ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Hodinky Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2007
naopak já titan opravdu rád mám:

nesmrdí, je hypoalergenní, s tělem se snáší bezvadně, není jedovatý, je opravdu lehkýOk
krom toho mechanické vlastnosti jsou skvělé
nechovej se agresivně, jednej dominantně
fake to fake, soul to soul
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/18/2018
Lokace: Czech Republic
Když jsem je tady uviděl neodolal jsem. Zkusil jsem kromě plátěného pásku i černý kovový a taky to jde. Hlavně nehrozí výměna baterky a ručičky jsou vidět ve tmě celou noc. Prostě parádní.

FerdaHL vložil tyto přílohy:
IMG_20181205_195601.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/4/2007
No akumulátor v solárních hodinkách také není na věky (cca 10let), ale to už budeš mít na ruce asi jiné Happy
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/28/2009
Chloupek, díky. No, na chronomagu nejsem, jinak jsem něco pogúgloval, našel jsem
něco o hodinkách, ale jaký strojek tam je bohužel nic. Také nejsem tak zdatný v angličtině,
vše s překladačem. To dýnko se blbě fotí, je tam hrozně malé písmo. Ještě jednou jsem
se pokusil o lepší snímky, vše mobilem, nemám foto studio. Na dýnku je nápis assembled in Taiwan.
Tady někdo popisuje Timex Camper http://randomfootage.homestead.com/timexcamper.html

sehne vložil tyto přílohy:
IMG_20181206_082649.jpg.jpg
IMG_20181206_082807.jpg.jpg
IMG_20181206_082936.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
jen se registruješ Happy vypadá to, že na dýnku nejsou žádná čísla, to pak bude asi jen o vzhledové shodě, nejjednodušší by možná bylo zajít k hodináři, nechat je otevřít a po takové době přetěsnit, udělat tlakovku, a při té příležitosti ... Happy
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/3/2013
Docela jim sedne kožeňák,myslim Happy

Panchart vložil tyto přílohy:
IMG_20181018_205304.jpg.jpg

Dokud dejchám doufám
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/17/2016
Ahoj.Tak jsem si včera udělal radost a koupil moje prvni Luminoxy,nemáte někdo zkušenost jak dlouho vydrží baterka?Díky.

Michal35 vložil tyto přílohy:
IMG_20181208_082247.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 9/29/2009
Michal35 napsal:
Ahoj.Tak jsem si včera udělal radost a koupil moje prvni Luminoxy,nemáte někdo zkušenost jak dlouho vydrží baterka?Díky.

Ahoj,
mám model 3052.BO a první výměna bylo po třech letech(v záruce). Po dalších třech jsem to poslal zase do Ftime. Už je mám sedmý rok a zatím drží.
M.

loner01 vložil tyto přílohy:
luminox1.jpg.jpg

Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/17/2016
Díky za info...Hmm 3 roky je docela malo.Jsem zvyklej na Géčka a tam mi vydržela baterie bez solaru cca 7 let.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/8/2004
Zdravíčko vespolek, co říkáte na Citizen Promaster Automatic Diver NY0040-09EE ? Bráška si je chce pořídit. Osobně mi ale přijdou zbytečně překombinované vzhledem k jejich ceně.. Doporučte nějakou variantu. Jinač stěžejní faktor používání jest Jachting.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/13/2015
sehne napsal:
Nevíte jaký tam je strojek?

M24 caliber sa to volá. Ak by si ich niekedy chcel pustiť ďalej, rád sa o ne prihlásim.

Chloupek napsal:
nejjednodušší by možná bylo zajít k hodináři, nechat je otevřít a po takové době přetěsnit, udělat tlakovku, a při té příležitosti ... Happy

Tak to pozor! Tieto hodinky sú konštruované ako jednorázové (neservisovateľné) a pokusmi o otvorenie zo zadu dôjde s najväčšou pravdepodobnosťou k poškodeniu púzdra! Tiež ich mám a už preventívne som sa zaujímal o možnosť opravy pre prípad, že by dodýchali a tuším som niekde videl, že ich otvárali cez sklíčko a ciferník. Na servis sa proste nemyslelo. Mali sa zahodiť a nafasovať nové.

Ctihor vložil tyto přílohy:
Timex_M24.jpg

Abstinujúci nožoholik v recidíve
Posláno:

Štamgast
Happy tak ještě že tak, už jsem se s jednorázovkami setkal, ale tam to bylo na první pohled vidět, u timexu by mě to ani nepadalo, díky za info Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/13/2015
Pozerám, že na tom linku, čo sem dal sehne, píše, že púzdro je jednoliaty kus plastu:

"Lacking a caseback, as it is all one solid piece of injection-molded plastic, if the movement needs to be reached, the crystal must be removed, and then the crown disengaged so that the movement/dial assembly can pop out the front."
Abstinujúci nožoholik v recidíve
Posláno:

Štamgast
nj, ale to by si to člověk nejdřív musel přečíst Shocked Laugh
Posláno:
Začátečník
Připojený: 3/31/2018
ja dnes usateHappy

ingin vložil tyto přílohy:
IMG_20181208_152753.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/8/2015
Panchart napsal:
Docela jim sedne kožeňák,myslim Happy

Taky jsem teď hodil Citizeny na kůži a zatim dobrý Happy ...

tpk1001 vložil tyto přílohy:
CITIZEN.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum