ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sebenza Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 2/10/2014
Sebenza a Umnumzaan odladěné houbičkou na nádobí ... :D

Jarett vložil tyto přílohy:
IMG_0826.jpg.jpg
IMG_0827.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
rozebral jsi ji a střenky jenom šudlal?
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
hamon napsal:
já od nich nějak nejvíc můžu 21, ten nůž má podle mě jasnou myšlenkuOk

... rozhodně 21 je naprosto geniálně vymyšlená Ok Tu 25 mám za úkol dostat do kondice Wink je to moje první seznámení s 25, ale kam se hrabe na 21. Co je ale zajímavý, že s 21 má stejně rozložený díry - pasuje mi maskovací přípravek na pískování Wink

to Jarett: A není to pak "smekavý" v ruce? Přijde mi, že majitel si tu 25 co mám na stole taky trochu "přelíznul" a osobně z toho nože v ruce nemám dobrej pocit - ztrácí se jistota úchopu. Sad
"Všechno, co jste kdy chtěli vědět o frézování G10-tky (ale báli jste se zeptat)" :) Kontakt prosím přes EMAIL!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
Lokace: Český Těšín
WuDan napsal:

Sice jsem nedodal své fotky ale taky odpovím. Už jsem je nenašel ani tady na knifu. Vypadá to stejně na mých bývalých kudlách což byly Bradley Alias a Sebenza.

Určitě to rozeber ta hrubá strana má v sobě jakoby nějaké abrazivum a uvidíš to na stole jak to z toho padá. Chce to pak všecko vyčistit a namazat před složením. Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/10/2014
WuDan napsal:

Rozebral, pak jsem použil asi šest houbiček a bylo to. Jen musíš dát pozor, aby jsi měl směr "houbování" rovně a stejnoměrný přítlak, aby pak na povrchu nebyly šmouhy. Začal jsem s okraji střenky a plochu dělal na závěr. Celý cca 10 minut. Vypadá to parádně a každý se mě na to ptá, kdo mi to dělal :D

Povrch je pořád na úchop jistý, nic se nesmeká. Titan má docela vysoký koeficient tření, tak se drží dobře :)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum