ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2013
Dnes lone stary na kůži, dva elmaxové a jeden veterán s AUS-8, druhou půlku, jen s jinými dřívky u elmaxových, má syn, doufám, že se mi je někdy podaří nafotit společně Happy

V kapse už v podstatě nic jiného nenosím, na drobná říznutí mám tuffa a občas si vezmu aileona od kizeru a asi bych si ho vzal k moři, slaný vzduch by určitě ustál líp.

Tmavší dřívko je americký ořech, světlejší je myslím lípa, obě jsou stabilizovaná.

Pro srovnání je tam i další oblíbený, šestipalcový ti-lite. Samotný tak nevypadá, vynikne až vedle něčeho jiného, lone star má čepel něco přes 10 cm.

Na první fotce je i zmiják od červíka, pro mě je to kombo snů Happy

Před časem jsem sem dával srovnání šestipalcových cold steelů – doteď si vybavuji, že velký counter point a hold out se švihem otevíraly jako „normální“, jen trochu velké nože, když vyletí čepel u u ti-lite, je to prostě jiné Grin

Chloupek vložil tyto přílohy:
P1110730.JPG.jpg
P1110732.JPG.jpg
P1110738.JPG.jpg
P1110754.JPG.jpg
P1110758.JPG.jpg
P1110764.JPG.jpg
P1110777.JPG.jpg

Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/24/2007
moc hezky. Zdá se mi to, nebo ty elmaxové mají malinko poupravený tvar a jsou širší?
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
to kopriw: to ma Chloupek delane na zakazku Wink
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
nezdá, nebyl to záměr, ale všechny jsou širší a i v detailech jiné, osobně se mi tak líbí víc Happy
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:
Začátečník
Ano takhle je to dotaženy k dokonalosti 👍
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2017
Tak sa nám vrátila jedna stálica od Cold Steelu: http://www.noze-nuz.com/coldsteel/CS60SPH.php . Tu jedna menšia recenzia: https://www.youtube.com/watch?v=HHwv3IalLyo Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Za chvíli budu moct používat větu: "Slečno, nechcete vidět mou sbírku ColdSteelů?" Laugh

Strom vložil tyto přílohy:
ěě.jpg.jpg

Slované, držte se !!!
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/21/2012
langl : ďakujem za informáciu ohľadne ocelí.
Strom : tiež som si v obchode obhliadol Voyager tanto XL a je to veľmi pekný nôž.
Posláno:
Začátečník
dnes dorazil domů Broken Skull Cool do ted jsem asi nejvíc nosil Avispu. Zkoušel jsem všechno možné, rád tahám veliký kudly, ale vždycky jsem nakonec skončil zpět u placky. Jen mi nikdy moc neseděl frame lock u Avispy , Endura měla vůle, Ratka mi nějak k srdci nepřirostla, Spartan a Voyager jen do volných kapsáčů.......tohle se zdá být paráda Applause jestli se to časem celé nějak nevykloktá a bude to držet ostří, tak za mě nemá chybu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
Poistka sa "nevyloktá" a ostrie držať bude, na to sa môžeš spoľahnúť. Drží aj to DLC, slabšie však drží farba na klipe. Mám 2 ks (oranžový a bielošedý) odvtedy ako ich vyrobili a stále spokojnosť. Sú dlhé, pevné, ľahké a ploché, tak sa dobre nosia (výborné EDC), ale tá plochosť rúčky ich limituje (úchop) pri dlhšie trvajúcej silovejšej práci.
Kúpim Spyderco Catcherman (aj zlomené, aj poškodené).
Posláno:
Začátečník
na silovou práci mám pevnou kudlu.Tohle je spíš takovej svačinák.Nůž co je skladný do kapsy a má dostatečně dlouhou čepel na uříznutí chleba, nebo kousku čuníka na rožni Grin díky za postřehy Ok
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/8/2014
Čau, nemám moc zlaťáků, Rat1, nebo Finwolf. Dikyyyyyy....
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum