ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Spyderco II. Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 7/9/2012
Zdar, nezná někdo kontakt na majitele(provozovatele) stránek spyderco-noze.cz? Ještě nedávno byly stránky funkční, už nejsou. Měl jsem tam vytipovaný jeden nožík...Rád bych někoho z obchodu kontaktoval...

Kdo by měl tel. číslo, nebo jiný kontakt, byl bych rád.

Dík

J.
“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”
Knife is life.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2017
myslím že se tu někdo bavil o tom, že doménu koupil pak pan šulc..... ale ten web už byl hodně dlouho KO.....a nikdo neodpovídal
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/9/2012
Šulc z noze-nuz? I s nožema, které měli skladem? Nevíš?
“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”
Knife is life.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 11/28/2006
Tak doména patří furt Roman Pokorný, ale je expiraci tzn nezaplacená....
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/20/2010
A budeš ho pořizovat? Jsem zvědavý na první dojmy. Wink
Posláno:

Štamgast
Hele ne nejdu do něho. Je to kopyto. 3,8 mm na tak malé čepeli nebude nic dobrého.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor - inzerce
Připojený: 6/14/2007
Já bych se toho nebál. Mám ho v G10 a je to super řezivý nožík.
Co přijmeš zmizí, s čím bojuješ to roste
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/26/2012
Para 3 FRN má zaujímavú konštrukciuHappy

Igi964 vložil tyto přílohy:
WzwxqpT.png.jpg

Always look on the bright side of life...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
Shocked sakra odlehčenou
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Igi964 napsal:

dík moc na toto foto jsem čekal, někdo kdo chce řezat jen ovoce asi OK, ale nic pro mě...
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/30/2014
Para 3 LW je sympatický nožík, ale dost mi vadí na nastřelená cena, když to porovnám s klasickou Para 3, která má střenky z G10 (u Spyderca obecně výrazně dražší než FRN) a z mého pohledu znatelně lepší ocel. Jasně, je to novinka. Počítám, že až se trochu okouká, cena by mohla jít dolů.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Igi964 napsal:

Vždycky mě překvapovalo, jak jsou tyhle fórový kudličky kde ještě kus čepele chybí drahý ve srovnání s různejma číňanama se kterejma mi vlastně splývají ....
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
A který číňan to je, jestli se můžu zeptat, se kterým ti Para 3 splývá?
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Nemám na mysli konkrétní typ nože, jde o způsob provedení viz foto výše.
Bylo pár Spyderec co se mi zdály solidnější třeba Valloton, Rubicon, Southard, ale jinak jsem vždy měl pocit fórovosti....
Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Začátečník
Připojený: 3/6/2017
Nevím co je překvapivého na tom, že nůž vyrobený v Číně je levnější než nůž vyrobený v Japonsku nebo USA.
Tohle je Para 3 lightweight ... uz z nazvu vyplyva, ze konstrukce je uzpusobena tak, aby byl nuz co nejlehci. Proto "forova" konstrukce.
Dalsi vec je, ze Spyderco muselo nozik cenove vecpat mezi sve soucasne modely.
Delica - $78.00
Para 3 LW - $91.00
Para 3 - $133.25
Prijde mi, ze cenovy rozdil mezi normalni Parou a LW je docela velky. Mezi LW a Delicou naopak docela maly. Kdyby byla LW levnejsi, tak by Delicu pravdepodobne nikdo nekupoval. Vse vyse uvedene je samozrejme pouze muj nazor Razz
Posláno:

Štamgast
přesně, kdo chce jen kudlu (čína nebo obyč cokoliv) koupí si prostě kudlu, ale kdo chce spyderco kudlu, koupí si prostě spyderco Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2007
Z mojho pohladu nema Para 3 LW o nic viac odlahcenu konstrukciu ako povedzme Griptilian, Bugout (ktory je tu posledne dni v oblube), 530ka, pripadne im podobne noze. Je jasne, ze to nebude nic na pacenie dveri od vytahu, ale miesto si urcite najde Happy
"Treat the wilderness with respect: carry in only what you can carry out; leave only footprints, take only pictures"
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/30/2014
Thomas_cz napsal:

Dalsi vec je, ze Spyderco muselo nozik cenove vecpat mezi sve soucasne modely.
Delica - $78.00
Para 3 LW - $91.00
Para 3 - $133.25
Prijde mi, ze cenovy rozdil mezi normalni Parou a LW je docela velky. Mezi LW a Delicou naopak docela maly. Kdyby byla LW levnejsi, tak by Delicu pravdepodobne nikdo nekupoval. Vse vyse uvedene je samozrejme pouze muj nazor Razz

Ahoj, Tvůj názor je samozřejmě správnýHappy, já jsem vycházel z evropských cen, nakupoval bych z Francie, tam to vyjde aktualně na cca 70 x 100 x 120 euro. To je samozřejmě úplně jiný poměr, nicméně to není výsledek cenové politiky výrobce...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/26/2006
Igi964 napsal:

Tak "zajimavou" urcite Shocked . Pocital jsem s P3FRN jako nahradou starickeho Dragonfly protoze se mi tam oproti Dragonfly/Delice moc libila otevrena konstrukce. Ale pocital jsem ze to bude P3 - G10 + FRN - S30V + BD1 = stejne prakticky a levnejsi. Tohle je spis k placi... fakt by me zajimaly vule v pojistce po par silovejsich rezech. Tvl takhle zabit perfektni konstrukci kvuli par gramum Sad.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum