ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Milan Sampo Kalmár Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/28/2008
Zdenek napsal:
Panove, vubec nechapu, proc se zde, tak jako na jinych vlaknech, zacina rozjizdet konfrontacni diskuse. Kde se bere ta potreba "pomerovat si pindoury" kvuli poznamce, ktera jiste nebyla myslena nijak zle? Nevim proc a kvuli cemu se pan Matejka vlastne ohrazuje. ....
Noze pana Kalmara jsou krasne a je v nich hromada umu a remeslnickeho fortelu. Nicmene tento typ noze je take jisty trend, ktery nevime, jak bude trvaly. Pred par roky tu byla doba otroku ze stolete oceli a dnes po nich ani pes nestekne.
Vezmete rozum do hrsti a nebudte paranoidni.
Ozvu se vždy, když někde slyším nebo vidím svoje jméno.Tady na tomto vlákně je to navíc mimo mísu.Mám svoje vlákno a svoje webové stránky, tak pokud má někdo připomínky k mojí prezentaci čehokoliv, můžeme se bavit tam. Nepočítám se mezi ovčany v této společnosti, mám svůj názor, postoj a způsob vyjadřování k čemukoliv a o čemkoliv, kdo mne dobře zná, ví, že jsem živel a beran a za svým názorem si stojím..Ohrazuji se proti blbostem, které nic neřeší, ale ani nic podstatného neznamenají. Ten výraz "NICMÉNĚ" hovoří za všeSad Přečtěte si pár příspěvků nazpět, proč tahle nicneříkající debata vlastně vznikla. Proč řešíte, zda ten, či onen model nože je a bude módní záležitostí a jak dlouho? Každému se líbí něco jiného...To je ta pravá demokracie, které mají všichni pořád plnou hubu - RESPEKTUJI a TOLERUJI názor druhého, ale nemusí se mu bezezbytku podřídit. V praxi - mám rád skandinávské nože, nemusím nože armádního typu, ale nepřestanu kamarádit z někým, kdo je má rád a kdo je preferuje. Je to jen jeho věc a volba!!! Tohle vlákno si opravdu nezaslouží, aby se tu řešily nějaké píčoviny!!! Howgh!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
matějka napsal:
.... Nepočítám se mezi ovčany v této společnosti, mám svůj názor, postoj a způsob vyjadřování k čemukoliv a o čemkoliv, kdo mne dobře zná, ví, že jsem živel a beran a za svým názorem si stojím. .... Proč řešíte, zda ten, či onen model nože je a bude módní záležitostí a jak dlouho? ....Tohle vlákno si opravdu nezaslouží, aby se tu řešily nějaké píčoviny!!! Howgh!

Pokud vim, tak Vas nazor Vam neberu a totez ocekavam od Vas.
Jiste si toto vlakno nezaslouzi, aby se tu resily pi**viny, souhlasim. Proc je tedy resite predevsim Vy? Branite se jako male dite, kteremu chteji vzit hracku. Trochu smesne, ne?
“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Ono je to dané tým,že p. Matéjka má takýchto poznámok, ktoré sú skutočne neadresné, nevecné a osočujúce, pod svojimi videami, príspevkami na Youtube a isto aj v správach, či mailoch desiatky a ich intenzita a útočnosť sa stupňuje čoraz viac, takže niet divu, že potom aj na niečo, čo vôbec nebolo myslené ako útok, výčitka alebo zhadzovanie, reaguje takto.

Ale zas- niekto môže napísať úplnú hlúposť alebo aj urážku a nikto si to tu nevšimne, niekto iba svoj názor alebo rečnícku otázku a už sa rozprúdi "debata", ktorá vôbec nepojednáva o merite veciWink
A keď už je spomínaná demokracia, o ktorej postkomunistické krajiny stále nemajú skoro žiadne povedomie, nieto, ešte aby sa v nich uplaťňovala, tak práve o tom je- povedať, napísať si svoj názor, myšlienku, skúsenosť a pohľad...
A áno, toto je galéria človeka, ktorý ovláda to, čo robí a jeho nože sa mi vždy páčili.
Rovnako, ako videá, i mnohé názory p. Matějku a tak to ostane.Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/13/2015
Dobrý den
Nože zde prezentovány se mi moc líbí a je zajímavá jejich historie i současnost. Videa pana Sampa jsou zajímavá a poučná Ok Happy
Děkuji za ně pokaždé se člověk něco přiučí i když si myslí že už to zná a to platí u videí ostatních účastníků knifu.
Milan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2008
Moji jakuti.

venco vložil tyto přílohy:
20170826_110511.jpg
20170826_110555.jpg
20170826_110638.jpg.jpg

Forest Hardworker Club
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/14/2010
Když už snad pominuly ty šílený nájezdy borůvkářů, došel jsem si včera nasbírat i já jen tak trochu na chuť. Společnost mi dělal jeden překrásný yakut od Milana. I když to už tady bylo několikrát řečeno, musím velice pochválit preciznost provedení a to jak nože tak pouzdra. I přes svojí velikost je nůž díky montáži na trn a vybrání čepele neuvěřitelně lehký. Při délce 240 (120 + 120) váží 142g. Pouzdro je bytelné a krásně ušité z kůže 5mm
Milane, ještě jednou díky moc!Applause Applause Applause

midlan vložil tyto přílohy:
DSC05980.JPG.jpg
DSC05985.JPG.jpg
DSC05987.JPG.jpg
DSC05990.JPG.jpg
DSC05997.JPG.jpg
DSC05991.JPG.jpg
DSC06002.JPG.jpg

Sla
Posláno:
Začátečník
Připojený: 1/15/2016
Nuz super, ale ta kuksa je perfektni.
Co je to za drevo? Diky
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 6/14/2010
Jedná se o nádor z břízy - viz vlákno Kuksa
http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=28615&p=4
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 5/26/2013
Nádherný nůž i ta kuksa Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Tieto nože si sami pýtajú pobyt, i fotenie, v prírode.Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
parádaOk
Před úspěch nesmrtelní bohové zařadili pot. Hésiodos
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 5/9/2017
Zdravím, mám takový dotaz, no nevíte někdo náhodou co je s panem Kalmárem?:) Snad je v pořádku a má třeba jen rozbitý PC a nemůže komunikovat.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2008
Ahoj tu moc nechodí. Napíš mu na facebookový profil /messenger/, tam reaguje hneď.
Forest Hardworker Club
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 5/9/2017
Facebook nemam, pisem si na mailu. V listopadu jeste aktivni, co psal, ze mi nuz odesle v neblizsich dnech, no a od te doby se neozval. Tak vypada to, ze je v poradku, tak aspon tak.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum