ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pouzdra Možnosti
Posláno:

Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 9/22/2017
Tohle jsem sem ještě nevložil, taky už starší kousek...

deight vložil tyto přílohy:
WP_20170312_13_33_41_Pro.jpg.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2017
Pekný, cowboyský kúsok Ok .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2009
Lokace: Smiřice
Mám dotaz.

Používáte někdo při šití pouzder šicí stroj jako je na obrázku, je to použitelné. Šiji zatím ručně ale pomocní by se hodil. Dík za reakci.

Kiwi vložil tyto přílohy:
Klip.jpg

Mám tlačítko mail. Na pm-ka nebudu reagovat. Jdou automaticky do spamů.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/8/2016
Ahoj měl bych dotaz, jaký přípravek používate při finální impregnaci koženého pouzdra? Mám všechny hrany kůže otřepené a zkoušel jsem různé návody a postupy - na vlhké kůži zahladit hrany, na sucho drěvěným přípravkem. A pořád stejné! Nebo je na to nějaký speciální fígl? Díky za pomoc
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
obecně se hrana kůže hladí tak, že chlupy kůže něčím opatláš a pak je ve směru srsti uhladíš kostí, plátnem, dřívkem prostě něčím tvrdým hladkým.. někdo používá vosk, někdo hustší barvu, možností je více, výsledek je stejný..

pokud ti to nejde a nevypadá to, že to bude rukama, může být na vině i činění kůže.. měl jsem kdysi chromočiněnou kůži a tam jsem se mohl postavit na hlavu a hrana vyleštit prostě nešla..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Ja som zatiaľ hrany vždy vyhladil po navlhčení vodou Wink ,ale druh kože môže mať vplyv na výsledok .
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/8/2016
No kůži jsem kupoval jednou na Jataganu a jednou na shop. Zkusim sem přidat foto. Zaujal mě ten vosk. To je normální vosk jako na svíčce nebo nějaký speciální na kůži? Diky
Posláno:
Začátečník
Připojený: 10/12/2018
Lokace: Pětilistá růže
Když jsem chodil pro rozumy k starému sedláři, tak doporučoval na zahlazení stran sliny.Vlastní. A potom doblejskat kostí Každý at dělá jak chce. Já kupuju barvu na hrany v Kutilovi na Florenci. Podle čichu je to na bázi disperzních lepidel. Herkules a podobně.Takže jsem to zkoušel a jde to i s nimi.Jen je je třeba víc naředit, aby kůže víc pila.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
používám tekutý vosk na boty, dříve to byl kiwi, který se dneska už nedělá, jeho alternativou je toto:
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/5/2013
Pokus o pouzdérko na Victorinox alox.

Exodus vložil tyto přílohy:
PC060489.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum