ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nože které stojí za to koupit znova Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/26/2005
Zase CS. Tentokrat pevny SRK.
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Lokace: Pražák von balkón
FranaD napsal:
Tak a už je doma.... je dokonalej.... :o))

Ano, naprosto souhlasím, RECON 1 je dokonalej.

A za mě:
nůž od Mata - 3x
KaBar 4062 - 2x
Kdo jí tvaroh, vidí za roh.
Posláno:

Štamgast
FranaD napsal:

Teď koukám, že už se s SRK opakuju... v úvahu přicházel i Glock, ale pro SRK hrálo variabilnější pouzdro a možnost, že kdybych nějak třeba oddělal ručku, můžu nahradit (vhodný na přestavbu) + současná cena u p.Šulce v oceli SK5....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2008
Kdysi jsem daroval bráchovi moje Spyderco Resilience, protože se mu hooodně líbilo a loudil tak dlouho až jsem povolil.... Pokoušel jsem se ho nahradit jinými zavíráky ale nikdy to nebylo jaksi ono...
A tak jsem si ho koupil znovu a je dodnes (a doslova každý den) se mnou Happy
"And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was DEATH, and HELL followed with him.''
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
Já Spyderco Endura 4 mal som dve a už zase premýšľam že si zadovážim ďalšiu Wink
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/4/2016
Lokace: Slovensko R.T.
Ja som mal 5x spyderco military a sakra chcem ho znova...ako hovorí moja manželka :čistý blázen ...ale silne infekčný je aj cold steel recon 1 u mňa zatial 4xOh No Oh No Oh No p.s.-toto vlákno by sa malo nejako vyhodnotiť vysledky by boli veľmi zaujmavé...
Posláno:

Štamgast
FranaD napsal:
FranaD napsal:

Teď koukám, že už se s SRK opakuju... v úvahu přicházel i Glock, ale pro SRK hrálo variabilnější pouzdro a možnost, že kdybych nějak třeba oddělal ručku, můžu nahradit (vhodný na přestavbu) + současná cena u p.Šulce v oceli SK5....
A je doma.... Oproti starsi verzi opravdu pouzdro povedenejsi, nuz di nej pekne zaklapne, rucka tvdsi... Super. Pomer cena vykon bude urcite vynikajici. Doporucuji.

FranaD vložil tyto přílohy:
IMG_20180810_094108_2.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/12/2017
lacike napsal:
Já Spyderco Endura 4 mal som dve a už zase premýšľam že si zadovážim ďalšiu Wink

taky budu brat další, chybí mi
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
AAA
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2012
nechapem preco pradavat noz, ktory viez, se si uz mal 4-5x :) ved to musi byt laska, aj ked taka nerozhodna
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/29/2006
Také moc nerozumím. Když se nože zbavím a pak si ho koupím znova protože pochopím, že to byla chyba budiž. Ale říct "měl jsem ten nůž 4x" a koupím si ho znova? Proč si se ho teda tolikrát zbavil?
Open mind for a different view.
And nothing else matters ...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/7/2011
FranaD napsal:
A je doma.... Oproti starsi verzi opravdu pouzdro povedenejsi, nuz di nej pekne zaklapne....

Pouzdro je k ničemu. Viz vlákno o SRK. Jinak je to super kudla.
Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/9/2013
Beating Angry
už mě to fakt štve...že nějakej debil řeže do pouzdra a ztupí si nuž je jeho problém.
Normálním používáním se to nestane.
Pouzdro je super viz moje zkušenost.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/9/2004
Spyderco Endura 4x (jednou jsem se předzásobil, ale nakonec jsem ji dal do inzerce), Opinel cca 10x (polovina ztracena, nebo zničena, nebo rozdána) CS Voyager 2x, CS Code 4 3x, SP Military 3x. Po zkušenostech už prodávám jenom nože, které si mohu zase koupit, nebo mám po více kusech. Neprodávám upravované nože a kousky od nožířů.
to Klasik: SRK mám ve variantě 3V a pouzdro je fajn, ale nůž tupit může Wink

J'aime mon pays et Paris
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
zenhas napsal:
Také moc nerozumím. Když se nože zbavím a pak si ho koupím znova protože pochopím, že to byla chyba budiž. Ale říct "měl jsem ten nůž 4x" a koupím si ho znova? Proč si se ho teda tolikrát zbavil?

Protože fondy nejsou bezedné a třeba já rád kudly zkouším. A vždy se do nějaké zakoukám, říkám si, že třeba to bude další z mých "definitivních", pak ji prodám, protože chci nový jiný nůž a potřebuju doplnit konto... A po dalších 10 nožích zjistím, že ta původní kudla byla super, vrátím se k ní, raduju se z ní, používám ji, pak přijde výstava a nebo se na trh dostanou novinky z Blade Show, já nutně musím koupit něco nového a Černý Petr po čase opět padne na nůž číslo jedna... A tak se to s různými noži opakuje, teď třeba potřetí prodávám HK14715. BM710 a PM2 jsem měl 3x, velkou Sebenzu v různých variantách asi 7x, malou Sebenzu 3x, BM Gripa 3x... A tak, no Happy.
"Thin is sharp."
Sháním klon Shirogorova
Posláno:

Začátečník
Připojený: 5/14/2018
Jak to vypadá, tak jsme všichni normální. 😀
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Lokace: Ostrava !!!
Já to mám podobně jako Vláďa, pámbu zaplať, ne tak do nebe volající...Laugh
Důkazné foto o zrůdnosti jeho nožofluktuace se mi nechce dohledávat, věřte však, že je alarmující...Grin Laugh Grin
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2011
Bohužel jsem jej musel kdysi prodat. Doufám, že novému majiteli dělá
stále radost. Je to vůbec jeden z nejlepších vystřelováků, které jsem
měl v ruce. A měl jsem jich docela dost. Smůla je, že tento model už asi
nebude k mání.....

Herodes vložil tyto přílohy:
IMG_0231.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/7/2011
klasik napsal:
Beating Angry
už mě to fakt štve...že nějakej debil řeže do pouzdra a ztupí si nuž je jeho problém.
Normálním používáním se to nestane.
Pouzdro je super viz moje zkušenost.

Můžeš kopat nožičkama a střílet kolem sebe urážky, jak chceš, ale na tom, že to pouzdro je šmejd, nic nezměníš. Cool

To, že Ti to nevadí, je věc druhá. To je samozřejmě každého věc.
Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/23/2017
Pouzdro na CS SRK mám taky a používám.Je naprosto v pohodě.Asi to bude rukama 👋👍
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/9/2013
Dave93... děkuju!!! konečně někdo.
czmajsner... ta tvoje propaganda o špatném pouzdru pramení z vlastní zkušenosti? Mně totiž přijde že jsi viděl nějaké video a hlasáš tady moudro a proto mě to tak štve.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum