fazónu a někdo to okoření nesmyslama o podomácku zbastlenejch bouchačkách a pak se vyšplouchne vanička i s robátkem. Já myslím,že cestou by fakt byla publikace článků,ale za předpokladu že tak učiní někdo s erudicí netrpící jen publikačním samožerstvím. Diskuzi s příspěvkama typu "někde jsem četl,bratranec má doma,tátův kámoš z ráce říkal ,souhlasím ,nesouhlasím,souhlasím s tím co nesouhlasí" lze smazat vždycky ,ale článek by se uchoval. Navíc vhodnost či nevhodnost publikací je myslím už teď někým posuzována a to tak že před zveřejněním ...což je asi lepší než po "zreakcování"...ale to nikomu necpu,kdo má nucení na článek ten to zkusí i tak...

PS :..zároveň prosba jestli by nějaký hodný moderátor tento i předchozí můj cancík třeba zítra smáznul,páč není k tématu vlákna,pokud by to nesneslo odkladu klidně ihned...děkuji!
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/11/2011
Jen bych se chtěl omluvit za to co jsem psal na tématu Ruské bojové nože, prostě mě velice zaujal ten mechanismus a celkově design(ve stylu: to zvládneš doma) nože NRS3Sad
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/5/2011
želva napsal:
EM: Ale to vůbec neřeší střílející kudly. Ty informace byly v celku těžko sehnatelný. Například pro mne jako člověka který nevládne azbukou měly cenu, protože mne to zajímá. Že to souviselo s noži bylo jasný jak facka. Daly se promazat kecy (každej kdo umí číst pozná, co tam je k věci). Bylo to za leta vlákno se smyslem a kvalitní náplní pro sběratele... Jediný co se tu řeší detailně, jsou sračky všedního dne...

Jestli tě to tak zaujalo, já ty informace znovu sepíšu a pošlu ti to mailem. Řešit to asi nemá cenu.

Nebude to ale hned a asi ani brzo.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
fixir:Smím taky poprosit?Sem už nemá cenu nějaké informace dávat.
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
pánové, jen stručně:

a) jste ve vlákně o banech kde vám moderátoři oznamují kolik kod a za co, není to vlákno pro plkání ani debatování o správnosti banánu
b) mazat tu může jen Milan a Xaxa, moderátoři nemůžou, čili vaše plky tu tak zůstanou než je xaxa nebo Milan promažou, když jich bude moc tak se při mazání zdravě naserou a plkáči se tu posléze objeví již tématicky správně jako zabanánovaní

čili klid prosím, pokud toužíte probrat balistické reálné nože není problém Milanovi napsat, zda je toto téma viklající se na hraně zákona a taktéž pravidel knifu možné debatovat v konkrétním vlákně s tím, že všechny flamy, snahy o řešení nelegálního ozbrojování apod budou z této diskuze smazány.. Myslím, že by bylo kontraproduktivní, aby si uživatelé šířili mailama informace jak samizdat jen proto, že to westy promazal víc než bylo třeba.. jsme snad lidi a umíme se domluvit na pravidlech a pokud se dohodneme že tam a tam je možné probírat to a to, nebude důvod to mazat a uzurpovat (max. kdyby tam někdo fanaticky přeháněl názory, tak by se umravnil)

nedělejte z moderátorů estébáky, ale ani nechybující modly.. a nepřidělávejte nám ani xaxovi práci s čištěním tohoto vlákna, když jsou spousty vhodnějších.. třeba volný pokec.

Děkuji. Admire
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
SAMURAI: .....nedelejte z moderatoru StBaky.....

Jsem rocnik co jeste zazil stbaky, pulka rodiny byly odsouzeni emigranti, takze stbaky si pamatuju a nektere dodnes potkavam na ulici, to jen na vysvetlenou ze vim co bylo StB.

Uzivatel COLLECTOR coz jsem ja, nyni COLL dostal ban na par let:
Váš účet je dočasně pozastaven, k vypršení pozastavení dojde 16. března 2620 22:33:02.

Vim za co a od koho, to je snadne dohledat podle posledniho prispevku, ale ani po zaslani e-mailu na info@knife.cz mi nikdo nevysvetlil proc, tady na vlakne samozrejme taky ani zminka.....
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Fixir: To bys byl moc hodnej! Happy Dík!
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
jen drobná technická poznámka Samuraji- ruské střílející nože mne zajímají tak málo , že jsou mi skoro fuk , ale to téma není na hraně zákona. kdyby bylo - těžko by o nich i s nákresem mechanismu ( ! ) vyšel několikastránkový článek ve SR ... jestli je na hraně pravidel knifu je jiná otázka. a pokud to tak je- KO Glory se omluvil myslím dostatečně... uznal , že napsal něco nevhodného a opakovat stejnou chybu nejspíš nebude- teď je na čase vložit informace které do toho vlákna na 100% patří- zpátky . no ne? A BUDE PO HÁDCE !!!
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
BlockKen tři dny.
Opakované pokusy o vyvolání flame a to napříč vlákny.
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/15/2006
Dušane, prosím tě když už jsi v ráži, koukni se časem ještě do VolnoPokecu. Dík...
...bez komentáře...
Posláno:

Štamgast
pepe12345: tři dny...viz první pravidlo...volný pokec...
Ať už to myšleno jak chtělo - doposud (ať už byla jakkoliv napjatá) se debata držela v mezích slušnosti....už se mi nelíbí kam to začíná směřovat...a to nejen ve Volné žumpě (pardon - pokecu)...

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/19/2009
Jestli je srovnávání našeho bývalého prezidenta s Klementem Gottvaldem nebo A.Hitlerem v pořádku, tak prosím o ban jako pepe 12345.
Nikdy neodsuzuj nikoho, dokud jsi neušel alespoň míli v jeho mokasínách.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Doprdele tady se válčí fakt všude-Zababa že se na to nevy......
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
Jerome - mu jsem psal PM...čekám jen na její přečtení...
...pánové chce to jen trochu soudnosti - nejen k druhým, ale především sami k sobě resp. k tomu co píšu - než odpovím (ať už na cokoliv/kdekoliv) nezřídkakdy si odpověď napíšu do poznámkového bloku, pak si ji přečtu a často zjistím, že píšu věci které nejen že nikoho nezajímají, ale můžou rozpoutat zbytečný flame...zkuste vy co píšete poslední dobou do volné žumpy....zkuste si to po sobě přečíst...a možná uznáte, že NETŘEBA REAGOVAT ÚPLNĚ NA VŠE...jen nápad...Happy

Edit: jakékoliv reakce (i ty za dva, tři dny) prosím směrujte mě přímo do PM, emailu nebo volného pokecu...toto vlákno k tomu není určeno

Děkuji
Posláno:

Štamgast
JeromeHeretic. tři dny - flame - opakovaně, opakovaně...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2007
Pozor pozor,..hlášení:
Bullterier5 - Ban, jeden den, za vulgarity na vlákně Cestování - vybavení, fotky z cest
m.jakubik - Ban, 3 dny, za opakované vyvolávání FlameWaru v několika vláknech.
...konec hlášení. Děkuji
Život je někdy "pěkná", někdy "sfině" a někdy obojí.
Hanees aka Jenda_b aka Janek aka škuble trhnutý magor :oP
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2010
Hanees napsal:
Pozor pozor,..hlášení:
Bullterier5 - Ban, jeden den, za vulgarity na vlákně Cestování - vybavení, fotky z cest
m.jakubik - Ban, 3 dny, za opakované vyvolávání FlameWaru v několika vláknech.
...konec hlášení. Děkuji
Nevím,jestli to sem takhle psát,ale mají moderátoři,nebo admini možnost porovnat ID uživatelů? Mám totiž pocit,že někdo "zabanánovanej" reinkarnoval....a B5ka to nebude......nový nick "punisher".....nebo se to zdá jen mě???
S kým se nedá vyjít,s tím se dá ještě vyběhnout.....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2007
Taky na to koukám. Takže.....Fajn, jak si někteří přejí......
punisher - Ban natrvalo Angry
m.jakubik - Ban prodloužen ze tří na 14 dní. Obcházení Banu novým nickem. Původně jsem uvažoval o měsíci, ale budu hodný. Každý další takový pokus znamená zdvojnásobení délky trvání Banu Evil .Beating
Život je někdy "pěkná", někdy "sfině" a někdy obojí.
Hanees aka Jenda_b aka Janek aka škuble trhnutý magor :oP
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2010
Admire
S kým se nedá vyjít,s tím se dá ještě vyběhnout.....
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
uživatel Photoamateur Ban dva dny. Důvod: opětovně umístěný nevhodný podpis, který prostě nejde brát jako nechtěný pokus o urážku Hejkala von Sovinec, jenž poprvé žádal o jeho smazání.

Samurai vložil tyto přílohy:
ban.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum