ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Coldsteel - I. Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 12/21/2017
Tak závady odstránené.
Čepeľ nabrúsená, dosadacia ploška ohladená používaním.
Ručka- hranky zrazené, úchop fajn.
Poistka chodí ľahko.
Ložisko namazané, behá pekne.
Klip- hrana zľahučka zaoblená. Drži v vrecku stále dobre a keď treba tak sa dá aj vytiahnuť.

Teraz je to príjemný zatvárak ktorý sa uplatní napríklad aj na chate v kuchyni, kde domáci na brúsenie kuchynských nožov moc neveria. Ono to mäso, chleba alebo kapusta sa dá nejak nakrájat aj menším zatvárakom a menej je niekedy viac...ale viac je vždy viacWink

slnko vložil tyto přílohy:
image.jpeg.jpg

knívleysur maður er lívleysur maður
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/30/2017
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/29/2016

Ja sem nato koukal zrovna vcera Grin jen skoda, ze je to potvora zubata Neutral tu bych bohuzel nevyuzil.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/18/2007
Současné příznivé výprodejové ceny mě zaujaly a tak jsem se rozhodl po čase pořídit nějaký další nožík s triadlockem.
Dlouho jsem váhal mezi zubatým Voyagerem a polozubatým Reconem.
Nakonec jsem se rozhodl takto Happy
Tak snad mám zas na nějaký čas vystaráno.

Karliq vložil tyto přílohy:
IMG_5202_v1.jpg.jpg
IMG_5194_v1.jpg.jpg
IMG_5196_v1.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Dobrá voľba Ok .
Posláno:

Pokročilý
Ja premejslel o malym Voyagrrovi, ze bych mu na brusce sundal zuby a udelal novou fazezu, ale zbytecne moc prace, bohuzel zubace moc nevyuziju
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/18/2007
Za těch 1090Kč, momentálně i včetně dopravy, to sundání zubů stojí za úvahu. Pokud má člověk slušnou pásovku a jistou ruku, tak to ani moc práce nebude.

Ale já bych se těch zubů zas tak nebál. Jasně, že tam ty zuby při řezání trošku překážejí. Ale chleba se tím ukrojit dá, provázek to přeřízne a na vyřezávání ze dřeva stejně člověk sáhne po jiném noži. A jako hračka je to fajn Happy
Posláno:

Pokročilý
Pasovku prave nemam, jinak uz by byl doma, jinak Voyagery mam 2 oba XL verze tanto a clip point, ktomu jeste XL Recona z CRS-XHP, takze ho zas tak nutne nepotrebuju. Happy
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/27/2014
Na puvodnim Vaquerovi, nyni uz old, jsem kdysi nechal sundat zuby, asi takovych kousku po svete moc nebeha, ale je z nej trochu kopitoidni kudla. Takze pozor, nejen zuby pryc, ale i trochu povytahnout vybrus.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/13/2016
Ja tie zubiska milujem. Veď to reže ako motorovka a je jedno čo. Rezne, mrkva či papek na opekanie .

Tvrdohlavec vložil tyto přílohy:
8512AA1F_E702_47D4_941B_97A7A8101259.jpeg.jpg

Chlap bez noža je ako krtko bez lopatky!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Tibb napsal:
Na puvodnim Vaquerovi, nyni uz old, jsem kdysi nechal sundat zuby, asi takovych kousku po svete moc nebeha, ale je z nej trochu kopitoidni kudla. Takze pozor, nejen zuby pryc, ale i trochu povytahnout vybrus.

No já si myslím, že odbrušovat ty zuby je nešťastnej nápad. Průřez čepele je klín, a když odbrousíme ty zuby pryč, ubereme tím nejspíš dost materiálu a bude z toho pávě to kopyto.
A vytáhnout výbrus - i kdybych se do toho pustil, myslím, že bych mohl čepel tak trochu vyžíhat a nůž by šel do kytek. Alespoň myslím. Kdyžtak mne opravte.
Kdo jí tvaroh, vidí za roh.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/28/2009
Zdravím,
pořídil jsem si po větším úsilí novější espadu XL z CTS XHP, jelikož je to pro mě nezbytnostHappy
Nicméně ta stará z AUS8 dopadla po jedné dřívější akci a nějakém prasáckém sekání
do kdoví čeho tak, jak je vidno na fotkách. I ten otevírací bazmek je skoro vyrvaný ze závituConfused
Myslíte, že se s tím dá ještě něco vymyslet? Nebo že by se tady našel někdo, kdo by byl schopen, potažmo ochoten zhotovit tu čepel?
Přece jen je mi líto ji hodit do šrotu, stála před lety taky cca 11 a zažila toho dost, chuděra.
Určitě se jí nechce do invalidního důchoduHappy

mirtakco vložil tyto přílohy:
IMG_20190207_153221.jpg.jpg
IMG_20190207_153056.jpg.jpg
IMG_20190207_153037.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Skvelý pracovný nôž, ktorý naozaj znesie bársčo za fakt prijateľnú cenu: http://www.noze-nuz.com/coldsteel/CS20NSC.php . Keby som na ryby nemal kudu, hned kupujem Ok .
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/13/2013
mirtakco napsal:
Zdravím,
pořídil jsem si po větším úsilí novější espadu XL z CTS XHP, jelikož je to pro mě nezbytnostHappy
Nicméně ta stará z AUS8 dopadla po jedné dřívější akci a nějakém prasáckém sekání
do kdoví čeho tak, jak je vidno na fotkách. I ten otevírací bazmek je skoro vyrvaný ze závituConfused
Myslíte, že se s tím dá ještě něco vymyslet? Nebo že by se tady našel někdo, kdo by byl schopen, potažmo ochoten zhotovit tu čepel?
Přece jen je mi líto ji hodit do šrotu, stála před lety taky cca 11 a zažila toho dost, chuděra.
Určitě se jí nechce do invalidního důchoduHappy
a co to jenom nabrousit, mne se ten tvar čepele takhle líbí,ten nůž je samá zatáčka tak proč ne čepel
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2017
...srovnal bych ten půlkruh a používal jako zkrácený úchop :)
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 3/16/2008
Přesně tak, poradny nůž potřebuje poradny choil Happy.
Je lepší mít nůž a nepotřebovat ho, než potřebovat nůž a nemít ho.
EDC:SPD Military Fluted GoldScrew, Fenix PD35TAC
Posláno:

Pokročilý
Je pravda, ze se to ostří vyštiplo nejlip jak mohlo Grin choil z toho pujde udelat krasne
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
na druhé je konečně pořádný zavírák s malou čepelkou Laugh

Chloupek vložil tyto přílohy:
P1120884.JPG.jpg
P1120885.JPG.jpg

Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Pokročilý
Dneska dorazil posledni chybějici kus do sestavy a jeto parada mit je takhle pohromadě

Johny22 vložil tyto přílohy:
20190227_172028.jpg.jpg

Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/30/2014
Johny22 napsal:
Dneska dorazil posledni chybějici kus do sestavy a jeto parada mit je takhle pohromadě

Pěkná sestavaOk , ale doporučuji neusnout na vavřínech, voyager vaquero by to vyšperkovalHappy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum