ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mora - severská klasika Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 10/18/2018
Lokace: Czech Republic
Pupek napsal:
Zdravim chlapi, nevim jestli uz to tu nekde neni, ale odkud presne objednavate? Dekuji za odpoved.

Posílám ti to na e-mail. Myslím si, že to nesmím na Knive.cz dělat reklamy Confused
Posláno:
Štamgast
Připojený: 3/26/2007
Keď že je knife plné linkov na obchody, tak ten jeden by sa tu už stratil.
Posláno:

Začátečník
Mimo napsal:
Keď že je knife plné linkov na obchody, tak ten jeden by sa tu už stratil.

casstrom.com Happy
Posláno:

Začátečník
Připojený: 11/8/2010
Dik, mrknu na to.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 9/4/2009
kdyby někdo chtěl, na Bazoši se válí jedna Robustka...

https://sport.bazos.cz/inzerat/96214144/Mora-Robust.php

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/4/2016
dnešní venceni

purschack vložil tyto přílohy:
20181103_160910.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/25/2017
purschack napsal:
dnešní venceni

krásný citát Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/9/2007
Zdravím. Nevím jestli to tu někde je, ale neví někdo délku trnu čepele nože Mora / Morakniv 731? Ta gumová ručka je fajn, ale uvažoval jsem o výměně za dřevo. Ovšem nerad bych ji rozřezal a zjistil, že tam byla zapuštěná jen 3 centimetry. Díky za případnou odpověď.
Posláno:

Štamgast
Vybliz napsal:
Zdravím. Nevím jestli to tu někde je, ale neví někdo délku trnu čepele nože Mora / Morakniv 731? Ta gumová ručka je fajn, ale uvažoval jsem o výměně za dřevo. Ovšem nerad bych ji rozřezal a zjistil, že tam byla zapuštěná jen 3 centimetry. Díky za případnou odpověď.

zkousel sem to magnetem a je to jako u companiona.. nekde za pulkou.. .cca 3/4
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/9/2007
purschack napsal:
Vybliz napsal:

zkousel sem to magnetem a je to jako u companiona.. nekde za pulkou.. .cca 3/4

Ok. Díky. To by mi mohlo stačit. Magnet mě nenapadl a ani nevim jestli bych doma tak silny našel.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/1/2010
Lokace: Šumava, Železná Ruda
Vybliz napsal:

Zdar, někde je tady stránka s rentgenovýma fotkama různých střenek a nožů...tam je to super vidět...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/15/2014
Lokace: Slovácko
Mělo by to být podobně jaku u 711.

JirkaUH vložil tyto přílohy:
Mora_rentgen.jpg.jpg

Your knife - your life.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/4/2010
To by mě zajímalo, jak je na tom Mora Bushcraft s délkou trnu, díky...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/15/2014
Lokace: Slovácko
Podobně jako 2000.

JirkaUH vložil tyto přílohy:
BushcraftTriflex_CraftlineTopQAllround_Bushcraft_Force_CraftlineTopQChisel.jpeg.jpg

Your knife - your life.
Posláno:

Štamgast
včera se mi stala taková nemilá věc. Jedu z Prahy z práce a protože začínám být v aktivním prostatickém věku, stavím se na pumpě na odložení si nálože. zastavil sem na omw pumpě na výjezdu na D8cku, ta s macdonaldem. Vystoupím, jdu se vychcat a když jdu zpátky, tak vidím jak vedle mého auta si motorkář na skůtru upravuje nůž v pouzdře. říkám si tak sám pro sebe na co kurňa na skůtru potřebuje nůž, ale že má pěkný pouzdro darebák. Nasednu do auta, rozjedeme se a kecáme s posádkou, aby nám to uteklo. cca po 40ti killometrech si sáhnu do stehenní kapsy pro mobil a ejhle.. kde je můůůj nůž.. ? asi jak sem vystupoval z auta, tak mi ze stehení kapsy vypadla moje mora classic 1čka.. srdcovka.. ten šmejd to našel a mne nenapadlo, že si hraje s mým nožem. ach jo.. kožený pouzdro vem čert (i když stálo jako pět takových mor).. ale ten nůž se mnou byl na dost tripech ..
kdybyste náhodou někde viděli v inzerci moru jedničku, s upravenou ručkou, na jedné straně je kompasová růžice, na druhé je relief tabořiště s ohněm a hamakou, na čepeli z jedné strany gravírování dvou vlčích stop a z druhé strany kromě inicálů, datumu jednoho tripu, je ještě gravírován citát: ne každý toulající je ztracen... tak mi pls dejte echo. já vím. je to nůž za 200.. ale jsou některý hodnoty, který se špatně vyčíslujou pěnězi.
smrad buď ví co našel a v tom případě mu gratuluju k noži (upravená špička, začitěštěný hřbet, těsně po nabroušení, takže jestli ho vyzkouší klasicky palcem, přijde o něj)
nebo netuší co to je a při prvním použití v kuchyni ho vyhodí.. protože mu buď chytne lišku po cibuli, nebo mu bude připadat že dělá pachutě na ovoci.
raději se budu utěšovat tím, že ho dá do inzerce.
dík
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/22/2012
Nechceš skúsiť napísať na nejaké motorkárske fórum? Možno by nemal problém Ti ho vrátiť ak by vedel že je tvoj..
Samozrejme pomenovania ako smrad a šmejd bude treba vynechať Grin
Posláno:

Začátečník
Neboj Purchaku. Když to najdu na netu ten hezký nůž. Tak to rychle koupím a nechám si toHappy
To víš, národ Švejků...Razz
Posláno:

Štamgast
:) no.. tak sem se tak nas...ze sem.si objednal do.zasoby několik jonsonu ze svedska
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/25/2016
Prdel bude až se bude dražit - nůž s příběhem Laugh

Pokud sem poněkud necitlivý , tak se omlouvám ...

Po pár minutách: Jo pokud má člověk k věci nějaký vztah, tak je můj prvotní projev někde v ......
Ale mazat už to nebudu ...
Posláno:

Začátečník
purschack napsal:
:) no.. tak sem se tak nas...ze sem.si objednal do.zasoby několik jonsonu ze svedska

Ty hadeHappy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum