ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
matějka Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/28/2008
Lokace: Brána Šumavy
Kdo má rád pejsky (jako já) a Larse Monsena (jako já) tak tady je pár posledních videíOk

Posláno:

Štamgast
A vůbec...tady je pohromadě spousta videí opravdového dobrodruha...kdybych hledal nějaké vzor, (jako že nehledámLaugh )asi bych ho našel v tomhle chlapíkoviOk
https://www.youtube.com/watch?[youtube]v=8w_sQPJzo6c&list=PLdlzRHetVKndqaYh0YyjxRmFVGCr2DSsh[/youtube]
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/30/2015
Lokace: Czech Republic
matějka napsal:
Introvert napsal:
Happy Gratuluji k narozeninám i k tý figuře a mám dotaz: cvičíš (kromě chození a koloběžky)? Ať Ti slouží zdraví a nepřestanou Tě bavit videa - aby i nás nemálo z toho něco mělo Laugh .
Díky! K figuře: 20 let jsem na činky prakticky nesáhl, před tím jsem 11 let fanaticky cvičil, nebyl jsem dalek soutěžení, ale když jsem přírodní cestou skončil na cca 104 kg svalů a bylo mi naznačeno, že na tehdejších 182 cm výšky je to ještě pořád málo, že jsem vyčerpal přirozený potenciál a k vyšším metám bych musel už "zobat", skončil jsem ze dne na den a zůstal u kola, běžek, běhání, chození po horách a v posledním roce jsem se zamiloval do koloběžkyOk

Gratuluji k narozeninám.
Vaše vitalita je silně nakažlivá.Několik továrních nožů jsem si zakoupil dle vašich recenzí a jsem velice rád, že jste ochoten se o informace podělit.
Cvičení je to co člověka naplňuje energii a zobání bobulí zase chemii. Já mám rád bobulky! Ale ty vylisované co voní loukou, ovocem a mají v sobě schované paprsky slunečních letních dnů. Mám na mysli naše Moravské víno.
Já jsem se na posilku vykašlal v době kdy jsem rozvážel sodovky. Denně nanosil a vynosil z náklaďáku tuny vody ve skle a v plastu. Kulturista je vlastně jako stěhovák, pořád přemisťuje kusy oceli a není to k ničemu. Když mu pak řeknete, ať udělá poctivý klik, shyb, dřep na jedné noze, mnozí padnou na hubu. Člověk si musí uvědomit, že v případě problému bude zvedat svou živou váhu a s tou cvičí jen málo lidí.
Máte můj obdiv a respekt.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/14/2010
Lokace: Nová Paka
matějka napsal:
A vůbec...tady je pohromadě spousta videí opravdového dobrodruha...kdybych hledal nějaké vzor, (jako že nehledámLaugh )asi bych ho našel v tomhle chlapíkoviOk
https://www.youtube.com/watch?[youtube]v=8w_sQPJzo6c&list=PLdlzRHetVKndqaYh0YyjxRmFVGCr2DSsh[/youtube]

A když koukám na tvoje fotky za mlada, tak on ti je snad i tak trochu podobný...

Jinak díky za pěkné pokoukání, škoda, že nerozumím ani slovo. Někdy by se to hodilo
Posláno:

Štamgast
Občas se stane, že mne mezi skvosty od nožířů nebo prostě lidí, kteří nožíky dělají třeba jen pro potěšení, zaujme i nůž tovární, sériově vyráběný. Tenhle jsem zahlédl na pár zahraničních videích na začátku letošního roku, jako novinku ale tak nějak jsem si říkal, že u nás to zase bude až s odstupem času. Nedávno mi ho připomněl jeden člověk, který občas sleduje moje videa, tak jsem se po něm začal pídit a teď ho mám domaHappy
Jedná se o čínskou značku RUIKE. Moc o ní nevím, ale tenhle nožík se jim fakt povedl ( i když má fazetkuLaugh ) Chystám video, tak alespoň pár fotek. Je to po všech stránkách perfektně udělaná kudla, vše je promyšleno do detailu, má na sobě spoustu drobných prvků, které ho dělají všestranně použitelný. Velikostně jej lze přirovnat k F1, ale jinak jí (dle mého názoru) předčí po všech stránkách. Jak se bude chovat Sandvik 14C28N, to ukáže časHappy

matějka vložil tyto přílohy:
006.JPG.jpg
007.JPG.jpg
008.JPG.jpg
009.JPG.jpg
010.JPG.jpg
011.JPG.jpg
012.JPG.jpg
013.JPG.jpg
014.JPG.jpg
015.JPG.jpg
016.JPG.jpg
017.JPG.jpg
018.JPG.jpg
019.JPG.jpg
020.JPG.jpg
021.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Lokace: Hradec Králové
Milane kdyby jen obcas. Laugh Laugh

Je moc krasny a tesim se na video recenzi. Myslim, ze to je krasna a pekne udelana kudla. Mam rad tyto macaty cepele typu Lionsteel atd.
knifepanic
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2013
Lokace: Moravské Slovácko
Ruike - Další fiktivní čínská značka. Jako, Real Steel, Sanrenmu a tak. Všechno je to stejné. Tenhle nůž se prvně objevil jako RS.
" Člověk ještě není dost dokonalý ani dost slušný, aby měl právo žít na něčem tak krásném, jako je Země. " K.Čapek
Posláno:

Štamgast
Lenon napsal:
Ruike - Další fiktivní čínská značka. Jako, Real Steel, Sanrenmu a tak. Všechno je to stejné. Tenhle nůž se prvně objevil jako RS.
Původně jako Real Steel? Máš někde nějaké podklady, docela by mne to zajímalo. Fiktivní znamená klamný, vymyšlený, neskutečný....Tak kdo ty nože teda dělá doopravdy?Máš-li na mysli podobnost z nožem Pointman, tak tvarově ano, rozměrově už ne a třeba provedením ručky už vůbec ne. Pokud jedna čínská firma napodobuje jinou čínskou firmu, tak je to asi jejich problém (nebo spíše není, ty problémy si hledáme hlavně u nás, v ČR), na "západě" je pro spotřebitele důležité hlavně kolik to stojí peněz a až potom jak to funguje. Pokud je to levné, je vše OK!! a je jedno, zda to dělal Číňan, Rus nebo MarťanLaugh U mne, bohatého člověkaLaugh Laugh Laugh východního typu záleží hlavně na funkčnosti a celkovém provedení. Výrobce a cena je pro mne druhořadáLaugh Laugh Laugh
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/15/2017
Tak tenhle nozik mi na prazske vystave bohuzel nekdo vyfouknul bylo mi tam sdeleno ze firma fenix co vyrabi svitilny zkusila taky nejake noze a ze je to ( jakoby jejich pridruzena znacka)
jinak nuz je alspon podle me super mrzi me, ze jsem si ho nevzal Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2013
Lokace: Moravské Slovácko
Fiktivní znamená, že se to dělá v jedné, nebo několika, fabrikách a ty značky tam vymýšlí podle mne nepochopitelného klíče. A není to nic proti číně, ty řechtající smajlíky sisi mohl odpustit. Není to úplně řesné, ale základ bude tady, nějakou dobu ho měli i na stránkách, než ho stáhli a ztratil se. Tohle bude vysvětlení.
Ostatně, fotka pod tím. Původně RS řada. Pak to dělají jako Boker, dá se to ale koupit jako sanrenmu a teď jako Ruike. Je to jen hra na značky.

Lenon vložil tyto přílohy:
r.jpg.jpg
ru_l21_2.jpg.jpg

" Člověk ještě není dost dokonalý ani dost slušný, aby měl právo žít na něčem tak krásném, jako je Země. " K.Čapek
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/22/2010
Lokace: Czech Republic - Prague
... " MILANE " ... Pozdě ale přeci - Vše nejlepší a hlavně hodně Zdraví ... Applause ...

Mrzí mě - Že na Pražské jsme se pozdravili jen letmo , ale měl jsem sebou 2x dorost a ten měl mých rozprav s nožíři už dost ... Snad se zas najde chvíle na Příbrami v klidu u piva ... Wink ...

Jinak k 14C28N od RUIKE - Bude určitě Dobrá ... Co vím , tak si ji kluci na L11 dost chválí ... Happy ...

LIONSTEEL
Posláno:

Štamgast
VečerníčkyLaugh

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
Pekna videa. Skoda, ze jste nenatocil take vypalovani panve. 👍
“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/30/2015
Videa jsou superAdmire Applause Applause Applause

Klasické vypalování je zde.
Možno použít olej nebo to někdo dělá do soly.
https://www.youtube.com/watch?v=cS2LDEVGwP4
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
Zdenek napsal:
vypalovani panve. 👍

...pánev se vypaluje "nasucho"...normálně ji vyhřeješ až změní barvu,na elektrice to jde blbě a venku na ohni to zadehtuješ,nejlepší na plynu nebo na grilu na dřevěným uhlí přes rošt...s olejem až po vypálení,ale to už je spíš taková konzervačka...když máš velkkej plyňák dá se to i tak,že ji dáš na hořák obráceně
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Pánev jsem vypaloval dle návodu profi kuchařů. Úplně nová se ještě musí umýt teplou vodou a saponátem, osušit a potom vypalovat. Ty ingredience (olej, sůl, brambory) tam právě za pomoci žáru udělají ten povrch, který nahrazuje různé ty teflony a jiné sračky na moderním nádobí, které se časem stejně oloupou, odřou. Tahle vypálená vrstva tam zůstává navěky a ještě se délkou používání pánve vylepšujeHappy
Posláno:

Štamgast
Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, co mi gratulovali k mému výročí dne zrozeníLaugh Admire
Jinak ještě k RUIKE nožíku - udělal jsem si takovou nenáročnou, "samodomo" úpravu, aby se to pěkně houpalo na opaskuLaugh

matějka vložil tyto přílohy:
001.JPG.jpg
002.JPG.jpg
004.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Pro všechny surviválisty ze střední EvropyLaugh Tohle je o OPRAVDOVÉM přežíváníOk Admire
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/436351-ztraceni-v-nepalu-mladik-vydrzel-47-dni-pritelkyne-zemrela-tesne-pred-zachranou.html
Posláno:

Štamgast
VečerníčekHappy

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Lokace: Slovakia,Lipany
Pochvala za tuning puzdra Applause Ok
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
pod vypis 1/3
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum