ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kizlyar Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/17/2008
Tak to nasere. Zrovna Filin mám. Ran už dostal nepočítaně a pořád drží. Buď jim v Rusku tak strašně kolísá kvalita produkce, nebo je v oběhu dost nekvalitních "fejků" Confused Cry Surprised

vpaca vložil tyto přílohy:
filin_a.jpg.jpg
filin_b.jpg.jpg
filin_c.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/22/2012
Myslím že to bude skôr to kolísanie kvality. S tým mali problém už dávno. No tiež sa mi zdá že vypustili do sveta nové modely (filin, sova..), polonapodobeniny fallknivenov, ktoré sú menej kvalitnejšie ako tie staršie. No súdim iba z fotiek a z info z netu. Sám som žiadden nemal. Ale keď ten tvoj slúži tak Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/23/2017
Dnes jsem v lese testoval Vorona jedničku (se záštitou)a předčil má očekávání.Ta ruská ocel 65×13 toho snese opravdu hodně (bodání, páčení, sekání...)a žádný zub a stále slušně drží ostří.Úchop neskutečně komfortní.

Dave93 vložil tyto přílohy:
IMG_20180420_140607.jpg.jpg
IMG_20180420_140546.jpg.jpg
IMG_20180420_140434.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/23/2017
Mám otázku na příznivce-znalce taktických nožů Kizlyar... značených na hřbetě číslem.Prošlo mi rukama pár těchto nožů a všechny měly číslo 2 tisíce a nějaké drobné.Předpokladám, že těchto nožů vyrobili za těch x let více tisícovek.Je to číslo nějaký složený kód.. např.rok, série,kus nebo pouhé pořadové číslo vyrobeného kusu? Díky za info.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 4/3/2013
Ja mám číslovaných Kizlyarov niekoľko. Začínajú od čísla 2225 - Korshun z r. 2013 až po číslo 9534 - Fenix 2 z r. 2012. Asi to budú štandardné výrobné čísla.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 4/11/2017
Zdravím všetkých
Neviem či sa to tu už riešilo, no predsa sa spýtam. Aké máte skúsenosti s Kizlyarom Supreme Vega? Až doteraz sa mi veľmi páčil, tie linery, lock a aj celková stavba noža pôsobí stabilným a spoľahlivým dojmom. Ako však hovorím, až do momentu čo som videl nasledovné video: https://www.youtube.com/watch?v=heNkb9MgBCk . To už to nadšenie pominulo, ale možno sa mýlim a nôž bol prílišne používaný, ale vyzerá novo. K tomu by som mal ešte jednu otázku, týkajúcu sa dvoch dosť odlišných klipov. Jeden je plná šípka a ten druhý taký štandardný perforovaný. Je to modelmi Kizlyar a Kizlyar Supreme alebo v čom to je? Vdaka.
Posláno:
Pokročilý
Ešte jedna otázka pre majiteľov odlišného modelu. Ide o Kizlyar Supreme Dream Satin. Aká je spokojnosť? Negatíva, pozitíva. Rád by som obdržal nejaký feedback, skôr než si ho kúpim.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/17/2008
Ohledně číslování - jedná se jen o pořadové číslo.

S Kizlyar Supreme zkušenosti nemám. Jen vím, že Kizlyar a Kizlyar Supreme jsou dvě rozdílné značky.
Posláno:
Pokročilý
[quote=vpaca]
Tak to áno, jedna je z Dagestánu a druhá z Ruska.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/3/2018
Lokace: Czech Republic
Mám Koršuna 3, ale nějak se mi nedaří, aby přes hřbet házel jiskru při škrtání firesteelem. Stáhnul jsem černění, lehce jsem na brousku zkusil srovnat hřbet, aby tam byla co nejvíce hrana, ale stejně se mu nechce. Nemá prosím někdo radu, co ještě zkusit? Jediné, co mě napadá, je pokračovat v broušení hřbetu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
Není špatnej...Ok Wink

Dufek vložil tyto přílohy:
Kizlyar.jpg.jpg
Kyzliar_II.jpg.jpg

Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/12/2017
ahoj
právě mne uhranul tento Kiz
https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=8bvwMXtmPLg
https://www.kniland.cz/outdoorove-noze/noz-kizlyar-supreme-city-hunter-aus-8-lsw-micarta/

máte někdo? nějaké postřehy?
dík Dan
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/30/2017
Tiež som nad ním rozmýšľal, nakoniec som kúpil iný kizlyar, ale výhoda toho city huntera je, že ho robia aj v oceli m390 a nemá až tak prehnanú cenu.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/30/2011
Lokace: ZČ

pro WuDan: https://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=847663#847663
Používám ho i jako městské edc ( to častěji ) a jsem spokojen.
Kdyby byl konkrétní dotaz ... Co od něj očekáváš ?
Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/12/2017
no super,paráda, musím ho mít Happy
očekávám od něj to že bude jako EDC do práce, kancl..takže na krabice, pak do lesa na pár klacků co hodím psům, žádná tvrdá práce, ale na čundr bych ho taky rád vzal, a to je jídlo, semtam ohniště,,,ale žádný rambo styl
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 3/30/2011
Lokace: ZČ
WuDan napsal:
no super,paráda, musím ho mít Happy
očekávám od něj to že bude jako EDC ... ,,,ale žádný rambo styl

Myslím, že budeš spokojen.
Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví co je třeba.
Nůž slouží mě, nikoli já jemu.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum