ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
LIPOVÁ 2019 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2009
Lokace: Stupava SR
Bodlak >>> pekny navrhApplause za mna moze.
a asi bude treba konzultovat ako pise LiborZ technologiske moznosti , ale sietotlac zvladne vela, ale treba konzultovat. A vidim to velmi pozitivne nakolko ak sa spoji navrh Bodlaka a ochota P.Dohnala nechat vytlacit trika s logisticko technicofinancnym návrhom Factoriho ,tak uspech je zarucenyApplause Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Lokace: Děčín - Bělá
Tak začínám šetřit na 2 trika.... Z loňska jedno nestačí!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/3/2013
Motorkar napsal:
Bodlak >>> pekny navrhApplause za mna moze.
a asi bude treba konzultovat ako pise LiborZ technologiske moznosti , ale sietotlac zvladne vela, ale treba konzultovat. A vydim to velmi pozitivne nakolko ak sa spoji navrh Bodlaka a ochota P.Dohnala nechat vytlacit trika s logisticko technicofinancnym návrhom Factoriho ,tak uspech je zarucenyApplause Ok

A navíc už je hotový návrh na příští ročník. Petrův je za mě také hodně dobrý. Bude stačit přepsat čísla Grin
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Moderátor
Připojený: 12/20/2005
bodláku dobře ty, přesně podobný tuning jsem myslel.. přeci jen jsem holt víc strojař a jdou mi víc ty technické než estetické záležitosti.. na černé je to velmi povedené a rád bych to měl na triku .-)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 6/8/2017
Pokud byste se shodli na mém návrhu tak mi napište, pak bych to celé doladil a připravil tisková data. Nápad od Petě Dohnala se zavírákama je taky pěkný, jak píše, kdyby to dotáhnul tak by to mohlo být taky super Ok Ochoty, že zařídí vytištění triček bych využil, přece jenom je to léty prověřená kvalita Wink
Co se týče barvy, tak se přikláním k táboru tmavých barev, grafit, zelená, hnědá, khaki, cokoliv co se dá vzít na čundr. Černá - horko, bílá a světlé na prd. Wink
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/27/2011
Bodlaku, superOk. A za mě taky tmavší (ne černá).
Mám silně vyvinutou slabou vůli.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
Lokace: Studénka
Grafit je super,nebo petrol... Fakt by stačily dvě barvy...Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Kedysi bola len jeda farba a šlus, max farba a čierna.
😀
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Lokace: Děčín - Bělá
Já mám černé - a někdy mě zamrzí, že jsem nevzal i další barvu... Takže petrol, či khaki by byla velké +.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
Lokace: Handlová
Oba návrhy parádne! Jeden tento rok, druhý v 2020. Je dobré mať "nadrobené". Happy
Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 7/21/2017
Ahoj, chlapi,
moc bych se přimlouval za zelenou (olivovou) barvu. Myslím, že je mezi námi hodně těch, kteří jezdí ven do lesa (vandr, čundr, bushcraft – říkejme tomu, jak chceme, to je jedno) a tak je nějaká zelená barva jasná volba. Potom je mi blízká černá barva, v létě ji sice nenosím, ale po zbytek roku často. Prostě loňské barvy, klidně jeden motiv, více se mi líbí ten Bodlakuv. Ať to dopadne jakkoliv, moc se na vás těším.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Lokace: Stupava SR
No ako je jasne z debaty tak navrh "Bodlak" a na farbu by bolo dobre aby admin spravil anketu do hlavicky knifu (aby to bolo stale na ociach)>demokraticke riesenie..... Alebo organizátori (Bodlak ,Factory,Dohnal) urcia farbu-y a je vymalovaneLaugh .
Ja mam moc rad cervenu,ciernu,navy....Cize kazdemu sa ine paci tak bud anketa alebo "organizator" urci !!! Inak stale neni , jasne ci 3ca "chce spolupracovat" ale myslim ze to bude asi najlepsia cesta BFD
Milan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/9/2010
Bodlačku:moc pěknyOk
P.Dohnal:tam by si myslim stačilo poladit a taky paradaOk
no barvu neřěšim ale přiklanim se spiš tmavšim variantam barevHappyhlavně že trika budouAdmire

nevim jestli se tu řešila gramaž nečetl jsem cele ale volil bych větči at cosi vydržiHappy

tož asi tak......mrGreen

KOUPIM...Kershaw Shallot s hladkou čepeli nebo Kershaw Damascus Shallot nebo Kershaw Shallot Sandvik 14CZN/ZDP189 composite steel
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/21/2012
Bodlačku paráda 👍🏼👍🏼
K lidem se chovám tak, jak bych chtel, aby se oni chovali ke mě.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Bodláku, jsem sice "tvrdý staromilec", ale tvůj návrh mě ťukl na první pohled dobrý. Jak píšeš je třeba doladit síly čar, ale jinak bych to nechal.

Barvu bych bral khaky, tam jsou všechny.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/4/2010
Taky se mi líbí návrh od Bodláka a zvolil bych tmavě šedou barvu...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
Lokace: Studénka
Když jsem mrkl na tabulku z roku 2017,kdy se vybíralo z plné škály barev,tak největší úspěch měly:
Graphite
Black
Brown
Vine
Olive
Petrol

Tak pokud bychom vybírali z tohoto seznamu dvě barvy,mohla by být většina spokojena.
Jen by to chtělo tu anketu,ať je to trochu přehledné.

Moje volba by byla Graphite a Olive.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/6/2005
Bodláku, super návrh. Admire
Barvu bych volil tmavou a gramáž jako vždy....

Sem tam něco dělám z kůže ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/12/2010
teda tady se dějí věci...taky se přiklaním k navrhu od bodláka. a barva je mi jedno. zbytečné dohady..
Pijem dokud nepadnem a když padnem pijem v leže
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/27/2018
Lokace: Nymburk
Ahoj,
můžete mě prosím zasvětit o jakou akci jde?
Nikdy jsem tam nebyl a neznám, tak abych neumřel blbej
Zní to zajímavě :D
Když už, tak už...
Uživatelé v tomto tématu
Guest, RomanDX

Přechod na fórum