ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Chalcodes Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 8/25/2016
Jéééé, to jsou mazlíci.... Applause Applause Applause
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/4/2015
Fakt pěkný a supr pouzdra.Ok
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/25/2015
Lokace: NJ
Parádní Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Lokace: Pražák von balkón
Ty Horalové jsou fakt nádherný nože Ok Applause Admire Applause Ok
Moje šéfová v práci je taky Horalová a taky je super Happy
Kdo jí tvaroh, vidí za roh.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/15/2010
Lokace: Ostrov
Díky moc pánové.Admire
Strom pod pojmem nádherný/á si představuju úplně něco jiného...Grin Šéfovou pozdravuj, mít super šéfovou je ještě lepší, než mít super šéfa.Wink Happy
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Štamgast
Tak po menší pauze přidám zase jednoho malého Horala (čepel 10,8 cm jestli si dobře pamatuju). Už je nějaký den u majitele. Vlastně náhradního majitele, protože nůž byl před dokončením odřeknut, což posunulo z osmého místa dopředu dalšího čekatele na malého... Happy

Chalcodes vložil tyto přílohy:
a.JPG.jpg
b.JPG.jpg
c.JPG.jpg
d.JPG.jpg
e.JPG.jpg
f.JPG.jpg
g.JPG.jpg
h.JPG.jpg
i.JPG.jpg

Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/31/2016
Radost pohledět, nádherný nůž do přírody...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/17/2013
Lokace: Kladno
Opravdu krásný nůž Ok Applause
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/10/2015
Vážně nevím jak to ten člověk dělá, ale dělá nádherně. Už jsem se dlouho nevyjádřil pochvalně...tak tady to máš, Pavle:Applause Moc pěkná práce, co pěkná, krásná, jako vždyOk .
Posláno:

Pokročilý
Pavle to je nádhera, uvažuju že si asi stoupnu do fronty a přesně takovýho horala, bych na vandry bral.
Krásnej Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2008
Sleipnir napsal:
Pavle to je nádhera, uvažuju že si asi stoupnu do fronty a přesně takovýho horala, bych na vandry bral.
Krásnej Ok

Ja som si do fronty pred pár rokmi stal a po roku som sa dočkal optimálneho vandrovného kamaráta, ktorý budí u známych veľa pozornosti. Je to fakt super čundrová kudla. Môžem všetkým iba odporučiť.
Forest Hardworker Club
Posláno:

Štamgast
Díky kluci, nebudu zapírat, že takové reakce (a karmy) vždycky potěší...Happy

Sleipnir napsal:
Pavle...uvažuju že si asi stoupnu do fronty a přesně takovýho horala, bych na vandry bral.

Víťo do fronty si nestoupej, páč Tobě Horala odmítám prodat. Ale do bártru bych šel z fleku...Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
Paráda👍
Před úspěch nesmrtelní bohové zařadili pot. Hésiodos
Posláno:

Pokročilý
Chalcodes napsal:
Díky kluci, nebudu zapírat, že takové reakce (a karmy) vždycky potěší...Happy

Sleipnir napsal:
Pavle...uvažuju že si asi stoupnu do fronty a přesně takovýho horala, bych na vandry bral.

Víťo do fronty si nestoupej, páč Tobě Horala odmítám prodat. Ale do bártru bych šel z fleku...Wink

Nějakou výměnu budeme muset vymyslet Happy
Posláno:

Štamgast
Díky všem Admire Víťo pořešíme to v majlech, já už představu mám...Happy

Dneska se trochu rozkécám
Mám rád celokované čepele a mám rád nešmuky. Kalepec to o mně ví a možná proto mi před nějakým rokem daroval čepelku, která mě dostala. Díky mu za ní...Admire Dodělal jsem jí jednoduché dubové střenky a když jsem ji měl vloni na jedné akci, dost se líbila kamarádovi. Hned se ptal, jestli je k mání - nebyla, abych pustil dál dárek, to musí být mimořádná okolnost.
Rozhodl jsem se ale, že mu něco takového jako dárek taky spáchám. Původně to měla být taky celokovaná čepelka, ale jak je člověk línej, snaží se práci si ulehčit...

Takže jsem koupil 14 260 ve 4 mm plocháči - nebude tolik bouchání.
Pak jsem ze stejného důvodu flexou vyřízl hrubý obrys...no a když už jsem v tom, doladím ho na brusce...a když už stojím u brusky, trochu nahrubuju výbrus a pak už to jen šoupnu do výhně a trochu pobouchám...

Když se snažím náběh výbrusu udělat do elegantního obloučku, tak se mi to séře jednou na levou, jindy na pravou ruku a ne a ne se zadařit a mám honičky, aby to bylo na obou stranách aspoň tak nějak souměrný. A když to chci prostě jen tak nějak obrousit, tak se obloučky dělaj samy... Zatím to nechápu, ale většinou to tak mám...Grin

Abych to zkrátil - nakonec jsem na Willieho kovacím víkendu čepelku jen zakalil a vylezl z toho takovej celkem uhlazenej elegán. Ale i tak se kamarádovi líbil. Happy
Rozměry nevím přesně, tloušťka u střenek 4 mm a na poslední fotce je pro srovnání s předlohou, která má celkově 210 mm. Střenky mají oba z dubu...

Chalcodes vložil tyto přílohy:
1.JPG.jpg
2.JPG.jpg
3.JPG.jpg
4.JPG.jpg
5.JPG.jpg
6.JPG.jpg
7.JPG.jpg
8.JPG.jpg
9.JPG.jpg
10.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum