ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/19/2010
Lokace: Handlová
Prišiel jeden muž k psychiatrovi, že nemôže v noci spať. Keď leží na posteli, stále sa mu zdá, že niekto leží pod posteľou. Tak vojde pod posteľ a s lampou hľadá, kto je pod posteľou. Keď je pod posteľou, zdá sa mu že niekto leží na posteli. A takto celú noc pozerá pod posteľ a na posteľ a nemôže zaspať.
Psychiater mu hovorí, že to je nepríjemná diagnóza, ale on ho z toho dostane ...,keď bude k nemu trikrát do týždňa chodiť na procedúry ... tak pol roka, najviac tri štvrte roka a potom sa uvidí...
Muž sa spýtal psychiatra koľko bude stáť jedna procedúra.
Psychiater hovorí: Ako pre Vás iba 20 eur.
Asi po mesiaci sa stretli v meste a psychiater sa ho spýtal, prečo za ním neprišiel. Muž hovorí, že už je vyliečený, že sused ho vyliečil za pol deci borovičky. A to ako? Spýtal sa psychiater.
Odrezal mi nohy z postele.
Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2017
Šikovnosti i fantázii sa medze nekladú, a že sa obe kúsky naozaj vydarili Ok : https://www.youtube.com/watch?v=gU9cF-z41-I a https://www.youtube.com/watch?v=WSu2qpAxgws
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Žádost

Jurajm vložil tyto přílohy:
Luciferova_zadost.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Je to k smíchu nebo k pláči?

SNÍH PADAL CELOU NOC
8:00 Postavil jsem si sněhuláka.
8:10 Feministka ze sousedství šla okolo a ptala se, proč jsem raději nepostavil sněhulačku.
8:15 Postavil jsem sněhulačku.
8:17 Sousedka feministka se vracela domů a stěžovala si, že ta bujná prsa budou negativně ovlivňovat ostatní sněhulačky, které takto obdařené nejsou.
8:20 Manželský pár gayů, co bydlí vedle, šel okolo a zasyčel, proč jsem raději nepostavil sněhuláky dva.
8:22 Transgender... osoba se mne zeptala, proč jsem raději nepostavil osobu jen jednu, ale s měnitelným orgánem.
8:25 Veganská rodina z konce ulici mne obvinila z plýtvání a stěžovala si, že mrkev je jídlo a ne s ní zdobit postavy ze sněhu.
8:28 Před chvílí mne někdo nazval rasistou, protože ti dva sněhuláci jsou bílí.
8:31 Muslim, co žije přes ulici, nařizuje, že sněhulačka musí neprodleně mít burku.
8:40 Dorazila policie, že prý někdo volal, že moji sněhuláci je uráží.
8:42 Sousedka feministka zase vyšla ven, a že prý musím to sněhulákovo koště odstranit, protože by si to někdo mohl vysvětlovat tak, že žena má být v domácnosti.
8:43 Před chvílí z radnice přijel referent, co má na starosti sexuální rovnoprávnost a vyhrožoval, že odtud mohu být vystěhován.
8:45 Právě dorazila televize z ABC. Ptají se, jak se pozná rozdíl mezi sněhulákem a sněhulačkou. Říkám, že podle těch sněhových koulí. Jsem označen jako sexista.
9:00 Na dopoledních zprávách jsem prezentován jako podezřelý element, potenciální terorista, rasista, homofób, necitlivý delikvent vůči viditelným menšinám, který chtěl využít obtížné povětrnostní situace a dělat společenské potíže.
9:10 Jsem tázán, zdali jsem měl nějaké spolupachatele. Přijeli ze sociálky o odvezli moje děti.
9:29 Krajně levicoví demonstranti, uraženi vším, co jsem spáchal, nyní pochodují naší ulicí, a požadují mé okamžité zatčení, odsouzení a přísné potrestání.

MORÁLNÍ POUČENÍ: TENTO PŘÍBĚH ŽÁDNÉ NEMÁ. JE TO JEN ODRAZ SVĚTA, VE KTERÉM DNES ŽIJEME….........
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Kiwi napsal:
Ne ruský ale bulharsky. Tohle jsem kdysi dával do západočeské brigády, stavili se tam jednou u nich.

Samurai - jedno videjko ruského důchodce nožíře... sice mi tam něco výrobně nesedí mezi kováním a výsledkem ale i tak zajímavé

Ano, v dílně Ivana Radeva jsme byli v roce 2013, ale "starého nožíře" (Ivanova otce?) jsme tam nepotkali...

P. vložil tyto přílohy:
0016.jpg.jpg
0017.jpg.jpg
0018.jpg.jpg
0019.jpg.jpg
0020.jpg.jpg
0021.jpg.jpg
0022.jpg.jpg
0023.jpg.jpg
0024.jpg.jpg
0025.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2006
Lokace: Vysočina
Zeptám se tu, třeba někdo bude vědět. Jakými modernějšími popruhy by se daly nahradit ty staré klasické k batohu ALICE? Zvažuju výměnu za nějaké pohodlnější, delší a více polstrované. Šly by tam popruhy z batohu MOLLE II? Hledám a asi blbě Sad
"...proto se nikdy nepřestávej ptát, komu zvoní hrana. Zvoní tobě!..."
Posláno:

Začátečník
Připojený: 10/31/2007
robjord napsal:
Zeptám se tu, třeba někdo bude vědět. Jakými modernějšími popruhy by se daly nahradit ty staré klasické k batohu ALICE? Zvažuju výměnu za nějaké pohodlnější, delší a více polstrované. Šly by tam popruhy z batohu MOLLE II? Hledám a asi blbě Sad

Ahoj
Šli ale zvaž to původně jsem to taky chtěl ale pak jsem koupil MOOLE II ve woodlandu. Je to super batoh těžší ale já mám srostlý 3 obratle takže potřebuju pevnej rám.Oddělenej prostor na spaní je k nezaplacení a nechá se nastavit že fakt sedí i na moje 2 metry. Mám pár let a nedám na něj dopustit.
Tady je modifikace tý Alice ale já bych to fakt nedělal.
Šutrák

Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/3/2018
Lokace: Czech Republic
Zdravím, mám dotaz zda funguje nože-nůž.com. Odesílal jsem objednávku po mailu jak mají napsáno, informace o přečtení mi však nepřišla, neodpovídají, tak sem tam napsal SMS taky žádná odpověď, proto jsem opakoval to stejně na nože-nůž.cz a taky nic...Takbted nevím co si myslet, jedná se o vánoční dárky tak jsem trochu nervozni....
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2017
Ako nadšený chovateľ korytnačiek mi nedá neuviesť túto raritku: https://www.youtube.com/watch?v=10x8lbEROYk .
Posláno:

Začátečník
Připojený: 11/29/2018
Lokace: Czech Republic
Erik01 napsal:
Zdravím, mám dotaz zda funguje nože-nůž.com. Odesílal jsem objednávku po mailu jak mají napsáno, informace o přečtení mi však nepřišla, neodpovídají, tak sem tam napsal SMS taky žádná odpověď, proto jsem opakoval to stejně na nože-nůž.cz a taky nic...Takbted nevím co si myslet, jedná se o vánoční dárky tak jsem trochu nervozni....

Ahoj, Já jsem objednával ve čtvrtek a pan Šulc ihned odpovedel, objednal jsem na .com. asi to bude tim, ze je sobota, mam pocit, ze tam není odpovědní automat. Počkej do pondělí. Drží palec.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum