ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2013
lacike napsal:
....toto je už na hlavu Oh No Oh No

Ano! Hloupost trvá už moc dlouho. Ty to vedeš?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
kasper napsal:
lacike napsal:
....toto je už na hlavu Oh No Oh No

Ano! Hloupost trvá už moc dlouho. Ty to vedeš?

.......kvôli takým to ľudom ako si Ty to tu upadá
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
kasper napsal:
.......................Ano! Hloupost trvá už moc dlouho. Ty to vedeš?

Kaspere, myslím, že bys měl zvolnit. Trocha tolerance by neškodila. Je fajn, že hledáš svou cestu v životě. Dělá to hodně lidí, co je člověk člověkem. Kdo jsme? Odkud přicházíme? Kam směřujeme? Koho by tyto otázky nezajímaly, kdo by tomu nechtěl přijít na kloub? Jsi ale zřejmě někde na začátku. Říká se tomu "apoštolské období". Svou nově nalezenou cestou jsi tak nadšený, že se snažíš "poznání" šířit dál. Za každou cenu, až to hraničí s agresí. Tím, bohužel, více lidí odradíš než získáš. Cpeš to, s odpuštěním, lidem do ksichtu při každé vhodné, ale hlavně nevhodné příležitosti. Zkušenost ukazuje, že jakmile pochopíš, že tudy cesta nevede, že to jsou věci, které jsou natolik intimní, že by si na ně každý měl přijít sám, uzavřeš se do sebe, což je další extrém. Pak dojde k vyrovnání a až budeš o těch věcech mluvit, budeš je prezentovat jako možnost, nikoli jako dogma. Protože nikdo z nás neví, kde je PRAVDA. Možná jen ta hrstka doopravdy osvícených. My ostatní se to dozvíme až v den, kdy budeme odcházet z tohoto světa.

Není zač se stydět, tímto obdobím si prošel každý, kdo se vydal na stejnou nebo podobnou cestu.

Takže, mohu-li poprosit, což si myslím, že činím i za většinu ostatních, prezentuj tady svoje předělávky nožů. Ty Ti jdou a jsou v každém případě pro toto fórum přínosem. To ostatní je spíš pro nějaký jiný web.

Přeju Ti hezký večer! Zdenek

Edit Ostatní bych rád poprosil, aby nebyli agresivní vůči Kasperovi. Nemyslí to v žádném případě zle. Proto není žádný důvod k urážkám a dehonestaci. Děkuji! Zd.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/5/2014
kasper napsal:
Muscatel napsal:
Tak teď už je to opravdu jasné.

.. ani netušíte! - ale snažil jsem se to naznačit - nechte to plavat - času je je dost si to zopakovat - třeba do nekonečna - pak se poserete! A ta sranda dneska, bude jako hodně lehký vtip, který budete chtít vrátit, ale ono to nejde! Není jednoduché, vyjádřit podstatu - imaginárního ega - které určuje podstatu těla - vlastně vytváří co jsme schopni pochopit, smysly. Jsou to jen ovlivnitelné a to dokonale, vjemy, že to co je, je fakt. Jsem neuvěřitelně omezený - verbálně vyjádřit pravou podstatu, významu slov. Nevadí mi ty jednoduché urážky, je to koncept k zamyšlení. Ta jednoduchost je hodně zajímavá a zvláštní. Ani netušíte jak je to blízko k tomu videu. Nevadí, že nevidíte. Je to váš problém!

Zatim jim to hapruje pokud si pamatuju měla být velká evakuace lidí na konci světa v roce 2012 a kupodivu se konec světa nekonal asi chyba v Matrixu
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
To je peklo Shocked
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 11/17/2011
Plave ryba v medu a říká......: " Hůstý "
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/22/2013
Laugh

Křivák vložil tyto přílohy:
13697168_1174633255929328_1720769877356891454_n.jpg.jpg

"nebyl čas lámat si hlavu kdo je kdo"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Lokace: Ostrava !!!
Ahoj, asi budu za kokota, přesto se zeptám...Happy Kde se berou ty kapesníky @BML, které tu poslední dobou vídám ve vlákně jaký nůž.., nebo i v inzerci ?
Když jsem to googlil vyjela jen nějaká elektro firma...Confused

montelie vložil tyto přílohy:
IMG_20180807_085824_01.jpeg.jpg

Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/5/2011
Myslím že kapesníky se dají sehnat přes Facebook, skupina @BML>handkerchiefs<. Nebo zkus kontaktovat člena ksakru.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2011
Těžko zde už delší hledám vlákno, kde se to nehádá, kde jeden nenapadá
druhého. Tak přemýšlím, jestli je to proto, že si dotyčný uživatel zapoměl
vzít prášek na uklidnění, nebo jestli se nepředávkoval. Ale je fakt, že asi
někteří by nějakou odbornou pomoc potřebovali, pouze si to neumí přiznat.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
No, já v tom oboru, na který narážíš, dělám... A je fakt, že poslední dobou sem přispívám kvůli většímu časovému vytížení, ale právě i kvůli celkové atmosféře a neustálým invektivám čím dál míň. Nechci tím nějak nostalgicky slzet za dobami minulými, to vůbec - že mě to tady už tolik nebaví je z větší míry osobní proces... Ale jo, býval to tady větší relax.
"Thin is sharp."
Sháním klon Shirogorova
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Trocha humoru:

"Karle, jak se máš?"
"Ále, Navštívil jsem festival zabijačkových specialit, jakýsi Prague prejt, ale po jídle ani památka a bylo to tam navíc samej buzerant..."

Nová vodácká hymna: cesta je prach a štěrk a udusaná hlína ...

Nedávno jsem přítelkyni řekl, že mám rád tulení, no tak mně ho udělala k večeři...

Včera večer jsem vzal stopaře.
Povídá mi: "To se nebojíte, brát takhle v noci cizí lidi? Co kdybych byl sériový vrah?"
Já na to: "Prosím vás... víte, jaká je šance, že se sejdou dva sérioví vrazi v jednom autě?"

Hlášení v letadle Travel Service v Řecku: Omlouváme se Vám za o více jak 24 hodin opožděný start. Pilotovi se nelíbil zvuk pravého motoru, netěsnící nádrž na levém křídle a utržená klapka. Trvalo dlouho, než jsme sehnali jiného pilota, kterému to nevadí. Kapitánem dnešního letu bude pan Jašimoto z japonské letecké školy Kamikadze...
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Ostatně soudím, že EU musí být zničena...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/16/2015

pirát Janes vložil tyto přílohy:
37976079_2115751538448598_1985960845804306432_n.jpg.jpg
37751270_2107471022609983_3343095478261645312_n.jpg

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Lokace: Pardubice
Vzbudí se medvěd po zimním spánku:
"Já jsem tak nadržený, že si to rozdám s prvním živým tvorem, co mi přijde do cesty..."
Vydá se na cestu a vidí, jak jde proti němu ježek. ¨
Rychle ho zvedne, ale ježek se stočí do klubíčka.
Medvěd ho otáčí ze všech stran, ale nemůže najít žádný otvor.
Celý rozčilený začne tedy řvát k té ostnaté kouli: "Kde máš piču? Kde máš piču?"
Ježek: "Já nic takového nemám!"
Medvěd řve: "Čím jsi to řekl? Čím jsi to řekl?"
,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/5/2010
víte co je jediný štěstí teď? potíš se jen když sedíš v kanclu-doma-hospodě...

a ted si vem...

jak by ses poblil kdyby ještě napadlo 50 cm sněhu a tys ho v tomhle vedru musel házet lopatouHappy)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/2/2013
Ahoj, určitě sem chodí také hodně řemeslníků a stavařů. Nemáte někdo dobrej tip na laserovej dálkoměr? Chci se co možná nejlépe naučit odhadovat vzdálenosti v rozmezí 7 - 42 metrů. Takže s minimálním dosahem alespoň 40 metrů.
Nutná dobrá funkčnost v exteriéru (les, louka, z pole do lesa a na opak) a za denního světla. Nejsou potřeba žádné další funkce kromě paměti posledního jednoho měření. Nejde o nic jiného než ověřování reálné vzdálenosti oproti odhadu.
Samozřejmě za co možná nejmenší peníz.. Happy
Pokud máte někdo dobrou zkušenost s něčím levným a přesto vyhovujícím sem stím prosím. Nebo na tlačítka.
Vřelé díky Grin
výhoda šelem, všude jako doma
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Doporučuji se podívat po bazarech, často se tam dají sehat za dobrou cenu dálkoměry Bosch, sám mám PLR 50 C, měření do padesáti metrů, tři mikrotužkové baterie, výborně čitelný display, sehnáno za půlku ceny než se běžně pohybuje. Funguje perfektně i za šera, jen na přímém slunci je problém, nevidíš tu tečku na větší dálku. Ale to se týká všech těhle kapesních modelů, ještě jsem měl možnost zkusit Hilti a to samé. Pokud chceš šetřit doporučuji Optex LX-40, za málo peněz fakt hodně muziky. Držel jsem ho v ruce jen jednou, ale ten síťař, kterému patřil, si ho hodně chválil, za 8 stovek naprosto super a měří do 40 metrů jak požaduješ
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Ostatně soudím, že EU musí být zničena...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum