ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Inzerce - návrhy, připomínky, upozornění na šmelináře Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/26/2007
V inzercii nožiarov sa mi stala taká vec, že pred tromi dňami ponúkal nožiar formou aukcie šikovný nástroj na rezanie nazvime to "kiridashi" nôž pre ľaváka. Bol vyrobený z 14260 a parciálne kalený. Vyvolávacia cena bola 200 Kč, čo som ponúkol. Pokiaľ by dnes tuším do 7.00 nikto neprihodil, aukcia by skončila. Do inzerátu som sa pozeral cca o 5.00. Nikto si neprihodil. Potom som nemal čas. Teraz som už inzerát nenašiel. Pozeral som sa, či mi neprišiel mail, alebo správa, ale nič. Nik nožiara som si nezapamätal, preto že som si myslel, že je korektný.
Nie že by som trval na obchode, ale zatiaľ tu platilo keď raz niekto dal nôž do aukcie a zvolil si cenu, tak by sa k obchodu mal postaviť. Nie že to proste vymaže. Keby sa bol opýtal, či trvám na tomto obchode, možno by som ustúpil.
Toto bol aj môj argument proti mazaniu inzerátov zo strany predávajúcich. V obchode sú vždy dvaja a pokiaľ jeden má možnosť zmazať, druhý sa nemá ako brániť. Áno viem - admini sa odľahčili, ale sú tu aj takýto dobráci.
Týmto pozdravujem pána nožiara.KO
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/11/2016
Lokace: Melnicko
Ahoj,
vim o jakeho nozire jde - pred nedavnem jsem od nej nuz v akci vyhral za 100,- nad minimalni cenu. Jednani naprosto bez problemu, nuz dorazil velmi rychle a peknyOk
Je pravda, ze topic s prodejem byl velmi rychle po ukonceni smazan, coz je docela neprehledne... Ale nemyslim, ze by slo o umysl a spatny zamer - poslu jmeno do PM, at si to pripadne muzete vyjasnit.
P.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/26/2007
Ahoj Prim.
Meno bolo správne. Obchod prebehol, takže ďakujem.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Zdravim, juknite na zolika a pripadne rozdelte nejake to ovocie...
http://knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=profile&u=13026

Dik
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Vyřešen, všem kterých se to v inzerci (aukcích) dotklo, se omlouvám. Příspěvky od trola byly smazány.
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Ahoj, asi zase prevtelenie..
http://knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=profile&u=13030

Dik
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2010
Lokace: Hrádek nad Nisou bydlící v Mimoni
Asi jo ......Laugh
bolest je slabost jenž opouští tělo
tel. 608080723 :-D
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/4/2016
Lokace: Slovensko R.T.
Už bol aj v nožovej inzercii.Angry
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 6/14/2007
Díky za upozornění, přístup jsem mu pozastavil, příspěvky promazal Wink
Co přijmeš zmizí, s čím bojuješ to roste
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/15/2010
Lokace: Ostrov
kilosunky napsal:

Jelito pro něj byl trefnější nick. Tady je asi jakékoliv ovoce zbytečné. Ignorovat, izolovat, odstřelit...víc možností, jak se ho zbavit mě nenapadá. Ignorace je tady z nabízených alternativ asi jediná možná, ale zase nejistá. Někteří tvorové jsou vůči ní imunní...Happy

Jo a Hejkale (nebo jiný moderátore), jestli budeš zase mazat ty přínosné příspěvky, tak ten v mé galerii, prosím, ponechej... Díky.Happy
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/9/2014
Chalcodes: Ignorance trollů je podle mě možná pouze v běžných diskusích, ale v inzercích, konkrétně aukcích, už to tak snadné není. Pokud tedy dotyčný napíše evidentně trollující příspěvek, např. nabídne částku nižší, než je nejvyšší dosavadní příhoz, tak to ještě jde, ale cos příspěvkem, který takto evidentní není. Lze ignorovat v podstatě normální příhoz v aukci? Nevíc by museli, všichni účastníci aukce vědět, že nabídky dotyčného mají igorovat a byl by v tom hrozný zmatek.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/15/2009
Grin To nevypada moc na origo a k tomu jeden přispěvek
http://knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&m=782013#782013
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/8/2010
V com vidis problem? Mne pride v poriadku.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 12/15/2009
Už jenom to že první příspěvěk a hned prodej a bez ceny?
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/26/2014
Nepřijde mi zas tak divný že si někdo koupil drahej nůž a zjistí že je mu k ničemu tak najde místo kde ho prodat, zaregistruje se a napíše inzerát.

Vždycky když něco kupuješ je třeba se mít na pozoru a když vidím cenu toho nože, tak je určitě na místě si ho prohlédnout osobně, tak zjistíš nejvíc.
Great things are not accomplished by those who yield to trends and fads and popular opinion. -J. Kerouac
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/3/2013
OMLUVA
omluvám se novému členovi kareltomek, kterého jsem neprávem v inzerci obvinil z toho, že je to bývalý člen, přihlášený pod novým účtem.Admire
Radek
Dokud dejchám doufám
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
Nešmelí s tím tady (asi tuší že by letěl), ale registrovaný tu je - povědomý mail gg54 čili známý doktor, gambussino, makarov a aktuálně cucan nabízí skvělý originální Ti-Lite, který dle svých slov koupil v hospodě za 300, na hunting-shopu za super cenu 2190...
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: Hartsook, LeekMax, Pološotek Wongson, CKF Asymmetric-f, CKF Ossom
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
Lokace: Český Těšín
Znovu obcházení pravidel v inzerci. Smazán inzerát a následně znovu založen. Byl tam jenom jeden návrh na výměnu a jedno upnutí inzerenta, takže nijak nezaneřáděný inzerát tudíž mi to příjde jako tento případ záměrného obcházení pravidel.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
Lokace: Český Těšín
Měl bych dotaz. Je někde možné dohledat s kým jsem za celou dobu tady obchodoval, případně je nějaká záloha zpráv, které jsem jako uživatel smazal?
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/20/2018
Užívateľ RadekSt si zjavne splietol forum s reklamou na svoj eshop s náradím... Žalovať sa nemá, ale spammerov nahlasovať treba.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum