ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
13.5.2018 Hradecký nůž 2. ročník Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2017
Ahoj všem přátelům chladného ostří. Děkuji vám za vaši účast. Moc si vážím řemeslné dovednosti lidí, kteří byli na výstavě. Ono vyrobit nůž, který slouží i celý život, nůž který potěší a nenechá vás na holičkách..není snadné. Výrobci i prodejci představili krásné výrobky a já vám za to děkuji.Děkuji za podporu všech, co mi pomohli, děkuji městu za podporu a firmám, které dali sponzorské dary pro vítěze. Příští výstava by měla být před vánocema. Mira
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/14/2018
Zdravím byl jsem na téhle menší, ale skvělé výstavě a odnesl jsem si krásný nůž. Nevíte náhodou, jestli se bude konat i před vánocemi? Určitě bych šel, do Prahy je to daleko a na výstavě to tam byl masakr. Tady je to lepší a všechny nože jsem si v klidu prohlédl. A hlavně..nůž bude super dárek pro bráchu i tátu...dík za info...Honza
Posláno:
Pozorovatel
Ahoj..jak jsem předeslal v předchozím příspěvku...chystám výstavu před vánocema.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Posláno:
Pozorovatel
Ahoj...shlédnuto a musí přiznat, že se fotky povedly. A koukal jsem, že děláš krásné nože..co je tak vystavit ..na vánoce...
Posláno:
Pozorovatel
Tak abych nezapomněl něco k výstavě, soutěž o nej nůž vyhrál p. Křehlík a vyhrál půlroční pitný režim od firmy Matoni..to je asi 360 lahví. Děkuji za sponzorský dar a blahopřeji vítězi. Na základě neblahé zkušenosti s strakou, která nás navštívila a ukradla nádherný a drahý nůž, jsem se rozhodl, že pokud si příště bude chtít někdo z nožířů odejít na kafe, bude vždy připraven člověk na hlídání stolů.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/14/2018
Ahoj, jen chci poděkovat organizátorům za super soutěž pro návštěvníky. Měl jsem to štěstí a vyhrál jsem pěkný nůž. Chválím to, že mi hned po vyhlášení organizátor volal na tel, který byl na anketních lístcích a já se mohl hned těšit z nože. Fakt supe organizace...dík
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/25/2018
Lokace: Czech Republic
Jo výstava byla super a narozdíl od Prahy, jsem si pokecal s vystavovateli a měl jsem čas prohlédnout si výrobky a nakonec jsem si odnesl krásný dárek pro tátu. A ten nápad s anketou byl super. Dát tam tel. bylo fajn...ale škoda, že jsem nevyhrál. Organizátorům palec nahoru..
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum