ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Pospa Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/23/2010
Pospaknives- 145) Instruktor.

sendvič s 19 312 na středu a divokým damaškem 150 vrstev na bocích od bemetal.cz, kožená ručka, záštita a prstýnek patinovaná konstrukčka, bodec a prdelka kalená nástrojovka

celkem 295 mm
čepel 170 mm
ručka 125 mm
váha 378 g

Pospa vložil tyto přílohy:
11a.jpg.jpg
12.jpg.jpg
13.jpg.jpg
15.jpg.jpg
16.jpg.jpg
16a.jpg.jpg
17.jpg.jpg
19.jpg.jpg

chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 6/9/2016
Je to tady samá paráda.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/16/2009
Na fotce pěkný,ale v ruce špicový.Jirko to je první dýka co obdivuji .
Admire Admire
Posláno:

Štamgast
tak konečně i s futrem

p1.jpg.jpg
p2.jpg.jpg
p3.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Tak a teď už přijde na řadu ten můj? Wink
Posláno:

Štamgast
jendach napsal:
Tak a teď už přijde na řadu ten můj? Wink

asi 3 vteřiny jsem si říkal, hele, on chce taky dýku. Pak jsem si vzpomněl, že se mi tu válí ta tvoje AK5 a ještě "se ani nevybrousila"!!! Sad Je líná jak prase! Zkusím jií trochu domluvit Wink
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/2/2014
Dýka je neskutečná bombaAdmire
Posláno:

Štamgast
berte prosím s nadsázkou a humorem Grin

- vždycky když se se.u s výrobou a pak brousím čepel na dýku, tak si nadávám, proč jsem raději neudělal 2 normální hezký kudly Happy . Pak mrknu, jak je tam mrcha agresivní a provokativní a dojde mi, že ta facha stála za to Grin

- vím, že dýky jsou nože, co se týka praktického použití, na ho.no, ale prostěse mi líbí. Líbí se mi dýky Commandos, SA,SS, i moderní dýky od SOGu. Tak jsem udělal tento model tak trochu jako tichou, nenápadnou poctu k výročí republiky.

- nedávno se tady někde diskutovalo, jak má vypadat vojenský nůž a k čemu jej vojáci využívají. Teda navíc oproti civilům. Jasně, dělaj s nožem vše, co člověk na vandru. +zakopou tank+ vyhloubí střelecké stanoviště+ otevřou KDčko. Od Arnyho, SLYho, Chucka, tuctu špinavců atd také vím, že voják narozdíl od civila, použije nůž na "tiché řešení". Tam potřebuje hlavně výborné penetrační vlastnosti. Zejména dnes, když nůž musí projít různými kapsičkami na taktické vestě a dalším moderním brněním, co člověk nosí. Jo, tam dýka asi dost uspěje. Kolik dnešních vojáků takto nůž používá si nedovolím posoudt. Viděl jsem dost nožů od Maďariče, a téměř všechny ve sbírkovém stavu. Takže vojenský nůž musí také nosit nějaký ten nápis na čepeli, slušit uniformě a budit respekt a strach. Myslím, že jsem to splnil (krom toho nápisu).

- ještě jsem si vzpomněl. že "dobře oholený voják je milimetr pod kůži
a výborně oholenému se blýskají čelisti!!!" TAk jsem to testnul Grin A taky dýka př čištění čepele výborně zvětšuje kožní řasu mezi ukazovákem a palcem Grin

b4.jpg.jpg
b2.jpg.jpg
b3.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
Taký si ako wesley snipes v expendables 3 Grin Wink Ok
Nie že by si sa mu podobal Shocked Happy to nie Laugh ale aj on si týmto spôsobom vo filme holil bradu Wink
Posláno:

Štamgast
lacike napsal:
Taký si ako wesley snipes v expendables 3 Grin Wink Ok
Nie že by si sa mu podobal Shocked Happy to nie Laugh ale aj on si týmto spôsobom vo filme holil bradu Wink

já vím, já jsem hezčí, mladší, rychlejší a chytřejší. Jo a hlavně SKROMĚJŠÍ!!!Grin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/11/2009
Ahoj touhle dýkou jsi mě s...l už na FB :)

Je to totální mazec a já jí musím mít. Teda nemusí to bejt damašek, ale s tou koženou ručkou je to fakt pecka. To se Ti povedlo. Ok

Koupím: FS commandos Sheffield
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum