ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Co nosíme v kapse, batohu... Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 12/18/2007
Ppetr napsal:
Dnes jsem objevil "peněženku" kterou jsem musel mít. Jelikož je doba velkých dokladů asi pryč, a nosím (já osobně) jen pár karet a nějaký peníze, tohle doufám bude ideální minimalismus... máte tip na něco podobného?
rozměry 6x10x1,5cm

Ja už mesiac použivam toto ...

alone-rs vložil tyto přílohy:
Screenshot_2019_01_28_20_39_13.png.jpg
Screenshot_2019_02_02_18_16_10.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
peto5 napsal:
pre Ppetr :Ja by som odporučil :tactical 20 od fi.Tactical pro super batoh jednoduchý a prehľadný ,perfektne polstrovamý.A navyše je od Českej firmy.Podľa môjho názoru kvalita porovnatelná s maxpedition.Cena cca 1700 kč.Ok

Mám ho, je skvelý. Spony na popruhoch sú riešené ako odhadzováky. Ok
Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/7/2011
Ten Tactival 20 vypadá pěkně, ale ta hlavní komora mi přijde dost překombinovaná, na takhle malinký batoh. V zádové kapse nosím podprdelník a příp. sekeru apod, takže ta blbost s MOLE vazbou by byla první věc, co bych musel ustřihnout. Ale jestli je to česká firma, tak by se třeba s nimi dalo domluvit, aby tam tohle nedávali a udělali normální velkou zádovou kapsu. Chápu, že si to třeba vymysleli vojáci pro nějaký konkrétní účel...

czmajsner vložil tyto přílohy:
5139572.jpg.jpg

Kdo všude byl, všechno zná a ví, jak končí každý den, ten chodí po světě bez radosti a bez naděje. (M. N.)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
Ahoj To je dosť ťažké na každej veci sa nájde niečo čo niekomu nevyhovuje .To vieš tisíc ľudí tisíc chutí.Mám s tým batohom skúsenosť už dlho a myslím ,že je škoda že táto firma je zatial dosť neznáma.Inak na YT majú nejaké videa.Tento konkrétny batoh som mal a čo sa týka kvality je naozaj super hlavne čo sa týka kvality použitých materialov a kvality ušitia!Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Jen pro informaci. V minulosti a možná stále šila batohy Tactical Pro Polská firma Wisport. Což není na škodu, vyrábějí kvalitní a cenově dostupné věci.
Starší serie Maxpedition byly o uplně jiném stylu a podstatně pevnějším materiálu... ty nové serie nevím. Tím netvrdím že je lepší, ale myslím že těžko srovnatelný...
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/4/2016
Nejedná sa o nazov batohu ,ale názov firmy.

peto5 vložil tyto přílohy:
Screenshot_20190315_114149_Samsung_Internet.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Batohy firmy Tactical Pro (Česká firma) šije Wisport (Polská firma). Není to tajemství, není to ani ostuda protože Wisport to umí, má na to kapacity a dělá to dobře.
Tactical Pro není jen reseller (nákup a prodej), ale vezme určitý model od Wisportu, otestuje, navrhne si vylepšení a Wisport vyrobí dle požadavku. Takže lze říci že TP dělá vlastní vývoj produktu.
Batohy Wisport i Tactical Pro používají vojáci na zahraničních misích (Češi i Poláci). Zda je to kontrakt či individuální nákup to netuším.

PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/20/2009
coll napsal:
Batohy firmy Tactical Pro (Česká firma) šije Wisport (Polská firma). Není to tajemství, není to ani ostuda protože Wisport to umí, má na to kapacity a dělá to dobře.
Tactical Pro není jen reseller (nákup a prodej), ale vezme určitý model od Wisportu, otestuje, navrhne si vylepšení a Wisport vyrobí dle požadavku. Takže lze říci že TP dělá vlastní vývoj produktu.
Batohy Wisport i Tactical Pro používají vojáci na zahraničních misích (Češi i Poláci). Zda je to kontrakt či individuální nákup to netuším.

Jen potvrzuji, že Wisport má velmi dobré batohy. Jeden mám a velká spokojenost. Kvalitní šití, popruhy i zipy. Některé modely mají instalovanou pláštěnku pro batoh.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum