ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Prodejní akce - výhodné nákupy Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/27/2015
kdyby někdo sháněl samonafukovačku za dobrou cenu, tak jsem našel tady za 399,-

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
germanicus1 napsal:

otázkou je, jestli je Mil-tec dobrá volba i za tuhle cenu.... Po svých zkušenostech s Mil-tecem bych o tom silně pochyboval. Ale jestli se číňánek zlepšil, budiž mu to ke cti.
Dej pak po nějakém čase vědět, jak si stojí...... dík Ok
Koupím originální vrchní kapsu na USárnu M1910.
....Sapere Aude....
Posláno:

Pokročilý
pohlava napsal:
germanicus1 napsal:

otázkou je, jestli je Mil-tec dobrá volba i za tuhle cenu.... Po svých zkušenostech s Mil-tecem bych o tom silně pochyboval. Ale jestli se číňánek zlepšil, budiž mu to ke cti.
Dej pak po nějakém čase vědět, jak si stojí...... dík Ok

To máš pravdu s touhle značkou, ale asi jak co, mám od nich opasek tak zatím to drží. Na druhou stranu máš plno no name čínských karimatek za vyšší cenu. Já jsem tuhle karimatku zatím nekoupil, přemýšlel jsem, že bych jí vzal pro dceru až se někam pojede autem, protože ta karimatka taky není zrovna nejlehčí jí někde tahat. Ještě to promyslím, jestli vzít tuhle anebo si připlatit za nějakou lepší.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/7/2012
Mora „Basic 511 Hornbach“ za 99 korun.

helb vložil tyto přílohy:
DSCN6626.jpg.jpg
DSCN6620.jpg.jpg
DSCN6624.jpg.jpg
DSCN6622.jpg.jpg
DSCN6623.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/5/2014
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/11/2013
Lokace: Skoro ze zPlzně
Tento týden NORMA 19.99 euro, 499 czk Happy
neodolal jsem a koupil, vpadá slušně, damašek 67 vrstev 56-58 HRC, ručka asi mahagon nebo palisandr?

rettromen vložil tyto přílohy:
SDC13018.JPG.jpg
SDC13022.JPG.jpg
SDC13025.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/29/2014
Odkud? Dej sem odkaz, prosím Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/8/2015
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/11/2013
Lokace: Skoro ze zPlzně
krtecek_ napsal:

Kupoval jsem ho včera v Normě v německu, tam jsou akce od pondělka, u nás jsou od 4.10. tj. od zítřka, tak ráno do fronty Grin
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/16/2010
rettromen napsal:
krtecek_ napsal:

Kupoval jsem ho včera v Normě v německu, tam jsou akce od pondělka, u nás jsou od 4.10. tj. od zítřka, tak ráno do fronty Grin

Tak kdo máte tento řetězec v blízkosti bydliště či dosahu, jako pracovní nožík nebo lehké EDC si jej užijte co nejlépe. Já mám smůlu.
Posláno:

Pokročilý
Poslal jsem ženu do Normy na Vysočanskou pro ten "Natur" a tam ho ráno v 9 už neměli (jestli vůbec ho tam měli?), poslala mě fotku, že tam mají úplně jiné nože než jsou v letáku KO

germanicus1 vložil tyto přílohy:
IMG_20181004_WA0001.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/13/2015
germanicus1 napsal:
Poslal jsem ženu do Normy na Vysočanskou pro ten "Natur" a tam ho ráno v 9 už neměli (jestli vůbec ho tam měli?), poslala mě fotku, že tam mají úplně jiné nože než jsou v letáku KO

Tak jsem se byl kouknout do NORMA v Ústí n.L. Maj ho tam zasypanej pod vrstvou buřtkraft harampádí. Moc mě nenadchnul, heft jak od truhlářského učně a místo damašku to připomíná lamino s dost hrubým brusem.
Jura
Posláno:

Pokročilý
dagger napsal:
germanicus1 napsal:

Tak jsem se byl kouknout do NORMA v Ústí n.L. Maj ho tam zasypanej pod vrstvou buřtkraft harampádí. Moc mě nenadchnul, heft jak od truhlářského učně a místo damašku to připomíná lamino s dost hrubým brusem.
Jura

Confused tak jsem aspoň ušetřil pětikilo Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Ahojte,vše podstatné vyřkl předřečníkHappy .Pokud bych chtěl mít v kapse jako CEDC zavírák + - z damašku (spíš průmyslového lamina) ,tak by to "šlo"Admire .Pověnoval bych se "trochu" úpravě rukovítka,aby mi vyhovovalo ergonomicky a estetózně a byl bych (i s cenou )na úrovni velmi kvalitně zpracovaných,leč zavrhovaných,číňáků.Admire K
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/3/2014
V Lidlu mají příští týden dláta - 4ks za 199 Kč. Máte s nimi někdo zkušenost? Díky.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/10/2012
Mám z Lidlu čtyřdílnou sadu dlát už několik let a za ty peníze jsou perfektní. Dostatečně tvrdý, dobře se ostří, nezůstává na nich grot jako na měkčím materiálu, když jsem trefil hřebík tak jsem vyštíp na dlátu zub, nikoli ohnul ostří. S frekvenčním měničem a hodně opatrnosti jdou nabrousit i na pásovce až po P1200, víc nemám, a pak už v ruce. Jestli tyhle budou stejný tak budeš spokojenej.
Pište mi prosím raději email než PM. Pro ty co jim nestačí kouzelné slovíčko, na PM nereaguju.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 6/3/2014
Díky, to mi stačí, ve čtvrtek kupuji Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Posláno:

Štamgast