ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Ir - Petr Floriánek - Gullinbursti.cz Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/18/2007
krásný křesadlo a ta dýka předtím je skvostná Admire
POKUD MÁTE DOTAZ PIŠTE NA MAIL
Ir
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/19/2007
Tak mam dodelanej dalsi nozik (teda vic ale fotky jen k tomuhle zatim)
jedna se o zakazku pres more, opet s tolkienovskou tematikou. Hlavice je obracena lodka, na rukojeti jsou souhvezdi, urcite neni problem poznat jaky Happy

Ir vložil tyto přílohy:
DSC03086.jpg.jpg
DSC03087.jpg.jpg
DSC03091.jpg.jpg

Ir
Posláno:

Pokročilý
a jeste vec co neni nuz ale je delana uplne stejne jako skoro vsechy moje noze
trpaslici fajfka fro kamarada

Ir vložil tyto přílohy:
DSC03047.jpg.jpg
DSC03056.jpg.jpg
DSC03059.jpg.jpg
DSC03061.jpg.jpg
DSC03066.jpg.jpg

Ir
Posláno:

Pokročilý
vlastne jeste jeden
Kuchynak z 18 stoleti, docela macek, trn je zahnutej a pruchozi a mesicci jsou tam ted pro Petra Hofmana 3

je to kompletni recklat - asi 100 let stary pero, palivovy drivi od manzelciny babicky a kousek mosazi z vyrazenyho dverniho kovani

kdyby byl o nej zajem tak me kontaktujte

Ir vložil tyto přílohy:
537644_394097193962073_195065500531911_1127651_1702324667_n.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/7/2008
Kule Ty mě seješ Peťo Laugh ...

dýmčička je...sakra hledám slov ! no kouřit, tak ji nedám z huby dokud by byla nacpaná ! Jestli "nedejbože" začnu hned mi na ní začneš dělat Grin

Koudel se souhvězdím se taky vyvedl, loďka epesně napasovaná a souhvězdí jedna báseň...ale on vidí z okna kasiopeu jako ? kam to šlo ?

Kuchňáček se třema je taky žůžo ...jak z loupežnické kuchyně
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/10/2002
Ta fajfka mě úplně dostala, NÁDHERNÁ!!!!!!!
pro více info a dostupnosti našich nožů mrkněte na naše stránky, díky
dohnalknives.com
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/18/2009
fajfka i s trpaslíkem...peckaOk Ok Ok Grin
wpc
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/16/2010
Kuchyňák luxusníOk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2011
Ja nad tou tvojou fantáziou len užasnuto krútim hlavou... Admire
Ir
Posláno:

Pokročilý
Ahoj!
Diky za slova uznani, preci jen do toho clovek vrazi dost ze sebe tak to potesi.
hf.p - hele ja jsem taky nekurak, dost militantni, ale taky me to laka Happy fajfky muzou mit svy kouzlo
nakonec jsme se dohodli ze si ty souhvezdi vyberem - a on si vybral cassiopeiu. Je ve Wisconsinu, tak nevim co vidi.
To osmnacty stoleti my takovej paradni design tech veci do domacnosti, je to uz hrozne podobny nysemu ale takovy s laskou...
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Ta fajfka mě taky dostala a lituju, že už zase nekouřím. Býval jsem taky militantní nekuřák a proto můžu zodpovědně říct, že jestli začneš kouřit fajfku až teď, tak už Ti moc nehrozí že by Tě kouř ovládl (pokud nejsi odnaučený). Jednou za čas rituálně z takovéhle fajfčičky voňavý tabáček....... Hm........ Už dávno nejsem tak militantní....Ok Ok
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
na dýmce není závislost nikotinová ale psychická NoNoNo prostě ti nechybí tvoje denní dávka nikotinu, ale ta pohoda kolem toho. Já bohužel čas od času kouřím kromě fajfky i cigára a je to sto a jedna, dva úplně jiný světy.
No a co říct, ta fajfka je prostě nádherná Ok a nože vlastně taky Applause
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/6/2012
Ahoj
Býval jsem stejně jako Vy zapřísáhlým nekuřákem. Ve 38 jsem začal s fajfkou a člověk to má pod kontrolou. Když není čas a nálada, tak ti nic nebrání třeba týden nekouřit. U fajfule si taky můžeš dovolit proti cígám veliký dobroty. Chuť a vůně mi stačí a nic mi nenutí šlukovat.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/9/2010
Ahoj ta kudla s tou hlavici obracene loďky a souhvězdim je moc pěkna,vyborna praceApplause a ta fajfka taky nema chybuOk
KOUPIM...Kershaw Shallot s hladkou čepeli nebo Kershaw Damascus Shallot nebo Kershaw Shallot Sandvik 14CZN/ZDP189 composite steel
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/9/2009
Ten hvězdnatý nožík je nádherný jako vždy,ale ta faja to už jenomAdmire Admire Admire
Cokoli děláš, s rozumem čiň a na konec mysli.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/3/2009
Surprised No ta fajfka... to je dýmApplause Applause
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Ahoj Petře,
parádní práce Applause . Na tý fotce s dýmkou my připadáš jak přerostlej trpaslík Laugh . Máš super nápady....Shocked

Jirka
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2011
Ta dýmka má v sobě neskutečné kouzlo dávné doby....Ok Mails
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2011
Ad.: ...vyššie

No ja teda hulim jak turek, dokonca pestujem vlasný tabak, mám špeci futrál od Patersona, v ňom štyri fajfky, jeden čibuk som aj sám ušudlal, a mal som už dlhšie v pláne "fajku Toma Bombadila", (ale asi z toho upustím, keď má Ir tak krásne rozrobenú tú Tolkienovskú líniu, a prejdem na nejaký iný literárny vzor - momentálny velký favorit je Huckleberry Finn Happy )... proste, fajky sa mi velmi páčia, ale na chuť som tomu zatial neprišiel... asi treba dorásť! No myšlienka, že by som raz mal takúto krásnu, mi dáva velkú nádej, že sa to čaro fajčenia fajky raz dostaví aj ku mne ... je fakt parádna Ok Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/11/2012
Souhvězdí no problemo, ale co praví ty runy? Jak jsem viděla tu fajfku, to je celý forman Šejtroček od Zdeňka Millera! mrGreen No uznejte, že ten ksichtík i ty fousy do ruliček, to je přesně on!
Jinak jsem taky militantní nekuřačka, tabák mi páchne a fajfky a doutníky úplně nejhůř. Dílo však nemohu neocenit, jako vždy brilantní práce!
Vzdělanost je šťastnému člověku ozdobou a nešťastnému útočištěm.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum