ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Lisy, lisování Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 12/29/2014
to bude tak kolem 8000kč. Ideálně najít nějakého šikovného garážmistra.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/21/2017
Lokace: Třebíč
rrak napsal:
to bude tak kolem 8000kč. Ideálně najít nějakého šikovného garážmistra.

Za 8000kč bych nepřemýšlel a bral všema deseti.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/29/2014
můžeš sem hodit ještě foto komplet hřídele obou částí? pokud se nepletu to foto co tam máš naznačeny ty kolíky neni celá hřídel?
Posláno:

Pokročilý
rrak napsal:
můžeš sem hodit ještě foto komplet hřídele obou částí? pokud se nepletu to foto co tam máš naznačeny ty kolíky neni celá hřídel?

nemám tu druhou část u sebe a ani jsm jí nefotil , takže později jí sem hodím, ale ted sem můžu dát technický výkres ale jen té druhé části té co jsi chtěl vidět.

myishaall vložil tyto přílohy:
výkres_excentr.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/14/2017
Lokace: Horní Benešov
myishaall napsal:

nemám tu druhou část u sebe a ani jsm jí nefotil , takže později jí sem hodím, ale ted sem můžu dát technický výkres ale jen té druhé části té co jsi chtěl vidět.

Píšu PM, probral jsem to s kolegou a šlo by to
Posláno:

Pokročilý
Chtěl bych jenom říct, za se to snad v dobré obratilo a předem děkuji Marianovi (Slyther) za ochotu a velkou pomoc. Díky
Posláno:

Pokročilý
Nebude to hned a nebude to jednoduché, ale zvládneme to, zase budeš kovat bez rizika tenisového lokte Ok Grin

PS: až budou výkresy pošli mi je na mail
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/27/2011
Zdravím,chlapi.Mám dotaz-prosbu,snad to patří sem.Dostal se mi do ruky hydraulický rozdělovač a 2 hydraulické čerpadla.Potřeboval bych zjistit,na jaký tlak a průtok je rozvaděč stavěný a totéž u těch dvou čerpadel-tlak,kolik litrů,jaké otáčky.Kdyby o tom někdo něco věděl,budu rád za infoAdmire .Pohrávám si totiž s myšlenkou na hydraulický lis,a toto se mi náhodou dostalo do ruky.Happy

Ferda90 vložil tyto přílohy:
IMG_20180714_190243.jpg.jpg
IMG_20180714_190223.jpg.jpg
IMG_20180714_190146.jpg.jpg
IMG_20180714_190619.jpg.jpg
IMG_20180714_190640.jpg.jpg
IMG_20180714_190726.jpg.jpg
IMG_20180714_191032.jpg.jpg

Mám silně vyvinutou slabou vůli.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Ferda90: Zkus se podívat na tyhle stránky, o těch čerpadlech tam něco najdeš. Ještě se koukni sem, sem a sem, hlavně druhou stranu Confused - na lis to moc nevidím...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2009
Lokace: Smiřice
Ty první stránky jsou zajímavé. Dík.
Mám tlačítko mail. Na pm-ka nebudu reagovat. Jdou automaticky do spamů.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/27/2011
Tak tudy opravdu cesta nevedeKO . Ještě dohledat něco o tom rozvaděči.
Surgu, díky za nasměrování. Ok Je tam toho spousta, snad něco z toho pochopímred face
Mám silně vyvinutou slabou vůli.
Posláno:

Pokročilý
Konečně se dala do pohybu práce pro myishaalla, i přes zpoždění za které se omlouvám se to konečně hnulo, přikládám pár fotek aktuálního stavu.

Slyther vložil tyto přílohy:
IMG_20180914_074551.jpg.jpg
IMG_20180914_074604.jpg.jpg
IMG_20180914_074612.jpg.jpg
IMG_20180914_074622.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Je to už lepší pocit, když člověk vidí, že se to hýbe. Neskutečný díky , že jsi se toho ujal.
Posláno:

Pokročilý
Tak máme hotovo, dneska už jen ojehlit a ještě naposledy přeměřit a bude připravena k předání.

Slyther vložil tyto přílohy:
IMG_20180918_070309.jpg.jpg
IMG_20180918_070252.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/13/2015
Lokace: Česko Krumlovsko
Seš borecOk
Milan
Posláno:

Pokročilý
Díky za chválu, ale nebyl jsem na to sám, mám kolem sebe šikovné lidi, stačilo to dobře vymyslet a zorganizovat.
Posláno:

Pokročilý
Když mi ta hřídel praskla, tak jsem si prvně říkal, že to nebude problém někam zajít a tam mi udělají novou. No ale to jsem se šeredně spletl. Samozřejmě chce člověk ušetřit a tak když už sežene někoho rozumnýho, kdo má na to stroje, tak po tom co to vydí, tak se začne ošívat a když mu řeknete, že to má dělat ze zakalenýho, tak řekne, že na to sere. Prototo jsem Marianovi a spol. neskutečně vděčný, že se toho ujali.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/16/2013
Slyther napsal:
Tak máme hotovo, dneska už jen ojehlit a ještě naposledy přeměřit a bude připravena k předání.

Prosím Tě, jak jste vyosili a upínali tu hřídel při soustružení? Není fotka? To by mě hrozně zajímalo, protože na fotkách nějak nevidím středící důlky a u takového macka je to zásadní věc.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/16/2013
myishaall napsal:
Když mi ta hřídel praskla, tak jsem si prvně říkal, že to nebude problém někam zajít a tam mi udělají novou. No ale to jsem se šeredně spletl. Samozřejmě chce člověk ušetřit a tak když už sežene někoho rozumnýho, kdo má na to stroje, tak po tom co to vydí, tak se začne ošívat a když mu řeknete, že to má dělat ze zakalenýho, tak řekne, že na to sere. Prototo jsem Marianovi a spol. neskutečně vděčný, že se toho ujali.

Zdar. Už máš vyřešeno odpružení při kování?
Posláno:

Pokročilý
Zbrojovák napsal:
myishaall napsal:

Zdar. Už máš vyřešeno odpružení při kování?

Nechal jsem si namotat silnou pružinu kterou umístím do lisu. Pružina se na 20T zmáčkne o necelý centimetr. Dále mám nové horní kovátka z jednoho kusu, aby se nestalo, že by mi praskl svár a tlačilo to na beran jako předtím. . Pokud bych měl dojem že ta pružina nebude dostačující, což si nemyslím , jsem domluven ještě na čtyřech pružinách pod spodní kovátko. Ještě jsem musel kulatny horního kovátka, která jde do beranu a nad kterou je ta pružina vyfrezovat 11mm drážku pro šroub který drží beran, aby mohlo dojít k stlačení pružiny.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum