ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mat Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2007
No ty jsou Admire
"Thin is sharp."
Sháním klon Shirogorova
Mat
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Projekt Alexx

Holt si vždy jednou za X musím zkusit na ukecání pevný, abych zas na x roků věděl, že to fakt není to bych chtěl. Zní to asi blbě, ale celkem u toho vnitřně trpím.

Mat : N 690, druhý má střenku z Palisandru Santos, jinak totožné

Mat vložil tyto přílohy:
IMG_0937.JPG.jpg
IMG_0934.JPG.jpg
IMG_0938.JPG.jpg
IMG_0943.JPG.jpg

Mat
Posláno:
Štamgast
Mini Mates IX (to je z té čepelky jak laseru ujela díra o 3mm. Chtěl jsem jí původně vyhodit, než to nějak složitě zachraňovat, ale nakonec....no, proč né? Navařil jsem trn z kousku RWL aby to mělo nějakou délku (nakonec je to 1:1 s čepelkou co do délky)
Jinak ocel tedy opět 5ti vrství sendvič od Romana Bláhy čím ještě jednou moc děkuji za jeho nesmírnou vstřícnost. Ono když to chci v tl. 3,5 - 3,6mm, tak vím, že to prča není. A bez jeho ochoty, by to prostě nebylo. Ručka Oliva. Za tu musím poděkovat Jiří Vondrák že mi dovolil kuchnout na půlku jeho špalek. Záštita měla být původně z Corianu (černý se znaky kamínků) ovšem ve finále mi prdla. Takže mé oblíbené dřevo i zde, myslím že Santos. Pouzdro pořeším časem, asi ho svěřím LK.

Mat vložil tyto přílohy:
IMG_0973.JPG.jpg
IMG_0974.JPG.jpg
IMG_0976.JPG.jpg
IMG_0978.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/2/2013
Mini Mates IX ...

Bumtarata bum - to je nádhera! Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/25/2007
kasper napsal:
Mini Mates IX ...

Bumtarata bum - to je nádhera! Ok

Vidim to tak isto.. Applause Ok mrzi ma ze corian praskol, ale s tym santosom mi to prijde krasne esteticky vyvazene Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/3/2013
Ty sendviče jsou pecka Applause
rb + MAT= 1* Admire Admire Admire
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Lokace: Pražák von balkón
A hele, Mat je samej pevnej nůž Wink
třeba nám tu vyšije i sekyrku Cool

Ten sendvič je nádhernej Applause
Kdo jí tvaroh, vidí za roh.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2008
Ahoj Martine
a Ahoj všichni, co se Vám líbí jeho kudličky....

Willie
P.S. Dušane promiň, byl jsem rychlejšíLaugh
(jedná se o toho "Grohmánka")

Willie vložil tyto přílohy:
DSCF2105.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Hoj WillieAdmire ...myslím že jsi nebyl rychlejší,měl jsem ten nůž v merku delší dobu ale pořád jsem nebyl přesvědčen jestli ho vyloženě chci😉.Takhle jsi mi vyřešil dilema a mám i klidný spánek že skončil v dobrých rukách u Tebe.Tak že gratulaceApplause
Já tahal o víkendu Berušku...

Dudulik vložil tyto přílohy:
20180721135837_IMG_0641.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
Mat napsal:
Mini Mates IX (to je z té čepelky jak laseru ujela díra o 3mm. Chtěl jsem jí původně vyhodit, než to nějak složitě zachraňovat, ale nakonec....no, proč né? Navařil jsem trn z kousku RWL aby to mělo nějakou délku (nakonec je to 1:1 s čepelkou co do délky)
Jinak ocel tedy opět 5ti vrství sendvič od Romana Bláhy čím ještě jednou moc děkuji za jeho nesmírnou vstřícnost. Ono když to chci v tl. 3,5 - 3,6mm, tak vím, že to prča není. A bez jeho ochoty, by to prostě nebylo. Ručka Oliva. Za tu musím poděkovat Jiří Vondrák že mi dovolil kuchnout na půlku jeho špalek. Záštita měla být původně z Corianu (černý se znaky kamínků) ovšem ve finále mi prdla. Takže mé oblíbené dřevo i zde, myslím že Santos. Pouzdro pořeším časem, asi ho svěřím LK.

Ten je naprosto parádní!!!Ok Ok Ok
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Martine, kudlička lehounká jako pírko Razz parádní mazel a pomocník !!!
Futro je fotka u Michala 008, moc se mu povedlo, tak Applause

Jardah vložil tyto přílohy:
2437CB97_7CA0_4E63_94A1_733521D19242.jpeg.jpg

Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Mat
Posláno:
Štamgast
Jsem rád, že je v dobrých rukou a že jsi spokojený s mým výsledkem.
Jardo, ať ti dobře slouží. A děkuji.

Martin
Mat
Posláno:
Štamgast

vedro je nám všem....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Jste borci,oba dvaWink.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/20/2016
Lokace: Českokrumlovsko
Tak to je naprosto úžasné video. Je krásné jakou má k tobě ten ušák bezmeznou důvěru. A na konci když odejděš, jako by říkal " Kam jdeš? Ty už mě nebudeš drbat za ušima? Bylo to tak fajn. " Tak ať vám to kamarádství šlape co nejdéle. Wink
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Krásný video.Moc díky,Martine Applause
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/17/2014
Pěkný video, ale nepatří to do ,,Kulinářského koutku".
Vařený zajícGrin .
Nic ve zlém Martine, je to moc hezké jakou má v Tebe důvěru.
Mat
Posláno:
Štamgast
Kluci děkuji.... Šmudla je fantastická zaječí slečna. Doma je vše v pohodě, to se nebojí, nebo v mezích norem (stále je to divoké zvíře) Když luxuju já, je na volno a nepanikaří. Když luxuje někdo jiný...je to mazec. Lítá jak janek a nejraději by hlavou prorazila zeď. Parapet okna je její oblíbený místo, vlastně je to jediné místo kam chodí trávit svůj volný čas. Musel jsem jí dát k sedačce přes kterou se dostane k oknu kobereček...nemá polštářky na packách, takže po plovoučce doslova bruslí. To ty huňatý ťapky. Kočky jsou kamarádi, i venku, pes je s respektem, ale bez paniky. Venku je to jiná. Tady se projeví její divokost. Nedovolí nikomu přiblížení, jen kočkám. Přisuzuji to otevřenému prostoru, prostě se bojí volného prostranství. Vše co se objeví v dohledu je potenciální nepřítel...i já. Mrzí mě to, ale chápu to. Jediné bezpečné místo na opětovný odchyt je místo pod sedačkou pod pergolou....tam se cítí v bezpečí a nechá se mnou vzít do náruče... Jo, a taky občas pěkně kope. Neuvěřitelný, jakou má sílu v zadních nohách, pár jizev na břiše už mám. Ale je to mazel. Snad je dobře že zůstala u mě, pomalu najíždíme na každodenní rituály..... Jo, abych nezapomněl, svou veterinářku jsem dostal do kolen Happy když jsem jí dovezl zajíce na očkování....ale, má to své výhody, pamatuje si mě. Chalie a Máya jí spí v kleci když je ona na okně....Tohle a ještě mnohem víc, bych v paneláku neměl možnost poznat, je to změna, ale fajnová. Pokud vše půjde dobře a nezapomenu někdy zavřít bránu, tak máme vyměřen snad dlouhý čas...

Mat vložil tyto přílohy:
IMG_1152.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Tvl....krásný vztah!!!Sice jsem přes kachnicky a kočky ale ušák u Tebe je peckaOk
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum