ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Hodinky Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 5/12/2016
McBarbar napsal:
Pěkný Happy
(no mě zaujalo, jak se ti Jeans zakousl do krabičky Laugh )

Hodinky dostaneš v pěkný TH taštičce , krabičku jen vysuneš sundáš z první krabičky víko a vnitřní boxik je otevírací .. neni se do čeho zakusovat Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
kracvo napsal:
kempo007 napsal:
tpk1001 napsal:
Přihodím sem ještě třetí Japonce do party. Potápky z kategorie hodně muziky za málo peněz...

Je to tak, za ty peníze jsou v podstatě zadarmo. Velmi dobré recenze na WUS.

Já jsem koupil od místního uživatele a jsem spokojenej.
Ale, místo kovového tahu jsem tam dal nato strap, ale sotva po tejdnu se mi zdá dost "rozjebanej" jak ty dírky od spony tak je celej takovej vošoupanej. Máte s tím někdo zkušenost? Já myslel, že nato strap bude nezničitelná věc....

Ja nosim uz nekolik let jen Nato (Zulu) a je rozdil v jenich kvalite. Pro kazdy ale plati, ze pred pouziti jsem konce a i dirky lehce prejel plamenem zapalovace aby se zatahly, pripadne obcas udelam i jindy, kdyz mam pocit ze by se nekde chtel zacit trepit.

FranaD vložil tyto přílohy:
IMG_20180809_164221_5.jpg.jpg

- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/20/2015
ksakru napsal:
McBarbar napsal:
Pěkný Happy
(no mě zaujalo, jak se ti Jeans zakousl do krabičky Laugh )

Hodinky dostaneš v pěkný TH taštičce , krabičku jen vysuneš sundáš z první krabičky víko a vnitřní boxik je otevírací .. neni se do čeho zakusovat Wink

McBarbar asi spíš myslel čepel na obrázku, která vypadá, že je trochu kousnutá (říznutá) do krabičky. Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
Myslel, ale nepoznal jsem z toho, že to je jen vnější krabička, k přepravě té skutečné kazety Wink (teda pokud to teď chňápu už správně) Každopádně toho jsem si hned všiml - hodinky nejsou moc podle mého gusta, nůž joo
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: LeekMax, Pološotek, RS Fixed Metamorph, ZT0804CF
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
tpk1001 a kracvo Vedeli by ste napísať typové číslo vašich hodiniek, voľajako to neviem dohľadať Confused

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
lacike napsal:
tpk1001 a kracvo Vedeli by ste napísať typové číslo vašich hodiniek, voľajako to neviem dohľadať Confused

Mal by to byť model MDV 106.. Aspoň čo som našiel na webe..
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/8/2015
Ano Casio jsou ty MDVcka. Mam je od kolegy z Chronomagu. Byl k nim jeste silikonovej remen a nemuzu si stezovat. Za par korun, jsou docela tenky a dobre nositelny. Do vody a na nejaky hrubejsi prace u kterych clovek nechce zrusit drazsi automaty idealni..

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Lokace: Pardubice
Tak jsem po delší době zprovoznil svoje Casia.Dnes jsem si byl na poště vyzvednout NATO/ZULU řemínek a zase se na delší dobu usadí na mé ruce.

punta9 vložil tyto přílohy:
IMG_20180817_110528_1_.jpg.jpg

,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
Lokace: Slovensko R.T.
Ahoj moc pekné !Mám rád tento štýl aký je to presne model?Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Lokace: Pardubice
MTD-1010
,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/16/2016
Tak mám taky dotaz. Momentálně řeším otázku nových hodinek, které přebili dokonce i potřebu nového nože (bez hodinek negunguju). Nakonec to asi vyhrají osvědčené G-shock, zvláště kvůli mojí pitomosti (zapomenu sundat hodinky při střelbě a konec). Ale narazil jsem na tyto, líbí se mi tam to tritium, ale docela mě zaráží cena a trochu i značka. Máte někdo zkušenosti?
www.army-surplus.cz/detail/2281312-Hodinky-Smith-and-Wesson-Diver-Blue-tritium-SWW-900-BLU
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/6/2009
sladoch napsal:
Tak mám taky dotaz. Momentálně řeším otázku nových hodinek, které přebili dokonce i potřebu nového nože (bez hodinek negunguju). Nakonec to asi vyhrají osvědčené G-shock, zvláště kvůli mojí pitomosti (zapomenu sundat hodinky při střelbě a konec). Ale narazil jsem na tyto, líbí se mi tam to tritium, ale docela mě zaráží cena a trochu i značka. Máte někdo zkušenosti?
www.army-surplus.cz/detail/2281312-Hodinky-Smith-and-Wesson-Diver-Blue-tritium-SWW-900-BLU

Ze mě doporučím nekupovat.
Pokud něco podobného tak Traser neboLuminox.
G-shocky jsou bez výhrad.

Dále je rozdíl v odečtu času analogových a digitálních hodinek.

Analogy jsou čitelné i z větších úhlů a horších světelnýchpodmínek, je vidět pozice ručiček, lze pak "doostřit" vteřiny.

Digitální zobrazení vyžaduje často přímý pohled, ale za cenu plnohodnotného sdělení času.

Existují i digi/analog hodinky. Ale kompromis není vždy průsečíkem toho nejlepšího.

Určitě doporučím nespěchat, načíst recenze, zjistit co potřebuji , jít vyzkoušet. Během toho došetřit a završit nákupem těch PRAVÝCH hodinek.

Pak se pochlub.
Posláno:
Začátečník
Tak jsem se byl podívat na vybrané G-shocky. A narazil jsem. Mám totiž ruky jak hajzpavouk nohyGrin . A teď abych hledal dál.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/19/2014
Lokace: Klatovsko
Já mám dobrou zkušenost s Wengery, mám už 5. kus a všechny byly super. Za dobrý peníze, švejcary, pěkně zpracovaný, jednoduchý a čitelný ciferníky a velmi dobrá odolnost, 3 roky záruka, Sea Force mají 200 m vodotěsnost, já mám z řady Attitude. G shocky jsem měl asi rok a šly do světa. Příšerný seřizování analogovýho času nějakýma tlačítkama a spoustu blbostí navíc, který jsem nepotřeboval a přehlednost taky nic moc...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
sladoch: No a co všechno potřebuješ za funkce? Jestli stačí standard čas, stopky, odpočet apod., tak co hranatá klasika DW5600? Já mám ruku taky hodně tenkou, zápěstí 160 mm a na ruce bych je klidně nosil, zkoušel jsem je v obchodě. Dělají je v různých barevných variantách.

http://www.helveti.cz/casio-dw-5600e-1

Případně velmi velmi podobný model řízený rádiem a se solárním napájením GW M5610.

http://www.helveti.cz/casio-gw-m5610-1

No a kdybys měl fakt pocit, že to chce něco menšího a nápis Baby-G by ti moc necuchal chlapské ego Wink, existují i funkčně plnohodnotné G-Shocky s průměrem 40 mm, model BGD 560.

http://www.helveti.cz/casio-bgd-560-1

"Thin is sharp."
Posláno:
Začátečník
Tyler: právě tahle hranatá klasika se mi absolutně nelíbí. Prostě mi připadají divné. Funkce? To je těžko, měl jsem v merku tyhle www.timestore.cz/Znacka/Casio-256/Casio-G-Shock/Casio-G-Shock-8317 a na těch bych využil všechny, alespoň jednou za čas. I ty fáze Měsíce se hodí pro provozování myslivosti. Ale problém je velikost, teď uvažuji nakolik budu schopen s nimi fungovat. A nápis Baby-G mám na hodinkách teď a občas mi tam docela vadíLaugh
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/28/2010
kilosunky napsal:
lacike napsal:

Mal by to byť model MDV 106.. Aspoň čo som našiel na webe..

https://www.timestore.cz/Panske-hodinky/Casio/Casio-Divers-1204

MTD-1053D-1AVES
Posláno:

Začátečník
Připojený: 12/12/2012
Ahojte, už ked sme pri diversoch má niekto skúsenosť s týmito od Citizenu ?
https://www.timestore.sk/Znacka/Citizen/Citizen-Promaster/Citizen-Eco-Drive-35049
Hľadám nejaké univerzálne hodinky a tieto mi padli do oka + tá cena je teraz naozaj dobrá.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/9/2014
wratko napsal:
Ahojte, už ked sme pri diversoch má niekto skúsenosť s týmito od Citizenu ?
https://www.timestore.sk/Znacka/Citizen/Citizen-Promaster/Citizen-Eco-Drive-35049
Hľadám nejaké univerzálne hodinky a tieto mi padli do oka + tá cena je teraz naozaj dobrá.

Ahoj, mám je. Kupoval jsem je v Německu, za mnohem lepší cenu než tady a od AD.
Co k nim říct? Je to ověřená klasika. Výborná lumi, spolehlivý a nenáročný pohon (Ecodrive).
Pokud k nim chceš kovový tah, tak origo je pěkně drahý, ale v aftermarketu (nemyslím ALI) se dá najít za slušné peníze.
Každopádně DOPORUČUJI 👍

kempo007 vložil tyto přílohy:
tmp_cam_130669400843220760.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/27/2015
Ahoj. Ja mam tyhle.
https://www.hodinky-365.cz/citizen-promaster-bn0190-82e-x1173372
Jsou docela podobne. Mam je asi od dubna, takze dlouhodobe hodnoceni necekej. Ale co musim rict - vyborne citelne i za tmy a ne jen proto jak fajnove sviti. A to jsem jeste chabrus na oci (stari).
Predtim jsem mel asi 14 let swiss alpine military by grovana a byli fajn. Ale tyhle vypadaji(z meho pohledu) lip. Jsou dost robustni. Na to jsem si chvili musel zvykat. Ale jinak jsem zatim spokojen. Ale jak rikam - mam je od dubna.
Jo a jeste mi nekolik znalcu( nevim jak moc znalcu) napsali, ze je to smejd. Ja tomu ale neverim a doufam, ze u me vydrzi aspon 10- 12 let a cim dele, tim lepe.
Myslim, ze radost budes mit z hodinek, ktere se ti budou libit a budou fungovat. Tak hodne zdaru a stastnou ruku pri vyberu.

zlingo vložil tyto přílohy:
IMG_20180820_170106.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum