ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Materiály na výrobu nožů Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 4/13/2017
Lokace: Czech Republic
Prim napsal:
stalker85: Nejsem někdo, kdo by mohl radit... Ale stejně bych Ti rád pokusy s neznámejma materiálama zkusil rozmluvit Grin
Když to vezmu u sebe, kolik času mě jeden nůž stojí a co na to spálim za další materiál, tak cena pásoviny např. za 14260 je fakt druhotná... A vim s čim dělam, můžu si načíst jak to zakalit (to jestli to pak stejně nezkurvim je druhá věcLaugh , ale aspoň tu šanci minimalizuju)

Přišlo by mi škoda času a práce abych to pak kvuli rozdílu třeba jenom stovka na vstupu mohl celé hodit do koše

To je mi jasný :D nejde mi ani tak o cenu materiálu, jako spíš o to, že když už to tu je, tak jestli to jde zpracovat na něco použitelnýho...O nic víc nende :)
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Lokace: Ústí nad Labem
Ahoj kamarádi.
Můžete poradit,kdepak se dá sehnat právě nějaká pérovina 14 260 (nebo podobnej matroš) v tloušťce 8 mm asi tak 50x20 cm??Já poptával nějaký fabriky a buď mě fákli nebo mi napsali,že maj 2m x 1m a že mi to klidně nakrájej,ale musím to vzít celý Confused Pan Špičák mi napsal,že bohužel teď nemůže nabídnout.
Díky moc všem a přeji pěkný víkend
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/11/2016
Lokace: Czech Republic
stalker85: Ok ok, jak kdybych nic neřekmrGreen
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/10/2012
Lokace: Zlonice
Mydlifous napsal:
Ahoj kamarádi.
Můžete poradit,kdepak se dá sehnat právě nějaká pérovina 14 260 (nebo podobnej matroš) v tloušťce 8 mm asi tak 50x20 cm??Já poptával nějaký fabriky a buď mě fákli nebo mi napsali,že maj 2m x 1m a že mi to klidně nakrájej,ale musím to vzít celý Confused Pan Špičák mi napsal,že bohužel teď nemůže nabídnout.
Díky moc všem a přeji pěkný víkend

Zkus pérovinu poptat tady www.bogner.cz Na netu ji nemají ale po novém roce by ji měli mít, měli na to upozornění v nacenění materiálu co tam kupoval kamarád. Každopádně za zeptání nic nedáš. Wink

Pište mi prosím raději email než PM. Pro ty co jim nestačí kouzelné slovíčko, na PM nereaguju.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/12/2017
Lokace: Slovakia
Neviem či je toto správne vlákno pre odpoveď ale chcem sa opýtať či mi nevie niekto poradiť kde na Slovensku kúpim oceľ 13180 alebo 13190 je mi jedno či to bude blok alebo plocháč poprípade guľatina avšak v nejakej rozumnej veľkosti.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum