ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LED svítilny III. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/17/2009
Za dokopání potomstva k solidnímu vysvědčení jsem si letos za odměnu na prázdniny nadělil "pětibarevku" Nitecore SRT9 (mimochodem, velmi příjemný obchod, jednání i uvítací slevy) Cool
Proti klíčenkovým plivníkům s (R)CR123 je to už pořádné hovado, ale ten královský pocit z plynulé regulace výkonu magnetickým kroužkem a možnost přepínání barev (W-UV-R-G-B) bez otravných filtrů je prostě návykový, kdo nezkusí neuvěří - a vyrovná se snad jenom nafasování první maďarské čtyřbarevné propisky za socíku, namísto špinícího bombičkového pera... red face Surprised Angry mrGreen Beating

Jediné co vnímám jako nedostatek je absence napájení na těle - nabíječku tahat odmítám, takže krmení mi nezbývá než řešit krz články s integrovaným microUSB. Uvidíme jak se to během dovolené osvědčí... Cool
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/8/2010
Hm keby mala to nabíjanie cez microusb asi by pribudla do zbierky ..škoda.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2009
Ona ta absence USB nejspíš souvisí s použitou XHP50 a zapojením dvojice 18650 do série. Výhoda je že do toho nejsou potřeba žádné "inhouse" High Drain granáty bez ochrany, nevýhoda že pomocí 5V z USB by se to dalo dobíjet jen po přepojení obvodu na paralelní - a i to by kvůli proudovému omezení "jedním drátem" trvalo věčnost. Baterky s integrovaným microUSB portem naštěstí nestojí o moc víc než klasika, drátů se válí všude plno - a 5-portový zdroj doma a dvouportový v autě to jistí Cool
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/8/2009
Ahoj
Prosím o radu . Potřeboval bych koupit nějakou lepší čelovku podmínka na 18650 .
Poslední dobou jsem se o to moc nezajímal takže vůbec nevím co je nového a tak vůbec .
Naposled jsem měl zebru H600Fw a natrefil jsem asi na vadný kus k této značce se již nechci vracet . Byl bych rád kdyby mi někdo poradil něco co "má odzkoušené" děkuji .
Stát si za tím, co je správné, chce odvahu, ale není jiná cesta.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
No pokud chceš něco, na co se můžeš léta spolehnout, tak Armytek. Ale za kvalitu se platí

https://www.svitilny.eu/celovka-armytek-wizard-pro-v3-xhp50-s-usb-nabijenim/prod_809.html

Verzi 1 tehdy ještě s XM-L2 mám 5 let a nebyl sebemenší problém, záruka je 10 let, má za tu dobu nasvíceno už pár set hodin. Jako u jedné z mála u ní funguje step down i up, tedy při přehřátí plynule snižuje a když se ochladí zase na požadovanou úroveň zvýší, většina to umí jen dolů, čínské umí ještě při přehřátí shořet... Zbytek je v popisu přímo v obchodě
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Ostatně soudím, že EU musí být zničena...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
JDaniels napsal:
Ahoj
Prosím o radu . Potřeboval bych koupit nějakou lepší čelovku podmínka na 18650.

Fénix HL 60R
Chodím s ní přes rok tak 3-4x týdně se psem v noci do lesa, má přirozenou barvu světla, snáší v pohodě déšť, v mrazu výdrž skoro jako v létě, dobíjení integrováno, červený světlo inkl., dobře sedí na hlavě i bez středového pásku,
Akumulátor součást balení...
Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Umřela mi moje svítilnička na autoklíče Nitecore Tube, mám ji pořídit znovu nebo existuje nějaká alternativa s pojistkou zapnuti. Něco do cca pětistovky.
knifepanic
Posláno:

Štamgast
Dekuju za tip asi pujdu do te fenix hl60r je to takova zdase mi jistota. BLAM taky mi prestala tube svitit byl to jen utreseny dratek od baterky .Pripajel jsem a slape dal .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
JDaniels napsal:
Dekuju za tip asi pujdu do te fenix hl60r je to takova zdase mi jistota. BLAM taky mi prestala tube svitit byl to jen utreseny dratek od baterky .Pripajel jsem a slape dal .

Jirko díky moc mrknu na to. Ok
knifepanic
Posláno:

Štamgast
...jeste bych se zeptal .Muze se do te hl60r dat i fenix dobijeci 18650 3500mAh baterie nebude to delat neplechu?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
JDaniels napsal:
...jeste bych se zeptal .Muze se do te hl60r dat i fenix dobijeci 18650 3500mAh baterie nebude to delat neplechu?

Nebude...je to normální aku..Happy
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:

Štamgast
Pavle mozna ze nebude mozna ze bude jde o vybijeci prod ...a kazda baterie nemusi byt do kazde svitilny vhodna jak sem se dovedel od kluku z kronia Happy. Proto se radeji ptam kdo ma jakou zkusenost .
Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/10/2018
JDaniels napsal:
Pavle mozna ze nebude mozna ze bude jde o vybijeci prod ...a kazda baterie nemusi byt do kazde svitilny vhodna jak sem se dovedel od kluku z kronia Happy. Proto se radeji ptam kdo ma jakou zkusenost .

HL60R mam ve verzi desert a da se do ni dat jakakoli 18650 baterie (kapacita). Vyhodu vidim v tom ze se do ni daji dat i baterie s vystouplym + polem.
Pokud o ni vazne uvazujes tak je to dobra volba. Neni uplne nejlehci, respektive plastove celovky jsou asi komfortnejsi ( vaha) ale pokud v tom nehodlas behat tak neni co resit a jdi do toho.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
JDaniels napsal:

To se ale Jirko týká spíš starších modelů, ne do všech se můžou dát aku, ale u týhle čelovky jde bez problémů každá...stejně bych počkal až dořešíš tu Zebru, je to dobrá svítilna, měl si bohužel "štěstí" na blbej kus a přístup obchodu k reklamaci nechápu, navíc já s nima mám fakt dlouholetou dobrou zkušenost a svítilen od nich pár mám, ale nikdy jsem nemusel reklamovat. Ještě bych počkal a průběžně je uháněl, do zákonný lhůty to nevyřešili, tak novou svítilnu nebo peníze zpět...
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:

Štamgast
Diky HL60R jsem jiz objednal . Wink
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/6/2015
Na porovnanie

bonington vložil tyto přílohy:
IMG_20180809_071503.jpg.jpg
IMG_20180809_071208.jpg.jpg
IMG_20180809_071105.jpg.jpg
IMG_20180809_070923.jpg.jpg
IMG_20180809_070907.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2014
Ahoj
má niekto skúsenosť s týmito čelovkami?

https://svetelnaposta.sk/nabijatelna-led-baterka-armytek-elf-c2-studeny-alebo-teply-odtien-svetla/p994873c38658

https://svetelnaposta.sk/led-celovka-fenix-hl55-s-vystupom-led-900-lm/p994093c38662

Chcel by som niečo na ryby...Happy

„Každý má pravdu, pokiaľ sa nemýli.“ E. Hemingway
-Forest Hardworker Club
Posláno:

Začátečník
Připojený: 9/11/2014
Mám už několik let Fenix HP 30 a maximální spokojenost. Světelný výkon je famózní a odolnost taky.
Takže toho Fenixe s klidným svědomím doporučím, fakt budeš spokojen.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2014
Tak aj ja mám Fenix, síce HL 30R5 pár rokov, ale už je trochu poničená. A chcel by som niečo na aku 18650.

„Každý má pravdu, pokiaľ sa nemýli.“ E. Hemingway
-Forest Hardworker Club
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/1/2014
V tom pripade bych mohl doporucit ja Armytek Wizard, zpracovani super, v baleni je i klip na opasek/popruh. Svitivost luxusni, vydrz to samy.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum