ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Nože typu Motýlek Možnosti
Fix
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 6/15/2006
Tak ten Brous vypada skvěle. Blahopřeji. Doufám že se někde objeví. Kviz je už delší dobu opraven.
Balisong je můj život a doufám, že můj život nebude záviset na balisongu.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/18/2006
Fix napsal:
Tak ten Brous vypada skvěle. Blahopřeji. Doufám že se někde objeví. Kviz je už delší dobu opraven.

No vidíš to, jak já jsem pitomej. Kvíz jsem si udělal hned, jak si ho zveřejnil a ta otázka mě zůstala v hlavě. No a už jsem se nepodíval, jestli si ho opravil. Omlouvám se, moje chyba.

Jinak BrousBlades BlackCell jsem kupoval v rámci Pre-preorder, takže asi jako před-předobjednávky. Mně osobně to zní skoro jako "smlouva o smlouvě budoucí". Jinak zpracováním je na tom hodně dobře, řekl bych, že až bezchybně. Jediná věc, která je možná kritizovatelná je výbrus. Je to poměrně nízkej a širokej klín, takže řezivost bude horší. Ale to beru pouze srovnání s předchozím modelem B3, kde byl až extrémně vysokej duťák.
Fix
Posláno:

Pokročilý
Bude pražská výstava nožů, nikde jsem nic nepotkal, protože bych byl pro zase si někam sednout Ok
Posláno:

Začátečník
Připojený: 5/15/2016
novinka od Maxace dorazila Happy

ron1 vložil tyto přílohy:
1..jpg.jpg

Fix
Posláno:

Pokročilý
S Banshee jsem dlouho nevěděl o co vlastně jde. Nikde ho Maxace ani MidnightCat nezveřejňovalo s ostrou čepelí ale jen s těmi jejich vidlemi Laugh
Tak jsem se zeptal přímo výrobce. Odpověděli mi něco ve smyslu - jasně že je i s ostrou čepelí, jak jste přišel na to že není? Text u nože sice psal Tanto blade, ale na fotkách nic. Až později o mnoho později se uvolnili nějaké fotky i s ostrou čepelí.
Příjde vám to normální - prodávat nůž a ukazovat ho pouze s trénovací čepelí Happy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum