ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kizer Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/29/2016
Ja zas nedam z ruky Mjölnira Kizer posledni dobou co nastavil priznivejsi ceny za mě docela jede Ok
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/30/2017
Aileon je teraz v akcii za 80€, to je neskutočná cena.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/5/2015
Dnes dorazil Gemini. Je to moja prvá skúsenosť s Kizerom. Musím povedať, že príjemne prekvapil.

Mirec347 vložil tyto přílohy:
IMG_20190118_144425.jpg.jpg
IMG_20190118_144400.jpg.jpg
IMG_20190118_144503.jpg.jpg
IMG_20190118_144324.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Jj, Gemini podle mě patří mezi nejlepší EDC nože vůbec. Takovej oblázek do kapsy a šikovná řezivá čepel. A ještě je za takový pohodový peníze. Užívej ho.

Obecně si myslím, že Kizery jsou v našich končinách neprávem opomíjený nože.
"Thin is sharp."
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 2/5/2015
Ďakujem. Áno sám som akosi doteraz túto značku obchádzal. Myslím, že Kizer ponúka fantastický pomer cena/kvalita. Aj prezentáciu majú peknú. Budem si túto značku teraz viac všímať a hlavne čakám na ich nové modely.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
Kizery jsou super, materiálově vyšší řady za ten peníz paráda, pár jich mám a snesou porovnání s čímkoliv dražším a víc emerickým...Happy Mě osobně se spíš líbí větší modely, tahám v kapse denně Kane v titanu, hrozně se mě líbí třeba Toro, to je skvělá kudla...a souhlasím, že Gemini je jako EDC parádní, skvěle chodí, materiálově taky nemá chybu, dobře si koupil..Ok
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/29/2016
Kizer ma za mě hodně dobre nastaveny ceny. Takze cena/vykon je na hodne dobry urovni. Jinak taky preferuju ty vezsi kusy, nejradsi mam Mjölnira, kterej je ergonomicky vazne moc poveden a krasne sedi v ruce, jen skoda, ze titan je hladky a nema nejakou lehci texturu aby lepe drzel v mokre, nebo naopak vysusene ruce.

Byt je na me osobne Gemini male tak se mi moc libi a kdyby Kizer udelal nejakou Xl verzi urcite bych dinej sel.
Tak at ti to reze a dobre slouzi.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum