ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kershaw Zero Tolerance Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 3/17/2019
Ahoj Pavle, můžeš také oslovit můjnuz.cz, jsou vedeni na stránka ZT jako oficiální dealer Happy Třeba poradí Happy

https://zt.kaiusaltd.com/store-locator/zt-authorized-international-dealers

Jinak výše zmiňovaný formulář je zde: https://zt.kaiusaltd.com/contact

Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/22/2015
Děkuji oběma za rady. Už jsem ten formulář vyplnil. Budu informovat jak jsem dopadl.
Po té, když tak, zkusím českého dealera.
Jinak, mám několik nožů zavíracích a několik nožů pevných. Většinu jsem pořídil přes inzerci zde knife.cz
ZT0562CF je můj nejoblíbenější. Vlastní neopatrností jsem clip ohnul, když jsem nůž vytahoval rychle z kapsy. Když jsem se ho snažil vrátit zpět, praskl. Neuvědomil jsem si, že se jedná o popuštěnou ocel, aby něco vydržela a nehoda byla na světě. Teď se musím spokojit se svou "dvojkou" - Kershaw Shallot. Je to také fajn nůž.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Chlapi a neposilaji uz za nejaky poplatek nahradni dily od Noveho roku?
knifepanic
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/11/2013
blam napsal:
Chlapi a neposilaji uz za nejaky poplatek nahradni dily od Noveho roku?

Já už jsem obj. klipy a šroubky letos 2x, a bylo to tu za 9 dní bez poplatku zdarma Ok
A jinak prohlížeč googlchrome tu jejich stránku sám překládá do češtiny Happy

rettromen vložil tyto přílohy:
SDC13430.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/30/2017
Tiež som bral klip, šróby a ložiská tento rok a samozrejme zdarma, akurát to trvalo neskutočné dva mesiace, kým to prišlo.
V podstate už som to ani nečakal, keď mi poštárka priniesla obálku Kai USA, kukal som jak puk.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/20/2014
Na ZT webu se píše toto:

IMPORTANT: Changes to Return Shipping Policy beginning on January 1, 2019

Zero Tolerance provides free lifetime sharpening of your ZT knife, free repair service, and these free replacement parts*:

Handle screws
Standard pocketclips
Pocketclip screws
Torsion bar (for SpeedSafe® assisted opening knives)
KVT ball bearings
Washers

However, due to increasing costs, we will begin charging a flat $7 Return Shipping & Processing Fee as of January 1, 2019. Thank you for understanding this necessary change to our policy. (*You can also purchase specialty replacement parts for your ZT. See details below.)

Pokud si opravdu i nadále nic neúčtují, tak to je luxus.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Kua, doufal jsem, že něco takového přijde, ale až budu mít peníze... No nic, prostě sprint run ZT0801Ti s divokou anodizací a M390 na čepeli. MSRP 350 dolarů oproti 300 USD za standardní 0801Ti.

Tyler vložil tyto přílohy:
FB_IMG_1555445738025.jpg.jpg
0801tiblu_in_hand_1020x400__510x200.png
0801tiblu_profile_sr_1020x400__510x200.png

"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
Marmoda napsal:
Na ZT webu se píše toto:

IMPORTANT: Changes to Return Shipping Policy beginning on January 1, 2019

Zero Tolerance provides free lifetime sharpening of your ZT knife, free repair service, and these free replacement parts*:

Handle screws
Standard pocketclips
Pocketclip screws
Torsion bar (for SpeedSafe® assisted opening knives)
KVT ball bearings
Washers

However, due to increasing costs, we will begin charging a flat $7 Return Shipping & Processing Fee as of January 1, 2019. Thank you for understanding this necessary change to our policy. (*You can also purchase specialty replacement parts for your ZT. See details below.)

Pokud si opravdu i nadále nic neúčtují, tak to je luxus.

To je jenom return shipping. Prostě pokud budeš brousit nůž u nich a budou posílat zpátky, jinak na náhradní díly je to free. Před týdnem mi taky došla obálka z KAI a jaki vždy free...
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/20/2010
Dobry den, zajimal by me nazor na keramicky kulicky z číny, z jednoho nejm obchodu(nevim jestli se smi zverejnit),2.381 - 3/32” - 20ks za 4$ - 50ks za 7$ - je na tom co zkazit? Objednaval to nekdo? Si3N4 diky za info
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/23/2012
Normálně to funguje,taky je mám už delší dobu a není problém. Jen dej bacha na citlivé dotažení,ta keramika je tvrdší a ocelové podložky na titanu mají až ty novější zt z poslední doby. A rozdíl je taky ve velikosti,zda jsou kuličky v modré plastové kleci,nebo v ocelové,tam je jich víc,ale menší.
Posláno:

Začátečník
Jremy1 napsal:
Normálně to funguje,taky je mám už delší dobu a není problém. Jen dej bacha na citlivé dotažení,ta keramika je tvrdší a ocelové podložky na titanu mají až ty novější zt z poslední doby. A rozdíl je taky ve velikosti,zda jsou kuličky v modré plastové kleci,nebo v ocelové,tam je jich víc,ale menší.

Dekuju za info-nuz je teprve na ceste ,450CF, tak uplne netusim co tam je,v 452 byli v modre kleci, prave bych objednal za par dolaru cely loziska, s ocel kulickama, a dal tam keramicky, abych zachoval netknuty ty puvodni
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
lexa napsal:

Dekuju za info-nuz je teprve na ceste ,450CF, tak uplne netusim co tam je,v 452 byli v modre kleci, prave bych objednal za par dolaru cely loziska, s ocel kulickama, a dal tam keramicky, abych zachoval netknuty ty puvodni

Podľa foto na nete je tam menšia klietka a teda guličky sú 1/16" (1,588 mm).. Ja mám všetky ložiskové gule vymenené za čínske keramické a maximálna spokojnosť..
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Začátečník
kilosunky napsal:

Podľa foto na nete je tam menšia klietka a teda guličky sú 1/16" (1,588 mm).. Ja mám všetky ložiskové gule vymenené za čínske keramické a maximálna spokojnosť..

Diky-objednam ty mensi
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/23/2012

Dekuju za info-nuz je teprve na ceste ,450CF, tak uplne netusim co tam je,v 452 byli v modre kleci, prave bych objednal za par dolaru cely loziska, s ocel kulickama, a dal tam keramicky, abych zachoval netknuty ty puvodni[/quote]

Ložiska jak modré,tak ocelové mi poslali z KAI zdarma,stačí tam napsat. Za pivot na 0808 chtěli 5usd,ale ložiska mi poslali grátis.
Posláno:

Začátečník
Tak 450cf je doma , nevim cim jsem si to zaslouzil ale ma pekny cislo 0200,prodal jsem 452, tak mi prijde malej Neutral ,no dlouho jsem rozmyslel jestli vzit para 2 black nebo 450cf, para 2 uz jsem mel- a porad jsem na vazkach jestli to byla dobra volba- prinejhorsim koupim para 2 k nemu Grin Grin , poprosil bych nemuzu najit primou fotku 450 a para2 vedle sebe, vlastni nekdo oba tyhle noze?, dik moc
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
lexa napsal:
Tak 450cf je doma , nevim cim jsem si to zaslouzil ale ma pekny cislo 0200,prodal jsem 452, tak mi prijde malej Neutral ,no dlouho jsem rozmyslel jestli vzit para 2 black nebo 450cf, para 2 uz jsem mel- a porad jsem na vazkach jestli to byla dobra volba- prinejhorsim koupim para 2 k nemu Grin Grin , poprosil bych nemuzu najit primou fotku 450 a para2 vedle sebe, vlastni nekdo oba tyhle noze?, dik moc

na bite

Tygerstyle vložil tyto přílohy:
31201553545_43b197e7a6_z.jpg.jpg

vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:

Začátečník
Tygerstyle napsal:

na bite[/quote]
Dekuju, to jsem potreboval Applause
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/22/2015
14.4. jsem vyplnil formulář na ZT webu se žádostí o zaslání jednoho clipu. Dnes mi dorazila z USA zásilka. Uvnitř byly 2 clipy a 4 šroubky. Oceňuji jejich pozitivní přístup a rychlé jednání. Zásilka byla zdarma.
Ještě jednou děkuji za tip a za radu. Clip už je na noži. Druhý mám do foroty.
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/30/2017
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Tomu hovorím zt fanda

laurin vložil tyto přílohy:
Screenshot_20190510_082029.jpg.jpg

"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge