ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/27/2013
tenhle obraz mám rád ... dělal to na několikrát a říká se, že na závěr ho chytli policajti, že to prý maloval na blbým místě, ona to teda je hodně blbá křižovatka, ale jinde by to zase tak nevyniklo Happy

Chloupek vložil tyto přílohy:
P1120129.JPG.jpg

Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/11/2009
Lokace: Brno
Pánové a dámy. Dcerka mé přítelkyně nahrála s kapelou klip a potřebuje přidat shlédnutí. Scream rock není úplně moje hudba, ale poslouchat se to dá a zrzka je pohledná Happy
Tak to sem postnu a pusťte si to. Díky Happy
https://www.youtube.com/watch?v=0bEYHOs0tTk
Za všechno si můžu sám
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2017
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008

Sidney vložil tyto přílohy:
email.seznam.cz.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
A pokiaľ by k tomu čítal noviny, nie bulvár, alebo nedajbože knihu, treba na neho zavolať novodobých inkvizítorov.Oh No
Posláno:
Pokročilý
Novodobý Hannibal Lecter Grin .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Kdepak, ten vypadá takhle... Laugh

Wizard vložil tyto přílohy:
psychoPat.jpg

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Ostatně soudím, že EU musí být zničena...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/17/2007
psycho Mat by nebyl???Happy
Pokud mi chcete cokoli napsat, pište mi prosím maily, na PM nemusím hned (nebo vůbec) reagovat. Díky.
Posláno:
Pokročilý
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Mimo tém-
nestretol sa niekto z vás,že v poslednej dobe v smartfónoch s Androidom hapruje kalendár?!

Nepripomína udalosti v danom čase, niekedy meškajú minútu,občas s oneskorením 5-6 minút, inokedy aj 10-15 minút,prípadne sa udalosť nepripomenie vôbec.
Hlavne,ak sa s telefónom predtým dlhšie nič nedeje
Skúšané aj iné aplikácie s kalendárom,správa sa to rovnako.
Rady od operátora v predajni sú žiadne-akurát reset do továrenských nastavení a vyskúšanie inej aplikácie,ako pôvodne nainštalovanej Google kalendára.Čo som vedel aj sám.

A dosť ma to s...hnevá, lebo pripomienky v kalendári sú dosť podstatné. A nie,aby sa ozvali 15 minút po udalosti alebo aj vôbec.Angry
Fix
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/15/2006
jan03 napsal:
psycho Mat by nebyl???Happy

ten teprve studuje ...

Fix vložil tyto přílohy:
psychoMat.PNG.jpg

Balisong je můj život a doufám, že můj život nebude záviset na balisongu.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/30/2015
Den 11.11. je svátek všech válečných veteránů. V posledním pořadu Jílkové Máte slovo byla textovka s odkazem na jednu píseň. Téma se týkalo misí a umírání našich ,, hrdinů". Pustil jsem si jí a osobně si myslím, že opravdu patři k tomuto svátku. Ale ne pro novodobé žoldáky. Možná mě za to budete kamenovat. Ale komunistický poslanec řekl: že umírají větší hrdinové a ve větším počtu. Nemají státní pohřeb a pouze proběhne zpráva v tisku. Měl na mysli hasiče, policisty, záchranáře, kteří umřou při výkonu povolání.

https://www.youtube.com/watch?v=_xPnQRyTNhI

Kdo chce ať si jí pustí.

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/9/2014
LIKAN 1975 napsal:
Den 11.11. je svátek všech válečných veteránů. V posledním pořadu Jílkové Máte slovo byla textovka s odkazem na jednu píseň. Téma se týkalo misí a umírání našich ,, hrdinů". Pustil jsem si jí a osobně si myslím, že opravdu patři k tomuto svátku. Ale ne pro novodobé žoldáky. Možná mě za to budete kamenovat. Ale komunistický poslanec řekl: že umírají větší hrdinové a ve větším počtu. Nemají státní pohřeb a pouze proběhne zpráva v tisku. Měl na mysli hasiče, policisty, záchranáře, kteří umřou při výkonu povolání.

https://www.youtube.com/watch?v=_xPnQRyTNhI

Kdo chce ať si jí pustí.

Čekal jsem podobné ubohosti o "žoldácích", ale že se tak stane i zde mne velmi mrzí.

Teď jedná osobní - kdo Ti dává právo urážet lidí, o kterých evidentně nic nevíš? Kdo jsi? Co jsi pro tuhle zem udělal? Znáš vůbec význam slova povinnost a čest? Samozřejmě, že neznáš, protože tyto pojmy jsou vyhrazeny jen opravdovým chlapům a mezi ně Ty nepatříš.

Každý, kdo používá ve spojení s našimi vojáky slovo žoldák je pro mne odpad společnosti.
Posláno:
Pokročilý
Práve som dopozeral: https://www.csfd.cz/film/467078-ghostland/komentare/ a poviem, že taký psycháč som už dávno nevidel a ako to vyzerá som off the main topic, takže sorry.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/17/2014
Tempo007 BRZDI !!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/23/2008
"Žoldnéř (z fr. solde, vojenská mzda, od starořímské mince solidus; hovorově též žoldák) je profesionální voják, který se nechává za finanční odměnu (žold) najímat cizí armádou."
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/10/2015
Idem si pre popkorn
Posláno:

Pokročilý
MANIAC napsal:
"Žoldnéř (z fr. solde, vojenská mzda, od starořímské mince solidus; hovorově též žoldák) je profesionální voják, který se nechává za finanční odměnu (žold) najímat cizí armádou."

Zase ta Wiki 😂 kluci vraťte se zpět do reality. Dnešek je vzdálený době, kdy tato definice platila. Dnes i voják AČR je STÁTNÍ ZAMĚSTNANEC ! Tedy o tom, kde a jak bude vykonávat svou pracovní činnost mu stanovuje STÁT. Tolik obecně.

Já chápu, že někteří mají svůj inteligenční potenciál natolik nízký, až je neměřitelný a zoufalou potřebu špinit ty vojáky, kterým nesahají ani pod podrážku jejich bot. Kdo z vás takových má tu odvahu se pod příspěvky, ve kterých urážíte padlé vojáky, se podepsat plným jménem a s adresou?
Posláno:

Pokročilý
Wotan napsal:
Idem si pre popkorn

Bodlo by i pivko, bude to dlouhá diskuze...
Posláno:

Pokročilý
Růža napsal:
Tempo007 BRZDI !!

Proč? Protože vyjadřují svůj názor? Protože braním sebe a svého kámoše, který stojí vedle mně? Protože nebudu přihlížet, když se tu uráží památka kamarádů, z nichž jsem některé osobně znal? Víš, nejhorší nejsou ti, kteří se ozvou, ale ti, kteří raději mlčí...

Těch, kteří nás nazývají žoldáky je hodně, ovšem, když si pro ně pak přijde Policie a jejich obličej se ocitne na TV Nova, jsou to obézní, obrylení a zakomplexovaní jedinci
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum